Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ida-Virumaa Lahtised MV males 2019   ( id=514 )
18. oktoober 2019 (kell 15:00) - 20. oktoober 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. oktoober 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu)
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (07. september 2019 )
Muutis: Svetlana Pritulina  (16. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
Kokku 6 vooru, 1 vooru mängitakse ajakontrolliga 20 min. mõlemale vastasele/10sek. käin (vooru pikkus 1 tundi), 2-6 vooru mängitakse ajakontrolliga 75 min. mõlemale vastasele/30sek. käin (vooru pikkus 3,5 tundi)
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Turniiri osavõtumaks on 6 eurot (noortel (kuni s.2003), seenioridel (s.1959), ja naistel on osavõtumaks 4.- eurot)
Maletajatele, kes registreeruvad pärast 14.10.2019. on osavõtumaks + 2 euro(trahv)
14
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1902 1918 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Svetlana Pritulina
2019-10-18 10:59:55
2.AAga Rihard 2015 2100 2066 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2019-10-02 18:23:30
3.ABlokhin Sofia 2008 2044 1937 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2019-10-13 13:14:26
4.ALaanjärv Helmut 1667 1554 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Einar Vaino
2019-10-10 18:05:46
5.ANazarov Vladislav 1778 1789 1667 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-10-12 19:29:46
6.ANazarova Veronika 1526 1596 1502 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2019-10-12 19:28:58
7.ANikitin Arseni 1702 2016 1972 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2019-10-02 18:23:07
8.ANikitin Leonid 1313 1355 1540 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Svetlana Pritulina
2019-10-16 21:05:49
9.ANovikov Sergei 1743 1810 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Svetlana Pritulina
2019-09-09 10:40:41
10.APetrov Dmitri 2238 2316 2245 M 1998 Kadrioru MK 060411 Dmitri Petrov
2019-09-19 10:03:29
11.APitsevitš Georgi 1742 1749 1765 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2019-10-14 10:25:59
12.ARikas Artur 1771 1787 1792 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-10-07 13:05:21
13.ASadekov Maksim 1924 1916 1967 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2019-10-13 21:42:24
14.AVaino Nikita 1903 1991 1965 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Svetlana Pritulina
2019-10-14 20:35:46