Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
53. Ilmar Raua mälestusturniir kiirmales   ( id=497 )
06. juuli 2019 (kell 11:00) - 07. juuli 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Sakala Keskuses aadressil Tallinna tn. 5
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. juuli 2019, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Male Toetusühing koostöös Eesti Maleliidu ja Viljandi Maleklubi CC Felliniga.
KontaktKONTAKT
moc.liamg@kinuthokaep
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (17. juuni 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 2 sekundit igale käigule mõlemale mängijale alates esimesest käigust.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Kiirturniir 20 EURi, veteranid (s.a. 1954 ja vanemad) ja noored (s.a. 2001 ja nooremad) 10 EURi . Viljandimaa maletajad, rahvusvahelised suurmeistrid (GM/WGM) ja rahvusvahelised meistrid (IM/WIM) on osavõtumaksust vabastatud.
Igas ringis mängitakse olümpiasüsteemis matš, mis koosneb 2-st kiirmale partiist mõtlemisajaga 15 minutit + 2 sekundit igale käigule mõlemale mängijale alates esimesest käigust.Kui matši seis on viigiline pärast kahte kiirmale partiid, siis jätkatakse 2 partiiga välkmales ajakontrolliga 3 min + 2 sek. Kui ka see ei selgita võitjat, mängitakse Armageddon-välkpartii ajakontrolliga 6 min valgetel ja 4 min. mustadel + 2 sek lisandub igale käigule. Viigi korral pääseb järgmisesse ringi mustadega maletanud mängija. Kui osalejaid on rohkem kui 64, siis need, kes ei mahu reitinguga olümpiasüsteemis turniirile, mängivad Šveitsi süsteemis turniiril, sellisel juhul toimub Šveitsi süsteemis 12 vooru. Hilisemates ringides väljalangejad liituvad Šveitsi süsteemis korraldatava turniiriga sama punktide arvuga nagu on sel hetkel Šveitsi süsteemis turniiri liidri(te)l. Registreerimine 9:00-10:30. Avamine kell 11:00 Korraldajad jätavad endale õiguse piirata osalejate arvu 80 mängijaga.
toomas.valgmae@kodumasinad.ee
45
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 1969 2115 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2019-06-25 18:18:06
2.AAndrijaškin Deniss 2031 2002 1912 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Margus Sööt
2019-07-01 08:08:11
3.AChukavin Kirill 2302 2391 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-06-20 11:19:34
4.AGabovitš Ilja 1999 2115 2092 M 1995 Vabaettur 040048 Margus Sööt
2019-06-25 08:52:20
5.AGaranin Aleksei 2219 2229 2124 M 2001 MK Avesta FM 091000 Margus Sööt
2019-07-01 08:08:02
6.AHaitin Ilja 2323 2299 2307 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2019-06-22 16:58:41
7.AIvanova Lidia 1609 1708 1669 N 1999 Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2019-06-25 15:21:53
8.AJazdanovs Aleksandrs 2075 2075 2075 M 2003 u-16714 Margus Sööt
2019-07-03 08:09:56
9.AKanep Meelis 2443 2511 2562 M 1983 Võru MK GM 030123 Margus Sööt
2019-07-04 08:19:46
10.AKimerling Martin 2093 2093 2093 M 1994 u-16573 Margus Sööt
2019-06-20 12:15:26
11.AKrupenski Jüri 2393 2437 2442 M 1982 Vabaettur IM 030179 Margus Sööt
2019-06-20 12:08:24
12.AKülaots Kaido 2547 2558 2574 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Margus Sööt
2019-06-28 08:17:54
13.AMakin Kirill 2119 2135 2074 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Kirill Makin
2019-06-23 08:22:41
14.AMatvejev Nikolai 1659 1451 1421 M 1997 Vabaettur 071112 Margus Sööt
2019-06-25 08:52:32
15.AMändmets Rein 1933 1902 1950 M 1963 Sillamäe SK Kalev 030256 Rein Mändmets
2019-06-20 13:47:45
16.ANarusberg Peep 1977 1998 2027 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2019-06-25 17:18:50
17.AObolonin Filipp 1906 2126 2074 M 1997 Vabaettur 061105 Margus Sööt
2019-06-25 08:52:58
18.APakhomov Alexei 2266 2266 2266 M 1974 IM u-16673 Margus Sööt
2019-06-28 08:21:54
19.APedoson Georg Aleksander 2165 2350 2223 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-06-26 18:50:06
20.APõlendik Tiina 1740 1749 1701 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Margus Sööt
2019-07-04 08:19:54
21.APõvvat Aalo 1486 1434 1261 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-06-28 19:03:48
22.ARosental Urmas 1748 1748 1738 M 1969 - - - 161236 Margus Sööt
2019-07-02 08:42:35
23.ARõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Margus Sööt
2019-06-20 12:09:08
24.ARozenblit David 1365 1922 1891 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Margus Sööt
2019-06-20 12:09:30
25.ARuus Rein 2038 2036 2036 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Margus Sööt
2019-06-20 12:08:45
26.ASamberk Vahur 1630 1678 1657 M 1993 Harjumaa 141131 Margus Sööt
2019-06-20 12:08:52
27.ASander Jaan 2047 1886 1942 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Margus Sööt
2019-07-02 09:15:39
28.ASeeman Tarvo 2370 2486 2362 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Margus Sööt
2019-06-21 11:12:13
29.ASepp Olav 2462 2449 2451 M 1969 MK Faalanks IM 030379 Margus Sööt
2019-06-21 11:11:58
30.AShirov Alexei 2694 2694 2694 M 1972 Hispaania GM u-16564 Margus Sööt
2019-06-20 12:07:38
31.ASiroš Ilja 2405 2265 2252 M 1998 Sillamäe SK Kalev FM 050525 Margus Sööt
2019-06-20 12:08:14
32.ASmirnov Artjom 2378 2430 2430 M 1985 - - - IM 110104 Margus Sööt
2019-06-20 12:09:18
33.ASööt Margus 2196 2357 2263 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2019-06-25 08:52:42
34.ATimošin Andrei 2191 2160 2190 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2019-06-24 16:37:42
35.ATobre Andres 1715 1653 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Margus Sööt
2019-07-04 08:19:38
36.ATrohhelev Boris 2041 2102 2143 M 1960 Tartumaa 030468 Margus Sööt
2019-07-01 12:24:04
37.ATsõganova Monika 2082 2138 2117 N 1969 MK Areng WIM 030620 Margus Sööt
2019-06-20 12:08:36
38.AUibokant Karl Oskar 1686 1789 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-06-29 22:07:39
39.AUibokant Mathias Robert 2092 2152 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-06-29 22:08:41
40.AUrgas Jaan 1675 1805 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-06-18 16:20:32
41.AValner Uku 2346 2337 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Margus Sööt
2019-06-26 11:18:01
42.AVerhni Vladimir 1784 1924 1879 M 1957 - - - 160137 Margus Sööt
2019-06-21 11:11:46
43.AViller Epp 1530 1525 1649 N 1945 - - - 140311 Margus Sööt
2019-07-04 08:20:14
44.AZigailov Sergei 2129 2150 2085 M 1986 Sillamäe SK Kalev 030436 Sergei Zigailov
2019-06-24 11:47:49
45.AŠvõrjov Igor 2362 2366 2323 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-06-19 23:37:46