Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Valge Daami malefestivali kiirturniir   ( id=507 )
23. august 2019 (kell 17:00) - 23. august 2019 (kell 22:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Haapsalu
Posti 3, Haapsalu, 90502 Lääne maakond
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. august 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti maleselts MTÜ
KontaktKONTAKT
moc.liamg@eamavaahkirneh
Info sisestajaSISESTAJA
Henrik Haavamäe  (26. juuli 2019 )
Muutis: Henrik Haavamäe  (31. august 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Ajakontroll 10 minutit + 5 sekundit käigule.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu 15 eurot, v.a naised, seeniorid (s.a. 1959 ja varem) ja noored (s.a. 2001 ja hiljem) 10 eurot, suurmeistritele tasuta.
Kiirmale turniiri esimesed 4 kvalifitseeruvad mängima 24.-25. augustil suurmeistritega superturniiri.
56
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2200 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-08-14 11:26:10
2.AAgafonov Yuri 2073 2073 2073 M 1956 Fide T u-17066 Henrik Haavamäe
2019-08-08 02:55:57
3.AAndryanov Ivan 1999 1999 1999 M 1996 u-17064 Henrik Haavamäe
2019-08-08 02:50:35
4.AAnnenkov Kirill 2250 2296 2267 M 1970 Sillamäe SK Kalev FM 061103 Henrik Haavamäe
2019-08-08 02:45:55
5.ABarkaševa Sofia 1573 1732 1682 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2019-08-17 11:11:52
6.ABlokhin Sofia 1954 1972 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-08-16 23:08:31
7.AChukavin Kirill 2302 2391 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-07-26 23:23:35
8.ADubrovin Robert 2247 2407 2339 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2019-08-17 11:14:39
9.AEnnok Heigo 1609 1702 1683 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-08-16 21:41:35
10.AGarber Vjatšeslav 2102 2105 2073 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Georg Abozenko
2019-08-16 13:15:01
11.AGudovskis Konstantins 2015 2015 2015 M 1983 u-17260 Henrik Haavamäe
2019-08-21 22:22:28
12.AHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-08-16 11:55:36
13.AHaavamäe Henrik 2216 2184 2159 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2019-08-05 16:35:29
14.AIlves Jüri 2028 1917 1972 M 1938 - - - mk 030086 Georg Abozenko
2019-08-16 16:01:19
15.AJazdanovs Aleksandrs 2172 2172 2172 M 2003 u-17174 Henrik Haavamäe
2019-08-17 21:14:33
16.AJezov Roman 2323 2328 2293 M 1990 Tallinna MK FM 030101 Roman Jezov
2019-08-03 07:48:46
17.AKeso Elias 2123 2123 2123 M 2005 u-17021 Henrik Haavamäe
2019-08-05 16:48:51
18.AKolesnikovs Ivans 2014 2014 2014 M 1986 u-17261 Henrik Haavamäe
2019-08-21 22:22:50
19.AKoppe Jaan 2022 1937 1928 M 1966 Haapsalu MK 030164 Jaan Koppe
2019-08-15 15:04:42
20.AKrivenko Dion 1732 1906 1707 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2019-08-02 22:24:08
21.AKöösel Hans Georg 1556 1637 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-08-17 20:46:42
22.ALinroos Monika 1630 1580 1540 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Henrik Haavamäe
2019-08-08 02:31:18
23.AMänd Kalev 1692 1702 1738 M 1992 Haapsalu MK 050557 Henrik Haavamäe
2019-08-14 20:37:42
24.ANaestema Joonas Aditya 1563 1710 1648 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2019-08-16 15:33:24
25.ANarusberg Peep 1977 1998 2027 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2019-08-12 11:42:36
26.ANovikov Aleksei 0 0 0 M 1998 u-17256 Henrik Haavamäe
2019-08-21 22:15:21
27.AOlde Karl Erik 1848 1982 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Henrik Haavamäe
2019-08-23 08:18:41
28.AOrgse Karl Kristofer 1846 2012 1939 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-08-11 01:02:21
29.APanfilov Sergei 1570 1456 1377 M 1935 - - - 111026 Georg Abozenko
2019-08-16 13:15:10
30.APavlovs Sergejs 1986 1986 1986 M 1979 u-17020 Henrik Haavamäe
2019-08-05 16:46:44
31.APedoson Georg Aleksander 2165 2350 2223 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-08-05 16:54:58
32.APõldoja Ants 1902 1861 1936 M 1959 Keila MK 030330 Henrik Haavamäe
2019-08-17 21:19:06
33.APõlendik Tiina 1740 1749 1701 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Henrik Haavamäe
2019-08-08 02:31:28
34.APoom Mati 1775 1785 1811 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2019-08-06 00:01:51
35.APuusepp Kaimar 2210 2307 2214 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2019-08-06 21:27:36
36.ARaag Ardi 1767 1907 1747 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-08-17 23:31:03
37.AReede Arvo 1925 1836 1866 M 1938 Haapsalu MK 030341 Henrik Haavamäe
2019-08-05 16:39:47
38.AReiland Indrek 1689 1778 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2019-08-17 18:08:08
39.ARemmel Anto 2237 2092 2143 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Georg Abozenko
2019-08-16 16:01:14
40.ARõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-08-15 18:09:24
41.ASander Jaan 2047 1886 1942 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Henrik Haavamäe
2019-08-17 21:18:58
42.ASeeman Tarvo 2370 2486 2362 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-08-17 21:44:00
43.ASepandi Jaak 1710 1765 1760 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-08-06 13:35:18
44.ASepp Olav 2462 2449 2451 M 1969 MK Faalanks IM 030379 Henrik Haavamäe
2019-08-21 22:13:19
45.ASiroš Ilja 2405 2265 2252 M 1998 Sillamäe SK Kalev FM 050525 Ilja Siroš
2019-08-05 23:58:11
46.ASirp Karl Aleksander 1978 2151 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-08-02 14:27:16
47.AStaub Madis 1704 1773 1716 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2019-08-23 08:45:08
48.ASööt Margus 2196 2357 2263 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2019-08-21 14:47:53
49.ATruus Tõnu 2080 2044 2049 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Henrik Haavamäe
2019-08-14 20:37:09
50.ATsõganova Monika 2082 2138 2117 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2019-08-12 08:59:46
51.AVaher Ants 1306 1526 1507 M 1994 MK Tahk 061003 Henrik Haavamäe
2019-08-14 20:37:30
52.AVolodin Aleksander 2457 2515 2494 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Henrik Haavamäe
2019-08-21 22:13:28
53.AVändre Mark Marten 0 0 0 M 1996 u-17277 Henrik Haavamäe
2019-08-23 08:21:08
54.AŠarankov Grigori 2179 2351 2360 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-08-16 15:08:41
55.AŠiškov Andrei 2390 2450 2387 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-08-12 10:08:23
56.AŠvõrjov Igor 2362 2366 2323 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-08-13 20:10:12