Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
P.Keres-103 mälestusturniir males   ( id=499 )
11. juuli 2019 (kell 15:00) - 14. juuli 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu Keskraamatukogu
Akadeemia 3 Pärnu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. juuli 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Pärnu Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@stemehel.ikie
Info sisestajaSISESTAJA
Eiki Lehemets  (25. juuni 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 min. ja iga käiguga lisandub 30 sek.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Täiskasvanutel 15.-eurot, noortel ja seenioridel 10.-eurot
43
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2033 2143 2040 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2019-06-26 17:46:16
2.ABazilius Augustinas 1622 1622 1622 M 2009 u-16736 Eiki Lehemets
2019-07-04 14:24:14
3.ABlokhin Sofia 1950 1996 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-06-30 17:32:43
4.AChukavin Kirill 2336 2464 2393 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-06-26 12:18:35
5.AEnnok Heigo 1633 1680 1683 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-07-02 09:19:08
6.AGaranin Aleksei 2223 2237 2221 M 2001 MK Avesta FM 091000 Eiki Lehemets
2019-06-29 22:27:46
7.AHansson Markus 1858 1914 1846 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2019-06-27 13:16:41
8.AJürjo Holger 1540 1609 1606 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-07-06 22:15:46
9.AKokk Karl Mattias 1689 1853 1689 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2019-07-07 10:15:47
10.AKostrov Anatoli 1962 2048 2048 M 1941 Pärnumaa mks 030169 Eiki Lehemets
2019-07-01 18:08:33
11.AKull Tormi 1668 1893 1691 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-07-01 16:01:09
12.ALehes Erik Johannes 1406 1676 1721 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2019-07-06 17:43:09
13.ALinroos Monika 1596 1580 1540 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Eiki Lehemets
2019-07-02 14:39:39
14.ALumiste Rene 2106 2276 2284 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2019-06-28 16:55:37
15.AMedar Marti 2049 2149 2287 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2019-06-26 10:41:33
16.ANikitin Arseni 1949 1946 1868 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2019-07-05 08:47:45
17.AOlde Grete 1970 2132 2069 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-07-07 15:56:42
18.AOlde Hendrik 2294 2268 2328 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2019-06-27 12:24:50
19.AOlde Karl Erik 1940 1978 1933 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2019-06-27 12:24:50
20.AOlde Margareth 2198 2170 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2019-07-07 15:15:06
21.AOrgse Karl Kristofer 1969 2014 1935 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-06-28 23:02:48
22.APaan Karel 1714 1790 1762 M 1998 Pärnu Spordikool 070631 Eiki Lehemets
2019-07-07 13:32:36
23.APedoson Georg Aleksander 2241 2365 2358 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-06-26 18:50:53
24.APoltan Jüri 1935 1917 1925 M 1954 Pärnumaa 030318 Eiki Lehemets
2019-07-02 21:41:17
25.APõvvat Aalo 1465 1433 1261 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-06-28 19:04:11
26.AReiland Indrek 1689 1778 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2019-06-27 21:46:51
27.ARosental Urmas 1720 1768 1738 M 1969 - - - 161236 Eiki Lehemets
2019-07-05 18:05:48
28.ARõtšagov Nikita 1953 2019 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-07-04 22:28:30
29.ASeeman Tarvo 2385 2408 2412 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Eiki Lehemets
2019-06-28 21:41:01
30.ASepandi Jaak 1699 1765 1747 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-06-26 15:06:17
31.ASirp Karl Aleksander 1959 2135 2146 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-06-26 08:32:23
32.ASnitsarenko Igor 1818 1909 1810 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-07-04 10:44:00
33.ASnitsarenko Tarass 1624 1701 1724 M 1982 - - - 170302 Tarass Snitsarenko
2019-07-04 10:44:00
34.ATominga Ago 1854 1949 1903 M 1995 Surju valla SK 040348 Eiki Lehemets
2019-07-08 10:37:10
35.ATominga Eke 2054 2133 2161 M 1997 Surju valla SK 040378 Eiki Lehemets
2019-07-08 10:37:10
36.ATomson Mihkel 1665 1828 1728 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2019-07-04 14:52:42
37.ATomson Mikk 1649 1746 1639 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2019-07-03 23:19:41
38.ATõnso Liina 1918 2037 1957 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Liina Tõnso
2019-07-06 23:46:42
39.AUibokant Karl Oskar 1714 1760 1680 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-06-29 22:07:56
40.AUibokant Mathias Robert 2126 2106 2074 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-06-29 22:08:53
41.AŠarankov Grigori 2190 2351 2336 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-07-07 12:45:50
42.AŠnurov Daniil 1752 1938 1739 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-07-02 09:41:40
43.AŠvõrjov Igor 2362 2322 2344 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-06-26 14:14:41