Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
HARJUMAA 2019. a. MEISTRIVÕISTLUSED KIIRMALES   ( id=513 )
05. oktoober 2019 (kell 11:00) - 05. oktoober 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viimsi
Viimsi Kooli suure õppehoone aatrium, Randvere tee 8, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harjumaa.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. oktoober 2019, kell 11:59
KorraldajaKORRALDAJA
Harjumaa Spordiliit koos Viimsi Maleselts Apones-iga ja MTÜ-ga Viimsi Mõttesport
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (06. september 2019 )
Muutis: Georg Abozenko  (07. september 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Täiskasvanud ja naised: 15 minutit + 2 sekundit lisandub igale käigule Noored: 15 minutit partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Võistlejate täiendav registreerimine ja eelregistreerimise käigus esitatud andmete täpsustamine toimub võistluspäeval kell 10.00 - 10.30. A-Turniir Täiskasvanud B-Turniir Naised C- Turniir Noored
Rein Suppi: 5165092 Margus Sööt: 53496452
80
Kokku
17
Grupp A
2
Grupp B
61
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAljas Enno 0 0 0 M 1957 Kose Male-kabeklubi u-17598 Margus Sööt
2019-10-01 13:19:13
2.AAljas Kalle 1667 1702 1693 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Margus Sööt
2019-10-01 13:18:22
3.AKalvet Tõnu 1602 1683 1651 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2019-09-30 17:37:45
4.AKiisk Heino 1543 1608 1599 M 1943 Keila MK 150505 Margus Sööt
2019-10-01 13:05:53
5.AKull Tormi 1722 1828 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-09-06 14:14:36
6.AKuusik Jüri 1889 1942 1891 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2019-09-07 11:53:15
7.AMakko Matti 1731 1731 1742 M 1951 Keila MK 120197 Margus Sööt
2019-10-01 13:14:57
8.ANiinepuu Elmar 2061 1770 1832 M 1943 Keila MK 030272 Margus Sööt
2019-10-01 13:05:38
9.ANõmmsalu Jüri 1936 1841 1822 M 1951 Saue MK 071104 Karel Uurits
2019-09-09 19:58:38
10.APõldoja Ants 1902 1819 1807 M 1959 Keila MK 030330 Margus Sööt
2019-10-01 13:06:02
11.APoom Mati 1775 1804 1763 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2019-09-10 21:31:28
12.ASemjonov Aleksander 0 1647 0 M 1989 - - - 180991 Aleksander Semjonov
2019-09-09 14:08:17
13.ASirp Karl Aleksander 1959 2135 2146 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-09-11 10:41:35
14.AUrgas Jaan 1675 1766 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-09-07 01:27:56
15.AUurits Karel 1878 1779 1763 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-09-08 23:28:04
16.AUuspõld Ain 1451 1540 1551 M 1948 Kose Male-kabeklubi 180410 Margus Sööt
2019-10-01 13:19:31
17.AViidu Raivo 1910 1822 1872 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2019-09-26 07:06:48
18.BDzjuba Jegor 1515 1589 1634 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-09-13 14:23:11
19.BKislov Eve 0 0 0 N 1966 Maardu linn u-17321 Margus Sööt
2019-09-10 12:42:02
20.CAasma Sander 1133 1200 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2019-09-24 13:43:52
21.CAnnion Frank Andrew 0 0 0 M 2003 Harku vald u-17579 Margus Sööt
2019-10-01 13:03:25
22.CDotsenko Maksim 1211 1338 1438 M 2010 Rae Huvialakool 160650 Margus Sööt
2019-10-04 09:44:12
23.CDudakov Andrei 1481 1554 1505 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-09-10 22:45:31
24.CDukov Vladimir 1463 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-10-03 08:01:32
25.CDukova Sofia 1078 1110 1020 N 2011 MK Areng 080126 Sofia Dukova
2019-10-03 08:04:16
26.CEllam Hendrik 0 0 0 M 2002 Harku vald u-17602 Margus Sööt
2019-10-02 11:57:08
27.CEsnar Andreas 1141 1279 1285 M 2009 Rae Huvialakool 180320 Margus Sööt
2019-10-04 09:43:38
28.CFedtšenko Helina 0 0 0 N 2003 Harku vald u-17589 Margus Sööt
2019-10-01 13:09:34
29.CHaapsal Maria Ioanna 1510 1572 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-09-08 17:22:06
30.CHajanen Oliver 1085 1298 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2019-09-23 12:53:44
31.CHeinamaa Hugo Joonas 0 0 0 M 2002 Harku vald u-17581 Margus Sööt
2019-10-01 13:05:06
32.CHell Liis 0 0 0 N 2003 Harku vald u-17592 Margus Sööt
2019-10-01 13:11:55
33.CHelm Loviise-Sandra 0 0 0 N 2010 Harku vald u-17642 Margus Sööt
2019-10-03 09:12:59
34.CJakobson Lisete 0 0 0 N 2010 Jüri Gümnaasium u-17632 Rainer Raud
2019-10-02 21:20:50
35.CJarts Nikita 1175 1178 1238 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-09-19 08:15:57
36.CJoakit Annabel 1110 1312 1343 N 2007 Rae Huvialakool 160104 Rainer Raud
2019-10-02 21:10:39
37.CKalda Aksel 0 0 0 M 2011 Viimsi Mõttesport u-17498 Margus Sööt
2019-09-26 12:58:23
38.CKalda Nora Adeele 0 0 0 N 2009 - - - 180576 Margus Sööt
2019-09-26 13:07:46
39.CKang Paul 1453 1618 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-09-27 18:01:41
40.CKlimov Hanno 0 0 0 M 2010 Jüri Gümnaasium u-17631 Rainer Raud
2019-10-02 21:18:56
41.CKompus Karl Erik 1109 1233 1279 M 2009 Rae Huvialakool 170945 Tiina Raud
2019-09-24 13:43:15
42.CKuristik Marie Elise 1167 1267 1353 N 2007 - - - 180578 Margus Sööt
2019-10-01 13:00:39
43.CKurrikoff Aurora-Johanna 0 0 0 N 2009 Kose vald u-17576 Margus Sööt
2019-10-01 12:59:51
44.CKübar Laura 0 0 0 N 2003 Harku vald u-17595 Margus Sööt
2019-10-01 13:13:05
45.CKübarsepp Taavet 0 0 0 M 2010 Harku vald u-17643 Margus Sööt
2019-10-03 09:14:11
46.CKüttis Robin 0 0 0 M 2002 Harku vald u-17603 Margus Sööt
2019-10-02 11:57:39
47.CKällo Kaur 1193 1296 1288 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-09-23 16:16:47
48.CLaanela Joosep 1342 1445 1611 M 2005 Laagri Huvialakool 131113 Rainer Raud
2019-10-02 15:00:39
49.CLainevool Mirko 1550 1766 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-09-06 14:16:20
50.CLepp Kaspar 0 0 0 M 2002 Harku vald u-17648 Margus Sööt
2019-10-03 11:12:05
51.CMihkelson Maarja 0 0 0 N 2002 Harku vald u-17590 Margus Sööt
2019-10-01 13:10:17
52.CMärtson Elin 0 0 0 N 2003 Harku vald u-17591 Margus Sööt
2019-10-01 13:10:55
53.CÕunapuu Olger 0 0 0 M 2003 Harku vald u-17587 Margus Sööt
2019-10-01 13:08:16
54.COzols Robert Taaniel 1000 1077 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Rainer Raud
2019-09-26 20:36:54
55.CPadari Mathilda 0 0 0 N 2002 Harku vald u-17585 Margus Sööt
2019-10-01 13:06:56
56.CPadari Tuudur Jakob 1593 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2019-09-24 13:41:02
57.CPallum Rasmus 1453 1627 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-09-06 14:15:22
58.CRanne Joosep 0 0 0 M 2003 Harku vald u-17588 Margus Sööt
2019-10-01 13:08:51
59.CRaudväli Anders 1392 1488 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-09-30 14:29:09
60.CReinholm Karl Kristjan 1041 1031 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-09-23 12:53:30
61.CReisner Frank Rasmus 1097 1157 1166 M 2009 Rae Huvialakool 180107 Rainer Raud
2019-09-26 20:47:42
62.CRoots Lem-Leonhard 1288 1348 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2019-09-24 13:42:09
63.CRässa Hannes 0 0 0 M 2003 Harku vald u-17605 Margus Sööt
2019-10-02 11:58:32
64.CSai Oskar 1065 1197 1060 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-09-13 11:40:07
65.CSandberg Laur-Markus 1074 1099 1063 M 2009 MK Areng 180817 Margus Sööt
2019-10-01 13:12:15
66.CSavolainen Liisa Lotta 0 0 0 N 2003 Harku vald u-17580 Margus Sööt
2019-10-01 13:04:20
67.CSibul Kaarel 0 0 0 M 2010 Rae Huvialakool u-17462 Tiina Raud
2019-09-24 13:39:00
68.CSlavinski Nikita 1659 1772 1699 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-09-18 15:56:01
69.CTamleht Erik 0 1006 0 M 2010 Rae Huvialakool 180509 Tiina Raud
2019-09-24 13:39:48
70.CTammepõld Laureta 1359 1440 1508 N 2005 Rae Huvialakool 150305 Rainer Raud
2019-10-02 21:10:02
71.CTingas Marek 0 0 0 M 2003 Harku vald u-17578 Margus Sööt
2019-10-01 13:02:22
72.CTuuling Gregori 0 0 0 M 2003 Harku vald u-17604 Margus Sööt
2019-10-02 11:58:07
73.CUibo Patrick Oliver 0 0 0 M 2011 Jüri Gümnaasium u-17630 Rainer Raud
2019-10-02 21:18:14
74.CUibo Simon Kevin 0 0 0 M 2010 Jüri Gümnaasium u-17629 Rainer Raud
2019-10-02 21:17:17
75.CUnt Lisete 0 1030 0 N 2009 Rae Huvialakool 181015 Rainer Raud
2019-10-02 21:10:53
76.CVaher Iris 0 0 0 N 2010 - - - 180931 Margus Sööt
2019-10-01 13:12:34
77.CVahtras Elisabeth 1000 1119 1093 N 2006 Rae Huvialakool 170803 Rainer Raud
2019-10-02 21:09:46
78.CVeeväli Kaspar 0 0 0 M 2003 Harku vald u-17586 Margus Sööt
2019-10-01 13:07:36
79.CÖöpik Gregor 0 0 0 M 2010 Rae Huvialakool 180813 Margus Sööt
2019-10-04 09:43:55
80.CŠitkauskas Alina 0 0 0 N 2010 - - - 180574 Margus Sööt
2019-10-04 09:44:29