Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
HARJUMAA 2019. a. MEISTRIVÕISTLUSED KIIRMALES   ( id=513 )
05. oktoober 2019 (kell 11:00) - 05. oktoober 2019 (kell 16:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viimsi
Viimsi Kooli suure õppehoone aatrium, Randvere tee 8, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harjumaa.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. oktoober 2019, kell 11:59
KorraldajaKORRALDAJA
Harjumaa Spordiliit koos Viimsi Maleselts Apones-iga ja MTÜ-ga Viimsi Mõttesport
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (06. september 2019 )
Muutis: Georg Abozenko  (07. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Täiskasvanud ja naised: 15 minutit + 2 sekundit lisandub igale käigule Noored: 15 minutit partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Võistlejate täiendav registreerimine ja eelregistreerimise käigus esitatud andmete täpsustamine toimub võistluspäeval kell 10.00 - 10.30. A-Turniir Täiskasvanud B-Turniir Naised C- Turniir Noored
Rein Suppi: 5165092 Margus Sööt: 53496452
22
Kokku
8
Grupp A
2
Grupp B
12
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AKull Tormi 1640 1794 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-09-06 14:14:36
2.AKuusik Jüri 1889 1966 1957 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2019-09-07 11:53:15
3.ANõmmsalu Jüri 1936 1841 1822 M 1951 Saue MK 071104 Karel Uurits
2019-09-09 19:58:38
4.APoom Mati 1775 1785 1811 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2019-09-10 21:31:28
5.ASemjonov Aleksander 0 1647 0 M 1989 - - - 180991 Aleksander Semjonov
2019-09-09 14:08:17
6.ASirp Karl Aleksander 1978 2151 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-09-11 10:41:35
7.AUrgas Jaan 1675 1805 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-09-07 01:27:56
8.AUurits Karel 1878 1919 1869 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-09-08 23:28:04
9.BDzjuba Jegor 1515 1604 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-09-13 14:23:11
10.BKislov Eve 0 0 0 N 1966 Maardu linn u-17321 Margus Sööt
2019-09-10 12:42:02
11.CDudakov Andrei 1492 1654 1565 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-09-10 22:45:31
12.CHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-09-08 17:22:06
13.CHajanen Oliver 1173 1323 1212 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2019-09-23 12:53:44
14.CJarts Nikita 1033 1199 1213 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-09-19 08:15:57
15.CKällo Kaur 1193 1249 1285 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-09-23 16:16:47
16.CLainevool Mirko 1534 1626 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-09-06 14:16:20
17.CPallum Rasmus 1415 1598 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-09-06 14:15:22
18.CRajandu Aaron 1266 1349 1242 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-09-09 15:41:44
19.CReinholm Karl Kristjan 1041 1017 1128 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-09-23 12:53:30
20.CSai Oskar 1015 1127 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-09-13 11:40:07
21.CSlavinski Nikita 1659 1803 1730 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-09-18 15:56:01
22.CUljas Rasmus 1039 1239 1064 M 2007 Rae Huvialakool 161224 Rainer Raud
2019-09-06 14:15:47