Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI 2019.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=502 )
28. juuli 2019 (kell 10:00) - 28. juuli 2019 (kell 13:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas, Vene 29, Tallinn.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. juuli 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (04. juuli 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ õigeaegsel registreerimisel, Hilisemal registreerimisel on osavõtumaks iga registreeritud võistleja kohta 5€ suurem
A-Open B-Naised C-Seeniorid, 65+ (seeniorid sünniaastaga 1954 ja vanemad). Nimeline kontroll võistluspaigas hiljemalt kell 09:45
87
Kokku
59
Grupp A
10
Grupp B
18
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2217 2217 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-07-14 22:52:16
2.AAga Rihard 2039 2100 2046 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2019-07-10 21:15:24
3.AAndrijaškin Deniss 1955 2086 1978 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2019-07-07 22:34:52
4.AChukavin Kirill 2327 2455 2362 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-07-09 10:44:44
5.ADubrovin Robert 2218 2309 2247 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2019-07-21 19:35:21
6.ADukov Vladimir 1411 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-07-23 16:38:35
7.AEriksson Jon 0 0 0 M 1974 u-16857 Georg Abozenko
2019-07-21 12:46:14
8.AFirstov Juri 2184 2252 2293 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Maris Korstin
2019-07-11 22:45:13
9.AGaranin Aleksei 2223 2237 2221 M 2001 MK Avesta FM 091000 Maris Korstin
2019-07-22 10:11:36
10.AHaitin Ilja 2328 2341 2230 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2019-07-23 10:14:21
11.AHansson Markus 1858 1883 1919 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2019-07-22 09:50:15
12.AHolvason Jüri 2191 2277 2159 M 1992 Vabaettur mk 040066 Jüri Holvason
2019-07-23 01:56:21
13.AIlmoni Tommy 2126 2112 2152 M 1972 - - - 180703 Georg Abozenko
2019-07-21 12:42:27
14.AJezov Roman 2323 2345 2388 M 1990 Kadrioru MK FM 030101 Roman Jezov
2019-07-17 23:49:10
15.AKiik Kalle 2359 2332 2383 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Georg Abozenko
2019-07-25 11:21:48
16.AKõlar Johan-Eerik 1727 1798 1710 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Rainer Raud
2019-07-21 13:48:13
17.AKõlar Karl-Ustav 1646 1705 1656 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Rainer Raud
2019-07-21 13:48:13
18.AKoop Vjatšeslav 2218 2157 2124 M 1979 SK Diagonaal mk 030485 Einar Vaino
2019-07-21 18:36:51
19.AKukk Sander 2218 2439 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2019-07-06 01:20:09
20.AKull Tormi 1783 1867 1734 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-07-24 17:27:23
21.ALadva Ottomar 2501 2470 2505 M 1997 T. Truusi MKK GM 040133 Ottomar Ladva
2019-07-24 23:57:18
22.ALeede Gutnar 1709 1824 1791 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2019-07-24 12:34:57
23.ALumiste Rene 2106 2213 2236 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2019-07-24 15:22:48
24.AMakin Kirill 2119 2190 2045 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Kirill Makin
2019-07-19 10:53:38
25.AMedar Marti 2049 2146 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-07-08 09:55:01
26.AMänd Kalev 1692 1700 1748 M 1992 Haapsalu MK 050557 Georg Abozenko
2019-07-25 10:41:38
27.ANahkur Madis 1981 2002 1949 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2019-07-23 21:53:48
28.ANero Georg 1910 2080 1996 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2019-07-20 09:33:33
29.ANovikov Sergei 1743 1810 1771 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-07-21 18:36:23
30.AOlde Karl Erik 1909 1965 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Margit Brokko
2019-07-24 22:46:13
31.APallum Rasmus 1549 1637 1475 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-07-24 17:26:51
32.APedmanson Albert 1988 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-07-21 19:39:14
33.APedmanson Herman 1913 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-07-21 19:38:43
34.APedoson Georg Aleksander 2237 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-07-21 13:47:49
35.APetrov Dmitri 2238 2316 2291 M 1998 Kadrioru MK 060411 Dmitri Petrov
2019-07-21 11:11:53
36.ARaag Ardi 1866 1991 1857 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Rainer Raud
2019-07-21 13:48:38
37.ARaide Sivert 1710 1702 1716 M 2005 Tartu Kalev 131220 Aivar Koemets
2019-07-22 10:48:28
38.AReiland Indrek 1689 1778 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2019-07-18 17:32:06
39.ARõtšagov Nikita 2044 2031 1951 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-07-22 11:14:55
40.ARozenblit David 1365 1899 1893 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Georg Abozenko
2019-07-23 15:07:57
41.ASaar Ivari 1542 1579 1589 M 1985 - - - 140302 Ivari Saar
2019-07-22 15:25:46
42.ASeeman Tarvo 2388 2480 2403 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-07-24 08:12:04
43.ASiroš Ilja 2385 2303 2304 M 1998 Sillamäe SK Kalev IM 050525 Ilja Siroš
2019-07-19 23:24:43
44.ASizov Lev 1492 1592 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:50:26
45.ASnitsarenko Igor 1784 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-07-23 08:41:37
46.ASnitsarenko Ilja 1398 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-07-23 08:41:37
47.ATeelem Lauri 2126 2197 2055 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2019-07-23 10:23:30
48.ATimošin Andrei 2165 2158 2234 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2019-07-10 16:55:55
49.ATolmatšov Eduard 2153 2151 2132 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Maris Korstin
2019-07-12 19:08:35
50.ATuul Tarmo 2113 2166 2195 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2019-07-09 09:34:16
51.AUibokant Karl Oskar 1789 1759 1673 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-07-24 23:23:29
52.AUibokant Mathias Robert 2118 2130 2054 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-07-21 13:49:18
53.AValner Uku 2326 2282 2322 M 1990 SK Reval-Sport FM 030497 Uku Valner
2019-07-23 12:45:03
54.AVerhni Vladimir 1784 1929 1891 M 1957 - - - 160137 Georg Abozenko
2019-07-25 10:40:01
55.AZigailov Sergei 2129 2088 2068 M 1986 Sillamäe SK Kalev 030436 Sergei Zigailov
2019-07-24 23:56:55
56.AŠarankov Grigori 2190 2346 2336 M 1986 Tallinna MK 071107 Hendrik Olde
2019-07-24 22:58:26
57.AŠiškov Andrei 2390 2402 2314 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-07-19 19:55:25
58.AŠnurov Daniil 1763 1926 1720 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-07-23 21:33:06
59.AŠvõrjov Igor 2362 2345 2375 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Georg Abozenko
2019-07-23 15:07:41
60.BBlokhin Sofia 1959 2024 1887 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2019-07-21 22:38:43
61.BBrokko Margit 2028 1968 1929 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Margit Brokko
2019-07-24 22:44:54
62.BHaapsal Maria Ioanna 1558 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-07-17 12:57:22
63.BIvanova Lidia 1601 1645 1668 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2019-07-23 21:19:27
64.BKruusiauk Heda 1819 1733 1716 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Georg Abozenko
2019-07-23 15:05:34
65.BNarva Mai 2302 2301 2338 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Mai Narva
2019-07-24 13:16:28
66.BOlde Grete 2008 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-07-24 23:31:24
67.BPritulina Nadezda 1406 1432 1385 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:50:26
68.BPritulina Svetlana 2023 1988 1848 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:50:26
69.BTõnso Liina 1918 2014 1929 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2019-07-21 13:55:19
70.CBerg Juhani 0 0 0 M 1943 u-16939 Georg Abozenko
2019-07-23 09:42:24
71.CFomina Tatjana 2221 2168 2169 N 1954 Võru MK WGM 030543 Tatjana Fomina
2019-07-24 09:45:50
72.CGarber Vjatšeslav 2102 2084 2092 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Georg Abozenko
2019-07-23 10:19:15
73.CIlves Jüri 2028 1826 1936 M 1938 - - - mk 030086 Georg Abozenko
2019-07-17 12:54:06
74.CIvanov Stepan 1923 1957 1942 M 1952 - - - 030090 Georg Abozenko
2019-07-19 18:29:30
75.CJärnström Henrik 2032 1895 1934 M 1952 - - - 090402 Margus Sööt
2019-07-10 14:00:52
76.CMogilnõi Jevgeni 1904 1898 1988 M 1948 - - - 030250 Georg Abozenko
2019-07-23 10:22:04
77.CNeff Sergei 2170 2220 2218 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Georg Abozenko
2019-07-23 10:20:00
78.CNikitin Pjotr 2053 1988 2049 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Georg Abozenko
2019-07-18 21:44:19
79.CPanfilov Sergei 1552 1452 1363 M 1935 - - - 111026 Georg Abozenko
2019-07-25 10:39:29
80.CPetrov Aleksandr 1990 1965 1971 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Georg Abozenko
2019-07-23 10:21:28
81.CRamjalg Lembit 1334 1440 1383 M 1937 - - - 160401 Tatjana Fomina
2019-07-24 19:43:28
82.CRemmel Anto 2237 2092 2186 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Georg Abozenko
2019-07-17 12:53:38
83.CTarakanov Oleg 2127 2085 2083 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Georg Abozenko
2019-07-23 10:19:36
84.CTarto Tiit 1724 1824 1860 M 1950 - - - 051202 Georg Abozenko
2019-07-17 12:54:27
85.CTeemäe Leo 1893 1871 1917 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Georg Abozenko
2019-07-17 12:54:16
86.CTruus Tõnu 2120 2027 2082 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Georg Abozenko
2019-07-18 21:44:05
87.CVaino Einar 1900 1891 1918 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-07-21 18:34:53