Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NOORTE 2019.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=501 )
27. juuli 2019 (kell 11:00) - 27. juuli 2019 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas, Vene 29, Tallinn.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. juuli 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (04. juuli 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5€ õigeaegsel registreerimisel, Hilisemal registreerimisel on osavõtumaks iga registreeritud võistleja kohta 3€ suurem
A-18 B-16 C-14 D-12 E-10 F-8 Nimeline kontroll võistluspaigas hiljemalt kell 10:30
98
Kokku
10
Grupp A
9
Grupp B
18
Grupp C
18
Grupp D
26
Grupp E
17
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AGaranin Aleksei 2223 2237 2221 M 2001 MK Avesta FM 091000 Maris Korstin
2019-07-22 10:09:34
2.AHansson Markus 1858 1914 1846 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2019-07-14 19:34:55
3.ANazarova Veronika 1526 1630 1565 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2019-07-20 19:18:04
4.AOlde Grete 1970 2132 2069 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-07-22 23:27:45
5.APedoson Georg Aleksander 2241 2365 2358 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-07-18 22:06:23
6.ARozenblit David 1365 1908 1926 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Georg Abozenko
2019-07-25 15:24:54
7.AShvedov Andrei 1695 1675 1734 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2019-07-21 20:58:30
8.ATõnso Liina 1918 2037 1957 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2019-07-21 12:17:15
9.AUibokant Mathias Robert 2126 2106 2074 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-07-21 13:48:40
10.AVaino Nikita 1892 1988 1971 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2019-07-10 21:12:30
11.BAga Rihard 2033 2143 2040 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2019-07-10 21:12:54
12.BBitkova Elizavetta 1665 1775 1781 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-07-21 20:59:28
13.BKõlar Karl-Ustav 1646 1725 1715 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Rainer Raud
2019-07-21 13:43:05
14.BNikitin Leonid 1313 1376 1540 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-07-21 21:02:54
15.BRaag Ardi 1803 1933 1835 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Rainer Raud
2019-07-21 13:43:33
16.BRaide Sivert 1607 1683 1669 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2019-07-22 10:39:43
17.BSild Marta Pauline 1661 1703 1652 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2019-07-06 12:24:45
18.BTõnisson Trent Asso 1748 1824 1763 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-07-22 17:23:41
19.BUibokant Karl Oskar 1714 1760 1680 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-07-21 13:50:24
20.CBlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-07-21 21:18:16
21.CDanilina Diana 1393 1387 1553 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:40:53
22.CKull Tormi 1668 1893 1691 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-07-08 14:59:03
23.CLazojev Mark 1551 1599 1576 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2019-07-11 13:47:24
24.CNaestema Joonas Aditya 1563 1729 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-07-22 11:31:15
25.CNazarov Vladislav 1724 1819 1706 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-07-20 19:18:04
26.CNikitin Arseni 1949 1946 1868 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2019-07-11 22:43:57
27.COlde Karl Erik 1940 1978 1933 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2019-07-22 22:41:45
28.CPala Leo Martin 1163 1211 1259 M 2005 Põlva MK 180706 Andres Karba
2019-07-22 20:49:55
29.CPedmanson Herman 1949 2079 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-07-21 19:37:44
30.CPoluektova Arina 1567 1723 1667 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-07-21 21:29:49
31.CRikas Artur 1791 1821 1707 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2019-07-15 13:08:39
32.CRõtšagov Nikita 1953 2019 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-07-22 11:12:41
33.CSavinov Matvei 1857 1934 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-07-19 15:41:57
34.CSmirnova Jekaterina 1613 1714 1609 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-07-21 21:00:24
35.CTomingas Wilhelm 1268 1307 1268 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Georg Abozenko
2019-07-23 23:52:31
36.CZilensk Kuldar 1311 1454 1462 M 2006 Saku MK 170207 Kuldar Zilensk
2019-07-22 17:05:20
37.CŠnurov Daniil 1752 1938 1739 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-07-14 22:06:32
38.DDudakov Andrei 1492 1612 1550 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-07-09 23:59:14
39.DEast Marek 1489 1465 1444 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:40:53
40.DJõgi Henry 1336 1484 1586 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2019-07-06 12:23:56
41.DKokk Karl Mattias 1689 1853 1689 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-07-22 23:05:13
42.DLehes Erik Johannes 1406 1676 1721 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2019-07-22 00:08:21
43.DLevchenko Marina 1651 1833 1709 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-07-22 18:53:18
44.DMaapalu Ralf 1428 1504 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-07-19 16:27:31
45.DMikko Rondo 1859 2009 1934 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-07-22 09:43:47
46.DPallum Rasmus 1399 1630 1604 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-07-08 14:58:36
47.DPedmanson Albert 1935 1975 1963 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-07-21 19:36:50
48.DRogaten Varvara 1459 1504 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-07-10 21:13:34
49.DRõtšagov Anton 1546 1712 1673 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-07-22 11:13:15
50.DSirotkin Anton 1307 1379 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:42:02
51.DSisask Simmo Hendrik 1171 1127 1321 M 2008 Põlva MK 180707 Andres Karba
2019-07-22 20:53:22
52.DSizov Lev 1482 1583 1528 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:40:53
53.DSnitsarenko Igor 1818 1909 1810 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-07-04 10:49:30
54.DTimofejeva Juliana 1273 1372 1408 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2019-07-22 10:10:12
55.DŠadrina Eva 1535 1718 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-07-17 23:48:33
56.EBelov Martin 1374 1306 1271 M 2009 Põlva MK 171117 Andres Karba
2019-07-22 20:48:10
57.EBlokhin Georg 1160 1332 1096 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-07-21 21:18:16
58.EDukov Vladimir 1563 1674 1673 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-07-19 21:30:30
59.EHaapsal Maria Ioanna 1549 1679 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-07-17 12:56:27
60.EJarts Nikita 1027 1199 1258 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-07-19 11:55:09
61.EJermohhin Anton 0 0 0 M 2009 Põlva MK u-16929 Andres Karba
2019-07-22 20:55:02
62.EKarba Karoliina 1013 1054 1116 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-07-22 20:43:46
63.EKarba Kertu 1158 1257 1230 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-07-22 20:43:46
64.EKaris Fredi 1342 1552 1557 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-07-04 17:00:53
65.EKuzmina Oleksandra 1165 1293 1214 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-07-21 21:01:06
66.EKöösel Hans Georg 1580 1596 1600 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-07-17 09:29:17
67.ELehes Ott Oskar 1269 1365 1368 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2019-07-22 00:08:40
68.ELiubchenko Lev 1117 1287 1224 M 2009 Põlva MK 170560 Andres Karba
2019-07-22 20:52:52
69.ELutsar Enriko 1000 1095 1111 M 2009 Põlva MK 171114 Andres Karba
2019-07-22 20:44:58
70.ENikitina Anastasia 1000 1068 1068 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-07-11 22:43:57
71.EÕim Mikk Kaarel 1320 1599 1431 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2019-07-22 20:58:51
72.EPala Magnus 1043 1128 1126 M 2009 Põlva MK 171116 Andres Karba
2019-07-22 20:49:55
73.EPepeliaev Andrei 1289 1294 1238 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2019-07-21 21:02:12
74.EPepeliaev Artem 1107 1216 1264 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-07-21 21:02:12
75.EPritulina Nadezda 1340 1544 1466 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:40:53
76.ERüdiger Maria Helena 1121 1161 1114 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-07-21 21:19:13
77.ESnitsarenko Ilja 1385 1466 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-07-04 10:49:30
78.EStepanov Roman 1170 1278 1225 M 2010 Vabaettur 171206 Georg Abozenko
2019-07-23 23:54:22
79.ETrempel Vladislav 1000 1139 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-07-21 21:01:36
80.EVaher Liis Marii 1157 1148 1293 N 2009 Põlva MK 171120 Andres Karba
2019-07-22 20:49:06
81.EVahter Siimeon 1172 1214 1231 M 2010 Saaremaa MK 180620 Siimeon Vahter
2019-07-16 20:37:30
82.FAkulistõi Andrei 1167 1108 1080 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-07-18 17:52:03
83.FDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1058 1091 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-07-21 21:04:44
84.FDukova Sofia 1000 1097 1034 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2019-07-19 22:23:25
85.FGridin Maksim 1127 1163 1015 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2019-07-08 11:05:36
86.FIvanov Denis 1119 1112 1219 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-07-22 16:32:28
87.FJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-07-21 21:04:10
88.FJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-07-21 21:04:10
89.FKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-07-10 21:13:57
90.FKrivenko Jaromir 1015 1125 1125 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-07-17 23:59:04
91.FLiubchenko Nikas 0 0 0 M 2012 Põlva MK 171118 Andres Karba
2019-07-22 20:52:09
92.FMazajev Ilja 1020 1000 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-07-21 21:03:46
93.FMekler Matvei 1055 1179 1129 M 2012 MK Areng 180782 Monika Tsõganova
2019-07-18 17:45:10
94.FNikitina Anna 1009 1000 1065 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-07-11 22:43:57
95.FReinholm Karl Kristjan 1041 1034 1132 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-07-18 21:58:35
96.FReintam Lennart 1095 1149 1079 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-07-21 19:41:39
97.FRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK u-16896 Aleksander Dusman
2019-07-21 21:23:02
98.FVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2019-07-21 21:10:40