Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ida-Virumaa Lahtised noorte MV males 2019   ( id=515 )
19. oktoober 2019 (kell 14:00) - 20. oktoober 2019 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. oktoober 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu)
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (07. september 2019 )
Muutis: Svetlana Pritulina  (16. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
Kokku on 6 vooru. 2 esimest vooru mängitakse ajakontrolliga 20 min. mõlemale vastasele/10sek. käin (vooru pikkus 1 tundi), 3-6 voorus on 45 min. mõlemale vastasele/15sek. käin (vooru pikkus 2 tundi))
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Turniiri osavõtumaks on 3 eurot, kes registreeruvad pärast 14.10.2019.a. on osavõtumaks + 2 euro (trahv).
A-turniir: kuni 14 (s.a.2005), B-turniir: kuni 12 (s.a.2007), C-turniir: kuni 10 (poisid, s.a.2009), D-turniir: kuni 10 (tüdrukud, s.a.2009).
79
Kokku
8
Grupp A
16
Grupp B
41
Grupp C
14
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABakulova Tatyana 1346 1346 1346 N 2005 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17633 Svetlana Pritulina
2019-10-02 21:50:02
2.ADanilina Diana 1393 1387 1553 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:20:15
3.AKuranova Liubov 1230 1230 1230 N 2006 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17542 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:05:43
4.ALazojev Mark 1551 1599 1576 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2019-10-02 18:28:37
5.APoluektova Arina 1567 1723 1667 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-10-02 18:27:05
6.ARudnik Viktoria 1647 1718 1668 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2019-10-14 08:48:51
7.ASkatškov Anton 1155 1248 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:20:15
8.AŠadrina Eva 1535 1718 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-10-03 21:49:01
9.BDudakov Andrei 1492 1612 1550 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-10-08 23:42:40
10.BDukatš Ivan 1474 1506 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Maris Korstin
2019-10-07 19:58:40
11.BEast Marek 1489 1465 1444 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:20:15
12.BIvanova Ksenija 1378 1432 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2019-10-02 18:26:49
13.BLebedev Aleksandr V 1186 1186 1186 M 2007 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17543 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:06:43
14.BLeontjeva Aleksandra 1358 1483 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2019-10-14 22:56:20
15.BMaksimova Irena 1055 1183 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-10-01 10:00:47
16.BMukonin Maksim 1133 1145 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Maris Korstin
2019-10-02 18:26:10
17.BPomaznev Aleksei 1403 1557 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Maris Korstin
2019-10-10 17:49:52
18.BRodin Robert 1600 1659 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2019-10-02 18:30:02
19.BRogaten Varvara 1459 1504 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-10-02 18:30:20
20.BSala Ellen 1104 1234 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Pritulina
2019-10-16 20:58:48
21.BSirotkin Anton 1307 1379 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2019-10-17 22:23:01
22.BSizov Lev 1482 1583 1528 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:20:15
23.BSolnyshkin Maksim 1384 1384 1384 M 2007 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17551 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:14:59
24.BTimofejeva Juliana 1273 1372 1408 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2019-10-02 18:27:29
25.CAksenov Egor 1195 1195 1195 M 2009 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17635 Svetlana Pritulina
2019-10-02 22:34:02
26.CAkulistõi Andrei 1167 1108 1080 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-10-05 14:12:32
27.CAndreeva Olga 1000 1073 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-10-01 09:57:12
28.CBataev Nikita 1210 1210 1210 M 2010 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17634 Svetlana Pritulina
2019-10-02 21:51:21
29.CBessedin Aleksandr 0 0 0 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180809 Svetlana Zainetdinova
2019-10-14 23:27:53
30.CBlokhin Georg 1160 1332 1096 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-10-13 13:16:08
31.CDerevjanko Denis 1000 1119 1046 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Svetlana Pritulina
2019-10-16 21:04:36
32.CDukov Vladimir 1563 1674 1673 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-10-12 15:47:24
33.CDukova Sofia 1000 1097 1034 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2019-10-12 15:27:27
34.CGasanbekov Miroslav 1381 1381 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2019-10-02 18:28:17
35.CGorkov Kirill 1204 1091 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2019-10-07 20:00:53
36.CGorn Konstantin 1120 1120 1120 M 2009 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17554 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:18:27
37.CGridin Maksim 1127 1163 1015 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2019-09-30 16:07:39
38.CIvanichenko Gleb 1058 1062 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2019-10-02 18:25:51
39.CIvanov Denis 1119 1112 1219 M 2012 MK Areng 180591 Svetlana Pritulina
2019-10-16 21:14:05
40.CIvanov Jaroslav 1144 1109 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:20:15
41.CJarts Nikita 1027 1199 1258 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-10-01 08:16:35
42.CJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Svetlana Pritulina
2019-10-16 21:07:02
43.CKaletin Artjom 1058 1135 1034 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Svetlana Pritulina
2019-10-16 20:52:46
44.CKramnik Aleksey P. 0 0 0 M 2010 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17546 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:09:37
45.CKuzmina Oleksandra 1165 1293 1214 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-10-01 09:56:26
46.CKuznetsov Leonid 1011 1029 1044 M 2009 Narva SK Maletäht 180751 Svetlana Pritulina
2019-10-16 20:52:46
47.CLugovskii Ivan 0 0 0 M 2010 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17547 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:10:15
48.CManzhosov Aleksandr 0 0 0 M 2012 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17548 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:11:00
49.CManzhosov Mikhail 0 0 0 M 2009 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17549 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:11:53
50.CMazajev Ilja 1020 1000 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-10-01 10:02:27
51.CMoskaltsuk Ilja 0 0 0 M 2012 - - - 181001 Maris Korstin
2019-10-10 17:51:01
52.CPanichkin Aleksandr Dm. 1200 1200 1200 M 2009 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17550 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:12:57
53.CPepeliaev Artem 1107 1216 1264 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-10-01 09:56:54
54.CPritulina Nadezda 1340 1544 1466 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:20:15
55.CProshkin Artjom 1000 1028 1065 M 2010 MK Areng 180407 Svetlana Pritulina
2019-10-17 20:38:54
56.CRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-10-03 12:40:24
57.CTero Ruslan 0 0 0 M Kohtla-Järve SK Kalev 180752 Svetlana Pritulina
2019-10-16 20:58:48
58.CTrempel Vladislav 1000 1139 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-10-01 09:57:38
59.CTsõganov Jaroslav 1065 1216 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2019-10-14 22:57:06
60.CTsõganov Vladislav 1005 1039 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2019-10-14 22:57:06
61.CVlashchenko Ilya 0 0 0 M 2013 Sankt-Peterburg, Venemaa 2013 u-17541 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:00:52
62.CVlashchenko Ivan 1186 1186 1186 M 2011 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17544 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:07:48
63.CVolkov Anton 0 0 0 M 2010 Sankt-Peterburg, Venemaa u-17545 Svetlana Pritulina
2019-10-01 08:08:51
64.CZartsov Ilja 1085 1100 1192 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180738 Svetlana Pritulina
2019-10-16 20:58:48
65.CŠilkin Maksim 1211 1236 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Maris Korstin
2019-10-07 20:00:30
66.DDadon Eva 1011 1021 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2019-10-14 23:09:12
67.DDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1058 1091 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-10-01 09:58:01
68.DGrigorjeva Vera 1000 1033 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2019-10-04 13:08:08
69.DGroseva Sofia 1000 1039 1095 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Svetlana Pritulina
2019-10-16 21:04:36
70.DJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-10-01 10:01:37
71.DKornoljeva Taissia 0 0 0 N 2011 - - - 180923 Svetlana Zainetdinova
2019-10-14 23:08:53
72.DKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-10-02 18:27:44
73.DNikitina Anastasia 1000 1068 1068 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-10-02 18:30:55
74.DNikitina Anna 1009 1000 1065 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-10-02 18:30:55
75.DProtassova Evelina 1163 1255 1231 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2019-10-03 15:22:10
76.DRodina Alisa 1242 1249 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2019-10-02 18:29:30
77.DSharkova Veronika 1000 1031 1031 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2019-10-14 22:58:09
78.DValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Svetlana Pritulina
2019-10-16 21:04:36
79.DVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2019-10-01 09:58:33