Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
53. Ilmar Raua mälestusturniir välkmales   ( id=496 )
05. juuli 2019 (kell 18:00) - 05. juuli 2019 (kell 21:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Sakala Keskuses aadressil Tallinna tn. 5
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. juuli 2019, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Male Toetusühing koostöös Eesti Maleliidu ja Viljandi Maleklubi CC Felliniga.
KontaktKONTAKT
moc.liamg@kinuthokaep
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (17. juuni 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
välkturniir 10 EURi, veteranid (s.a. 1954 ja vanemad) ja noored (s.a. 2001 ja nooremad) 5 EURi. Viljandimaa maletajad, rahvusvahelised suurmeistrid (GM/WGM) ja rahvusvahelised meistrid (IM/WIM) on osavõtumaksust vabastatud.
Mängitakse 9 topeltvooru mõtlemisajaga 3 minutit + 2 sekundit igale käigule mõlemale mängijale alates esimesest käigust. Korraldajad jätavad endale õiguse piirata osalejate arvu 80 mängijaga.
toomas.valgmae@kodumasinad.ee
48
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2033 2143 2040 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2019-06-25 18:17:46
2.AAndrijaškin Deniss 2062 2022 1961 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Margus Sööt
2019-07-01 08:07:37
3.AChukavin Kirill 2336 2464 2393 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-06-20 11:19:20
4.AGabovitš Ilja 1999 2161 2143 M 1995 Vabaettur 040048 Margus Sööt
2019-06-25 08:50:08
5.AGaranin Aleksei 2223 2237 2221 M 2001 MK Avesta FM 091000 Margus Sööt
2019-07-01 08:07:47
6.AHaitin Ilja 2328 2333 2235 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2019-06-22 16:58:18
7.AHeinmets Tõnu 2040 2138 2054 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Margus Sööt
2019-07-03 12:51:23
8.AIvanova Lidia 1601 1716 1668 N 1999 Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2019-06-25 15:20:49
9.AJazdanovs Aleksandrs 2031 2031 2031 M 2003 u-16713 Margus Sööt
2019-07-03 08:09:10
10.AJürjo Holger 1540 1609 1606 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2019-06-24 11:44:21
11.AKanep Meelis 2449 2518 2429 M 1983 Võru MK GM 030123 Margus Sööt
2019-07-04 08:17:15
12.AKanep Siim 2240 2348 2238 M 1984 MK Faalanks mk 030124 Margus Sööt
2019-07-05 08:42:43
13.AKraini Juri 1913 1913 1906 M 1987 T. Truusi MKK 030174 Margus Sööt
2019-06-20 11:59:11
14.AKrupenski Jüri 2374 2420 2445 M 1982 Vabaettur IM 030179 Margus Sööt
2019-06-20 11:57:40
15.AKülaots Kaido 2530 2554 2574 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Margus Sööt
2019-06-28 08:15:17
16.AMakin Kirill 2119 2190 2045 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Kirill Makin
2019-06-23 08:21:51
17.AMatvejev Nikolai 1659 1458 1496 M 1997 Vabaettur 071112 Margus Sööt
2019-06-25 08:51:31
18.AMõndresku Ion 2036 2020 2077 M 1951 Viljandi MS 030255 Margus Sööt
2019-07-04 08:17:51
19.AMändmets Rein 1933 1929 1883 M 1963 Sillamäe SK Kalev 030256 Rein Mändmets
2019-06-20 13:45:49
20.ANarusberg Peep 1959 1994 1910 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2019-06-25 17:19:35
21.AObolonin Filipp 1913 2128 2139 M 1997 Vabaettur 061105 Margus Sööt
2019-06-25 08:51:58
22.APakhomov Alexei 2340 2340 2340 M 1974 IM u-16670 Margus Sööt
2019-06-28 08:17:05
23.APedmanson Albert 1935 1975 1963 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-06-20 12:24:18
24.APedmanson Herman 1949 2079 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2019-06-20 12:25:23
25.APedoson Georg Aleksander 2241 2365 2358 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-07-03 17:42:41
26.APõder Paul 1889 1712 1731 M 1954 Viljandi MS 030329 Rein Ruus
2019-06-26 20:55:53
27.ARõtšagov Nikita 1953 2019 1938 M 2005 Malekool 64 120118 Margus Sööt
2019-06-20 11:59:01
28.ARozenblit David 1365 1908 1926 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Margus Sööt
2019-06-20 12:00:20
29.ARuus Rein 2038 2051 1954 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Margus Sööt
2019-06-20 11:58:14
30.ASaks Mati 1540 1610 1537 M - - - 131102 Margus Sööt
2019-07-04 08:18:00
31.ASamberk Vahur 1630 1709 1613 M 1993 Harjumaa 141131 Margus Sööt
2019-06-20 11:58:24
32.ASeeman Tarvo 2385 2408 2412 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Margus Sööt
2019-06-21 11:11:29
33.ASepp Olav 2459 2390 2437 M 1969 MK Faalanks IM 030379 Margus Sööt
2019-06-21 11:11:21
34.AShirov Alexei 2612 2612 2612 M 1972 Hispaania GM u-16563 Margus Sööt
2019-06-20 12:04:31
35.ASiroš Ilja 2385 2303 2304 M 1998 Sillamäe SK Kalev FM 050525 Margus Sööt
2019-06-20 12:00:07
36.ASmirnov Artjom 2378 2406 2430 M 1985 - - - IM 110104 Margus Sööt
2019-06-20 11:59:29
37.ASööt Margus 2196 2344 2182 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2019-06-25 08:51:43
38.ATiisler Ander 1553 1720 1749 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2019-07-02 23:15:27
39.ATimošin Andrei 2233 2174 2191 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2019-06-24 16:38:08
40.ATobre Andres 1713 1669 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Margus Sööt
2019-07-04 08:19:13
41.ATrohhelev Boris 2041 2085 2143 M 1960 Tartumaa 030468 Margus Sööt
2019-07-01 12:23:48
42.ATsõganova Monika 2082 2118 2078 N 1969 MK Areng WIM 030620 Margus Sööt
2019-06-20 11:57:58
43.AUibokant Karl Oskar 1714 1760 1680 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-06-29 22:07:19
44.AUibokant Mathias Robert 2126 2106 2074 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-06-29 22:08:29
45.AValner Uku 2326 2322 2365 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Margus Sööt
2019-06-26 11:17:36
46.AVerhni Vladimir 1784 1918 1848 M 1957 - - - 160137 Margus Sööt
2019-06-21 11:11:08
47.AZigailov Sergei 2129 2088 2068 M 1986 Sillamäe SK Kalev 030436 Sergei Zigailov
2019-06-24 11:47:41
48.AŠvõrjov Igor 2362 2322 2344 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-06-19 23:36:43