Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
5. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2019 - I etapp   ( id=510 )
15. september 2019 (kell 10:40) - 15. september 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. september 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. august 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks elektroonilisel eelregistreerimisel on 6 eurot. Tallinna MK lastele, kes maksavad klubile igakuist õppetasu, on osavõtumaks 3 eurot.
Sarjas võivad osaleda kõik soovijad 3 vanuserühmas: A turniir - sa. 2009 ja nooremad; B turniir - sa. 2005 ja nooremad; C turniir - sa. 2001 ja nooremad (erisused on toodud võistlusjuhendis). Noorte kiirturniiride sarjas toimub kokku seitse osavõistlust ning sarja vanusegruppide üldvõitjate selgitamiseks liidetakse 4 parema turniiri partiipunktid.
Võistlussarja korraldaja ja peakohtunik FA Hendrik Olde, telefon 5142625
66
Kokku
24
Grupp A
26
Grupp B
16
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1167 1108 1080 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-09-10 21:13:05
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2019-09-14 11:34:44
3.ABalabonin Matvei 1223 1314 1364 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2019-09-12 16:29:45
4.ABlokhin Georg 1160 1332 1096 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-09-12 21:34:03
5.ADukova Sofia 1000 1097 1034 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2019-09-12 16:27:56
6.AIvanov Denis 1119 1112 1219 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-09-10 21:13:29
7.AKokk Pirjo 0 1067 0 N 2011 - - - 180903 Margus Kokk
2019-09-14 15:14:21
8.AKrivenko Jaromir 1015 1125 1125 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-09-14 14:24:17
9.ALuik Elo-Mirtel 1012 1047 1028 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-08-27 14:24:57
10.AMaks Daniel Henri 0 0 0 M 2009 MK Areng u-17309 Monika Tsõganova
2019-09-08 13:19:37
11.AOrlova Sofiya 1239 1345 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-09-12 21:34:21
12.AOzols Robert Taaniel 1000 1031 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Rainer Raud
2019-09-13 22:34:59
13.APiir Kristjan 1217 1287 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2019-09-12 19:12:04
14.ARebane Joonas 1028 1100 1151 M 2009 MK Kaksikodad 180531 Rainer Raud
2019-09-14 15:53:52
15.AReinholm Karl Kristjan 1041 1034 1132 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-09-11 19:54:11
16.AReinsalu Timur 1159 1349 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-09-12 10:28:13
17.AReintam Lennart 1095 1149 1079 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-09-12 22:54:23
18.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-09-12 10:23:57
19.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK 181027 Aleksander Dusman
2019-09-12 21:35:01
20.ARüdiger Maria Helena 1121 1161 1114 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-09-12 21:34:36
21.ARähn Ronan 1000 1028 1047 M 2010 Rae Huvialakool 180106 Rainer Raud
2019-09-12 20:14:29
22.ASaar Jaagup 0 0 0 M 2011 Vanalinna Hariduskolleegium u-17366 Rainer Raud
2019-09-13 20:54:33
23.ASai Oskar 1015 1212 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-09-13 11:39:12
24.ATorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2019-09-13 17:26:32
25.BAleksejev Artjom 1407 1550 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-09-12 18:30:14
26.BDudakov Andrei 1492 1612 1550 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-09-05 22:24:28
27.BDukov Vladimir 1563 1674 1673 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-09-12 21:16:07
28.BDzjuba Jegor 1515 1593 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-09-13 14:12:52
29.BHaapsal Maria Ioanna 1549 1679 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-09-08 17:21:26
30.BJõgi Henry 1336 1484 1586 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2019-09-08 12:41:24
31.BKaris Fredi 1342 1552 1557 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-09-12 11:10:31
32.BKidron Alfred 1390 1448 1611 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 150517 Rainer Raud
2019-09-14 18:59:06
33.BKällo Kaur 1193 1314 1285 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-09-07 13:11:48
34.BKärner Kert 1178 1271 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Rainer Raud
2019-09-14 13:56:21
35.BKöösel Hans Georg 1580 1596 1600 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-09-11 09:08:01
36.BLeito Erik 1290 1333 1352 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Hendrik Olde
2019-09-14 19:29:57
37.BLuik Ott-Robert 1538 1713 1712 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Ott-Robert Luik
2019-08-27 14:24:26
38.BNaestema Joonas Aditya 1563 1729 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-09-12 16:28:44
39.BÕigus Kristjan 1242 1300 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-09-12 21:00:10
40.BÕim Mikk Kaarel 1320 1599 1431 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-09-09 14:10:14
41.BOtt Karl Eric 1350 1526 1513 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-09-14 10:05:46
42.BPadari Tuudur Jakob 1629 1750 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2019-09-12 16:09:18
43.BPeerna Kristjan Konrad 1223 1358 1323 M 2006 - - - 180936 Kristjan Konrad Peerna
2019-09-09 20:06:19
44.BPihlak Artur 0 0 0 M 2008 MA Vabaettur u-17344 Natalia Glušakova
2019-09-12 19:01:04
45.BRoots Lem-Leonhard 1288 1473 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-09-12 23:19:33
46.BRõtšagov Anton 1546 1712 1673 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-09-14 11:39:20
47.BSchneider Uku 1566 1630 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-09-13 09:19:29
48.BSlavinski Nikita 1659 1786 1716 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-09-03 11:42:09
49.BSnitsarenko Ilja 1385 1466 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-09-12 12:33:10
50.BŠadrina Eva 1535 1718 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-09-10 11:02:15
51.CBlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-09-12 21:34:03
52.CJürjo Holger 1540 1609 1606 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-08-27 19:23:47
53.CKokk Karl Mattias 1689 1853 1689 M 2007 Tallinna MK 160709 Hendrik Olde
2019-09-14 11:30:04
54.CKrivenko Dion 1798 1933 1707 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2019-09-03 22:14:27
55.CKull Tormi 1668 1893 1691 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-09-06 14:10:56
56.CLainevool Mirko 1542 1647 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-09-06 14:10:33
57.CLevchenko Marina 1651 1833 1709 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-09-12 18:30:42
58.COlde Grete 1970 2132 2069 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2019-09-14 19:30:30
59.COlde Karl Erik 1940 1978 1933 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2019-10-11 23:07:55
60.COrgse Karl Kristofer 1969 2014 1935 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-08-29 12:16:54
61.CRaag Ardi 1803 1933 1835 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-09-11 17:53:25
62.CRõtšagov Nikita 1953 2019 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-09-14 11:39:43
63.CRüü Andreas 1226 1305 1310 M 2004 MK Areng 180743 Monika Tsõganova
2019-09-13 08:17:01
64.CSnitsarenko Igor 1818 1909 1810 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-09-12 12:33:10
65.CTõnisson Trent Asso 1748 1824 1763 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-09-14 18:16:55
66.CŠnurov Daniil 1752 1938 1739 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-09-10 21:34:35