Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI SEENIORIDE U65/U50 MEISTRIVÕISTLUSED MALES   ( id=505 )
17. august 2019 (kell 17:00) - 23. august 2019 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas (Vene tn 29, Tallinn).
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. august 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (19. juuli 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit 40-le käigule + 15 minutit partii lõpuni ning igale käigule alates 1. käigust lisandub 30 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
- Rahvusvahelised suurmeistrid (GM/WGM) ja rahvusvahelised meistrid (IM/WIM) on osavõtumaksust vabastatud; - Osamaks Eesti seenioride U65/U50 meistrivõistlustel on 20 €.
Võistluste algus 17. augustil 2019. a kell 17:00 (registreerunud võistlejad peavad kohal olema võistluspaigas hiljemalt kell 16:30, vastasel korral neid ei lubata mängima).
11
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AGarber Vjatšeslav 2102 2105 2073 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Margus Sööt
2019-08-16 12:43:09
2.AMogilnõi Jevgeni 1903 1904 1859 M 1948 - - - 030250 Margus Sööt
2019-08-16 12:43:20
3.ANeff Sergei 2213 2323 2225 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Margus Sööt
2019-08-15 16:10:33
4.APanfilov Sergei 1570 1456 1377 M 1935 - - - 111026 Margus Sööt
2019-08-16 12:42:35
5.APetrov Aleksander 1973 2010 1873 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Margus Sööt
2019-08-16 12:42:50
6.ASchmidt Mait 1772 1708 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-08-01 09:44:13
7.AStaub Madis 1704 1773 1716 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2019-08-15 15:14:28
8.ATarakanov Oleg 2127 2144 2155 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Margus Sööt
2019-08-16 12:42:21
9.ATeemäe Leo 1914 1895 1898 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Georg Abozenko
2019-08-07 10:26:34
10.ATruus Tõnu 2080 2044 2049 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Margus Sööt
2019-08-14 07:53:10
11.AZarovski Mihhail 1824 1771 1650 M 1947 - - - 030441 Margus Sööt
2019-08-16 12:43:00