Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NOORTE 2019.a. VÄLKMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=501 )
27. juuli 2019 (kell 11:00) - 27. juuli 2019 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas, Vene 29, Tallinn.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. juuli 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (04. juuli 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5€ õigeaegsel registreerimisel, Hilisemal registreerimisel on osavõtumaks iga registreeritud võistleja kohta 3€ suurem
A-18 B-16 C-14 D-12 E-10 F-8 Nimeline kontroll võistluspaigas hiljemalt kell 10:30
97
Kokku
9
Grupp A
9
Grupp B
18
Grupp C
18
Grupp D
26
Grupp E
17
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AGaranin Aleksei 2219 2229 2124 M 2001 MK Avesta FM 091000 Maris Korstin
2019-07-22 10:09:34
2.AHansson Markus 1829 1914 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2019-07-14 19:34:55
3.ANazarova Veronika 1544 1630 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2019-07-20 19:18:04
4.AOlde Grete 1998 2160 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-07-22 23:27:45
5.APedoson Georg Aleksander 2165 2350 2223 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-07-18 22:06:23
6.AShvedov Andrei 1695 1675 1743 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2019-07-21 20:58:30
7.ATõnso Liina 1923 2037 1983 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2019-07-21 12:17:15
8.AUibokant Mathias Robert 2092 2152 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-07-21 13:48:40
9.AVaino Nikita 1892 1988 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2019-07-10 21:12:30
10.BAga Rihard 1969 2115 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2019-07-10 21:12:54
11.BBitkova Elizavetta 1697 1775 1784 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-07-21 20:59:28
12.BKõlar Karl-Ustav 1646 1737 1651 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Rainer Raud
2019-07-21 13:43:05
13.BNikitin Leonid 1313 1364 1582 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-07-21 21:02:54
14.BRaag Ardi 1767 1907 1747 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Rainer Raud
2019-07-21 13:43:33
15.BRaide Sivert 1575 1683 1685 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2019-07-22 10:39:43
16.BSild Marta Pauline 1661 1703 1652 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2019-07-06 12:24:45
17.BTõnisson Trent Asso 1780 1837 1763 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-07-22 17:23:41
18.BUibokant Karl Oskar 1686 1789 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-07-21 13:50:24
19.CBlokhin Sofia 1954 1972 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-07-21 21:18:16
20.CDanilina Diana 1393 1387 1607 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:40:53
21.CKull Tormi 1640 1794 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-07-08 14:59:03
22.CLazojev Mark 1543 1581 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2019-07-11 13:47:24
23.CNaestema Joonas Aditya 1563 1710 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-07-22 11:31:15
24.CNazarov Vladislav 1743 1819 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-07-20 19:18:04
25.CNikitin Arseni 1939 1963 1873 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2019-07-11 22:43:57
26.COlde Karl Erik 1848 1982 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2019-07-22 22:41:45
27.CPala Leo Martin 1182 1211 1290 M 2005 Põlva MK 180706 Andres Karba
2019-07-22 20:49:55
28.CPedmanson Herman 1916 2079 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-07-21 19:37:44
29.CPoluektova Arina 1552 1760 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-07-21 21:29:49
30.CRikas Artur 1791 1821 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2019-07-15 13:08:39
31.CRõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-07-22 11:12:41
32.CSavinov Matvei 1857 1934 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-07-19 15:41:57
33.CSmirnova Jekaterina 1651 1689 1641 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-07-21 21:00:24
34.CTomingas Wilhelm 1193 1323 1248 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Georg Abozenko
2019-07-23 23:52:31
35.CZilensk Kuldar 1311 1454 1440 M 2006 Saku MK 170207 Kuldar Zilensk
2019-07-22 17:05:20
36.CŠnurov Daniil 1741 1949 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-07-14 22:06:32
37.DDudakov Andrei 1492 1654 1565 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-07-09 23:59:14
38.DEast Marek 1441 1476 1432 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:40:53
39.DJõgi Henry 1377 1498 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2019-07-06 12:23:56
40.DKokk Karl Mattias 1710 1881 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-07-22 23:05:13
41.DLehes Erik Johannes 1458 1739 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2019-07-22 00:08:21
42.DLevchenko Marina 1676 1804 1691 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-07-22 18:53:18
43.DMaapalu Ralf 1443 1483 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-07-19 16:27:31
44.DMikko Rondo 1807 2031 1878 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-07-22 09:43:47
45.DPallum Rasmus 1415 1598 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-07-08 14:58:36
46.DPedmanson Albert 1933 1975 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-07-21 19:36:50
47.DRogaten Varvara 1522 1536 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-07-10 21:13:34
48.DRõtšagov Anton 1502 1713 1762 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-07-22 11:13:15
49.DSirotkin Anton 1307 1379 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:42:02
50.DSisask Simmo Hendrik 1233 1127 1362 M 2008 Põlva MK 180707 Andres Karba
2019-07-22 20:53:22
51.DSizov Lev 1507 1614 1574 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:40:53
52.DSnitsarenko Igor 1742 1951 1870 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-07-04 10:49:30
53.DTimofejeva Juliana 1273 1358 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2019-07-22 10:10:12
54.DŠadrina Eva 1579 1717 1585 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-07-17 23:48:33
55.EBelov Martin 1374 1306 1343 M 2009 Põlva MK 171117 Andres Karba
2019-07-22 20:48:10
56.EBlokhin Georg 1075 1317 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-07-21 21:18:16
57.EDukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-07-19 21:30:30
58.EHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-07-17 12:56:27
59.EJarts Nikita 1033 1199 1213 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-07-19 11:55:09
60.EJermohhin Anton 0 0 0 M 2009 Põlva MK u-16929 Andres Karba
2019-07-22 20:55:02
61.EKarba Karoliina 1001 1082 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-07-22 20:43:46
62.EKarba Kertu 1221 1257 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-07-22 20:43:46
63.EKaris Fredi 1337 1579 1595 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-07-04 17:00:53
64.EKuzmina Oleksandra 1164 1297 1194 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-07-21 21:01:06
65.EKöösel Hans Georg 1556 1637 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-07-17 09:29:17
66.ELehes Ott Oskar 1311 1324 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2019-07-22 00:08:40
67.ELiubchenko Lev 1117 1287 1270 M 2009 Põlva MK 170560 Andres Karba
2019-07-22 20:52:52
68.ELutsar Enriko 1019 1095 1108 M 2009 Põlva MK 171114 Andres Karba
2019-07-22 20:44:58
69.ENikitina Anastasia 1000 1029 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-07-11 22:43:57
70.EÕim Mikk Kaarel 1286 1528 1409 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2019-07-22 20:58:51
71.EPala Magnus 1043 1128 1135 M 2009 Põlva MK 171116 Andres Karba
2019-07-22 20:49:55
72.EPepeliaev Andrei 1289 1296 1276 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2019-07-21 21:02:12
73.EPepeliaev Artem 1107 1187 1260 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-07-21 21:02:12
74.EPritulina Nadezda 1383 1543 1438 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-07-06 14:40:53
75.ERüdiger Maria Helena 1103 1087 1047 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-07-21 21:19:13
76.ESnitsarenko Ilja 1384 1419 1415 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-07-04 10:49:30
77.EStepanov Roman 1170 1252 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Georg Abozenko
2019-07-23 23:54:22
78.ETrempel Vladislav 1000 1100 1106 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-07-21 21:01:36
79.EVaher Liis Marii 1157 1148 1396 N 2009 Põlva MK 171120 Andres Karba
2019-07-22 20:49:06
80.EVahter Siimeon 1172 1214 1214 M 2010 Saaremaa MK 180620 Siimeon Vahter
2019-07-16 20:37:30
81.FAkulistõi Andrei 1176 1023 1023 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-07-18 17:52:03
82.FDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1112 1117 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-07-21 21:04:44
83.FDukova Sofia 1011 1000 1018 N 2011 Vabaettur 080126 Monika Tsõganova
2019-07-19 22:23:25
84.FGridin Maksim 1110 1162 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2019-07-08 11:05:36
85.FIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-07-22 16:32:28
86.FJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-07-21 21:04:10
87.FJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-07-21 21:04:10
88.FKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-07-10 21:13:57
89.FKrivenko Jaromir 1015 1140 1134 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-07-17 23:59:04
90.FLiubchenko Nikas 0 0 0 M 2012 Põlva MK 171118 Andres Karba
2019-07-22 20:52:09
91.FMazajev Ilja 1000 1029 1024 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-07-21 21:03:46
92.FMekler Matvei 0 0 0 M 2012 MK Areng 180782 Monika Tsõganova
2019-07-18 17:45:10
93.FNikitina Anna 1000 1000 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-07-11 22:43:57
94.FReinholm Karl Kristjan 1041 1017 1128 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-07-18 21:58:35
95.FReintam Lennart 1095 0 0 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-07-21 19:41:39
96.FRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK u-16896 Aleksander Dusman
2019-07-21 21:23:02
97.FVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2019-07-21 21:10:40