Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Valge Daami malefestivali välkturniir   ( id=508 )
24. august 2019 (kell 10:00) - 24. august 2019 (kell 13:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Haapsalu
Posti 3, Haapsalu, 90502 Lääne maakond
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. august 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti maleselts MTÜ
KontaktKONTAKT
moc.liamg@eamavaahkirneh
Info sisestajaSISESTAJA
Henrik Haavamäe  (26. juuli 2019 )
Muutis: Tarmo Tuul  (06. august 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
Ajakontroll on 3 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Välkturniiri osavõtutasu 10 eurot, seeniorid (s.a. 1959 ja varem) ja noored (s.a. 2001 ja hiljem) 5 eurot, suurmeistritele tasuta.
Võistlejate nimeline registreerimine lõpetatakse mängukohas 9.45.
+37259030373
25
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2200 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-08-14 11:27:58
2.AAgafonov Yuri 2073 2073 2073 M 1956 Fide T u-17067 Henrik Haavamäe
2019-08-08 02:56:56
3.AAnnenkov Kirill 2250 2296 2267 M 1970 Sillamäe SK Kalev FM 061103 Henrik Haavamäe
2019-08-08 02:54:38
4.ABarkaševa Sofia 1573 1732 1682 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2019-08-17 11:12:22
5.AChukavin Kirill 2302 2391 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-08-18 14:13:52
6.AEnnok Heigo 1609 1702 1683 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-08-16 21:51:23
7.AGarber Vjatšeslav 2102 2105 2073 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Georg Abozenko
2019-08-16 13:15:25
8.AJezov Roman 2323 2328 2293 M 1990 Tallinna MK FM 030101 Roman Jezov
2019-08-12 16:12:13
9.AKeso Elias 2123 2123 2123 M 2005 u-17068 Henrik Haavamäe
2019-08-08 02:57:34
10.AKoppe Jaan 2022 1937 1928 M 1966 Haapsalu MK 030164 Jaan Koppe
2019-08-15 15:02:59
11.AKruusiauk Heda 1856 1775 1779 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Henrik Haavamäe
2019-08-14 20:38:16
12.AKuusik Jüri 1889 1966 1957 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2019-08-17 16:03:51
13.AMikko Rondo 1807 2031 1878 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-08-18 22:33:51
14.AMänd Kalev 1692 1702 1738 M 1992 Haapsalu MK 050557 Henrik Haavamäe
2019-08-14 20:38:53
15.ANarusberg Peep 1977 1998 2027 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2019-08-12 11:43:40
16.APanfilov Sergei 1570 1456 1377 M 1935 - - - 111026 Georg Abozenko
2019-08-16 13:15:33
17.APedoson Georg Aleksander 2165 2350 2223 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-08-19 21:45:37
18.APuusepp Kaimar 2210 2307 2214 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2019-08-17 20:09:36
19.AReiland Indrek 1689 1778 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2019-08-17 18:08:32
20.ARõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-08-15 18:10:41
21.ASeeman Tarvo 2370 2486 2362 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-08-17 21:44:25
22.ATruus Tõnu 2080 2044 2049 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Henrik Haavamäe
2019-08-14 20:38:01
23.AVaher Ants 1306 1526 1507 M 1994 MK Tahk 061003 Henrik Haavamäe
2019-08-14 20:38:22
24.AŠarankov Grigori 2179 2351 2360 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-08-16 15:09:02
25.AŠvõrjov Igor 2362 2366 2323 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-08-13 20:22:18