Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI 2019.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=502 )
28. juuli 2019 (kell 10:00) - 28. juuli 2019 (kell 13:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas, Vene 29, Tallinn.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. juuli 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (04. juuli 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ õigeaegsel registreerimisel, Hilisemal registreerimisel on osavõtumaks iga registreeritud võistleja kohta 5€ suurem
A-Open B-Naised C-Seeniorid, 65+ (seeniorid sünniaastaga 1954 ja vanemad). Nimeline kontroll võistluspaigas hiljemalt kell 09:45
68
Kokku
46
Grupp A
7
Grupp B
15
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2200 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-07-14 22:52:16
2.AAga Rihard 1969 2115 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2019-07-10 21:15:24
3.AAndrijaškin Deniss 2031 2002 1912 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2019-07-07 22:34:52
4.AChukavin Kirill 2302 2391 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-07-09 10:44:44
5.ADubrovin Robert 2247 2407 2339 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2019-07-21 19:35:21
6.ADukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-07-23 16:38:35
7.AEriksson Jon 0 0 0 M 1974 u-16857 Georg Abozenko
2019-07-21 12:46:14
8.AFirstov Juri 2182 2252 2214 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Maris Korstin
2019-07-11 22:45:13
9.AGaranin Aleksei 2219 2229 2124 M 2001 MK Avesta FM 091000 Maris Korstin
2019-07-22 10:11:36
10.AHaitin Ilja 2323 2299 2307 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2019-07-23 10:14:21
11.AHansson Markus 1829 1914 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2019-07-22 09:50:15
12.AHolvason Jüri 2191 2277 2189 M 1992 Vabaettur mk 040066 Jüri Holvason
2019-07-23 01:56:21
13.AIlmoni Tommy 2126 2112 2226 M 1972 - - - 180703 Georg Abozenko
2019-07-21 12:42:27
14.AJezov Roman 2323 2328 2293 M 1990 Tallinna MK FM 030101 Roman Jezov
2019-07-17 23:49:10
15.AKõlar Johan-Eerik 1727 1792 1747 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Rainer Raud
2019-07-21 13:48:13
16.AKõlar Karl-Ustav 1646 1737 1651 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Rainer Raud
2019-07-21 13:48:13
17.AKoop Vjatšeslav 2218 2157 2118 M 1979 SK Diagonaal mk 030485 Einar Vaino
2019-07-21 18:36:51
18.AKukk Sander 2237 2400 2413 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2019-07-06 01:20:09
19.AMakin Kirill 2119 2135 2074 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Kirill Makin
2019-07-19 10:53:38
20.AMedar Marti 2050 2149 2269 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-07-08 09:55:01
21.ANahkur Madis 1981 2036 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2019-07-23 21:53:48
22.ANero Georg 1885 2098 1981 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2019-07-20 09:33:33
23.ANovikov Sergei 1735 1824 1771 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-07-21 18:36:23
24.APedmanson Albert 1933 1975 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-07-21 19:39:14
25.APedmanson Herman 1916 2079 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-07-21 19:38:43
26.APedoson Georg Aleksander 2165 2350 2223 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-07-21 13:47:49
27.APetrov Dmitri 2233 2315 2331 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2019-07-21 11:11:53
28.ARaag Ardi 1767 1907 1747 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Rainer Raud
2019-07-21 13:48:38
29.ARaide Sivert 1575 1683 1685 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2019-07-22 10:48:28
30.AReiland Indrek 1689 1778 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2019-07-18 17:32:06
31.ARõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-07-22 11:14:55
32.ARozenblit David 1365 1922 1891 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Georg Abozenko
2019-07-23 15:07:57
33.ASaar Ivari 1542 1593 1615 M 1985 - - - 140302 Ivari Saar
2019-07-22 15:25:46
34.ASiroš Ilja 2405 2265 2252 M 1998 Sillamäe SK Kalev FM 050525 Ilja Siroš
2019-07-19 23:24:43
35.ASizov Lev 1507 1614 1574 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:50:26
36.ASnitsarenko Igor 1742 1951 1870 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-07-23 08:41:37
37.ASnitsarenko Ilja 1384 1419 1415 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-07-23 08:41:37
38.ATeelem Lauri 2126 2204 2241 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2019-07-23 10:23:30
39.ATimošin Andrei 2191 2160 2190 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2019-07-10 16:55:55
40.ATolmatšov Eduard 2179 2149 2172 M 1963 Kadrioru MK mk 030465 Maris Korstin
2019-07-12 19:08:35
41.ATuul Tarmo 2113 2166 2208 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2019-07-09 09:34:16
42.AUibokant Mathias Robert 2092 2152 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-07-21 13:49:18
43.AValner Uku 2346 2337 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Uku Valner
2019-07-23 12:45:03
44.AŠiškov Andrei 2390 2450 2387 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-07-19 19:55:25
45.AŠnurov Daniil 1741 1949 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-07-23 21:33:06
46.AŠvõrjov Igor 2362 2366 2323 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Georg Abozenko
2019-07-23 15:07:41
47.BBlokhin Sofia 1954 1972 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-07-21 22:38:43
48.BHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-07-17 12:57:22
49.BIvanova Lidia 1609 1708 1669 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2019-07-23 21:19:27
50.BKruusiauk Heda 1856 1775 1779 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Georg Abozenko
2019-07-23 15:05:34
51.BPritulina Nadezda 1383 1543 1438 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:50:26
52.BPritulina Svetlana 2023 1997 1793 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:50:26
53.BTõnso Liina 1923 2037 1983 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2019-07-21 13:55:19
54.CBerg Juhani 0 0 0 M 1943 u-16939 Georg Abozenko
2019-07-23 09:42:24
55.CGarber Vjatšeslav 2102 2105 2073 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Georg Abozenko
2019-07-23 10:19:15
56.CIlves Jüri 2028 1917 1972 M 1938 - - - mk 030086 Georg Abozenko
2019-07-17 12:54:06
57.CIvanov Stepan 1923 1957 1924 M 1952 MK Chess Continent 030090 Georg Abozenko
2019-07-19 18:29:30
58.CJärnström Henrik 2032 1946 2004 M 1952 - - - 090402 Margus Sööt
2019-07-10 14:00:52
59.CMogilnõi Jevgeni 1903 1904 1859 M 1948 - - - 030250 Georg Abozenko
2019-07-23 10:22:04
60.CNeff Sergei 2213 2323 2225 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Georg Abozenko
2019-07-23 10:20:00
61.CNikitin Pjotr 2053 1988 2055 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Georg Abozenko
2019-07-18 21:44:19
62.CPetrov Aleksander 1973 2010 1873 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Georg Abozenko
2019-07-23 10:21:28
63.CRemmel Anto 2237 2092 2143 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Georg Abozenko
2019-07-17 12:53:38
64.CTarakanov Oleg 2127 2144 2155 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Georg Abozenko
2019-07-23 10:19:36
65.CTarto Tiit 1724 1824 1858 M 1950 - - - 051202 Georg Abozenko
2019-07-17 12:54:27
66.CTeemäe Leo 1914 1895 1898 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Georg Abozenko
2019-07-17 12:54:16
67.CTruus Tõnu 2080 2044 2049 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Georg Abozenko
2019-07-18 21:44:05
68.CVaino Einar 1905 1851 1920 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-07-21 18:34:53