Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kohtla-Järve linna noorte MV males 2019 (U10)   ( id=516 )
10. november 2019 (kell 11:00) - 10. november 2019 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. november 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu)
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (07. september 2019 )
Muutis: Svetlana Pritulina  (04. november 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min. + 3 sek/käin
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
ei ole
Maletajatele, kes registreeruvad pärast 07.11.2019.a. maksnud on 2 euro (trahv).
A-turniir - poisid (kuni s/a 2009) B-turniir - tüdrukut (kuni s/a 2009)
43
Kokku
24
Grupp A
19
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1167 1108 1080 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-11-03 23:14:45
2.ABessedin Aleksandr 0 0 0 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180809 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:38:14
3.ABessedin Leonid 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev u-18376 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:42:20
4.ADerevjanko Denis 1000 1119 1046 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2019-11-06 21:03:57
5.AFomin Nikita 0 0 0 M 2011 Lootus Maleklubi u-18358 Sergey Titov
2019-11-06 21:02:39
6.AGatilov Aleksandr 0 1340 0 M - - - 180737 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:39:30
7.AGorkov Kirill 1204 1091 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2019-10-31 15:30:23
8.AGridin Maksim 1127 1163 1015 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2019-09-30 16:06:47
9.AGvozdev Artjom 0 0 0 M 2012 - - - 181093 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:41:10
10.AIvanov Jaroslav 1144 1109 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2019-11-04 23:36:14
11.AKaletin Artjom 1058 1135 1034 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2019-10-29 16:36:52
12.AKaris Fredi 1342 1552 1557 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-09-12 11:16:36
13.ALaveev Artjom 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev u-18420 Svetlana Zainetdinova
2019-11-08 22:26:54
14.AMazajev Ilja 1020 1000 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-11-06 21:00:58
15.APepeliaev Artem 1107 1216 1264 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-11-06 20:55:52
16.APetrovich Bogdan 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 180807 Svetlana Zainetdinova
2019-11-08 23:40:15
17.APupkevits Matvei 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 180943 Svetlana Zainetdinova
2019-11-08 22:18:02
18.APupkevits Mihhail 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 180944 Svetlana Zainetdinova
2019-11-08 22:18:02
19.ASelevjorstov Kirill 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev u-18421 Svetlana Zainetdinova
2019-11-08 22:28:44
20.AShchiry Roman 1171 1216 1269 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2019-10-19 23:15:31
21.ATrempel Vladislav 1000 1139 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-11-06 21:00:35
22.ATsõganov Jaroslav 1065 1216 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:40:09
23.ATsõganov Vladislav 1005 1039 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:40:09
24.AZartsov Ilja 1085 1100 1192 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180738 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:40:40
25.BAndreeva Olga 1000 1073 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-11-06 20:56:22
26.BDadon Eva 1011 1021 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:34:29
27.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1058 1091 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-11-06 20:58:50
28.BGludina Alia 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev u-18419 Svetlana Zainetdinova
2019-11-08 22:25:40
29.BGroseva Sofia 1000 1039 1095 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Sergey Titov
2019-11-06 20:57:19
30.BHljamova Maria 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev u-18369 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:36:33
31.BJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-11-06 20:58:25
32.BKornoljeva Taissia 0 0 0 N 2011 - - - 180923 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:35:04
33.BKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-10-29 16:37:05
34.BKuzmina Oleksandra 1165 1293 1214 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-11-06 20:55:17
35.BLantova Jaroslava 1000 1017 1037 N 2011 - - - 180924 Maris Korstin
2019-11-04 13:13:55
36.BMüürsepp Milena 1021 1082 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2019-11-06 20:57:51
37.BNikitina Anastasia 1000 1068 1068 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-11-07 11:11:42
38.BNikitina Anna 1009 1000 1065 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-11-07 11:11:42
39.BPritulina Nadezda 1340 1544 1466 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-11-04 23:36:14
40.BSharkova Veronika 1000 1031 1031 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2019-11-06 21:35:29
41.BTayver Angelina 0 0 0 N 2009 u-18418 Svetlana Zainetdinova
2019-11-08 22:21:26
42.BValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2019-11-06 21:06:17
43.BVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2019-11-06 20:59:16