Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Rae Spordikooli lahtised MV males 2019   ( id=494 )
24. august 2019 (kell 10:00) - 24. august 2019 (kell 16:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Jüri
Rae Kultuurikeskus (Aruküla tee 9, Jüri). https://goo.gl/maps/Qy4BchJ1TJpi66tW8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
21. august 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Rae Spordikool
KontaktKONTAKT
ee.khv@laniit
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (12. juuni 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale vastasele
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tasuta
A-turniir 2011 ja hiljem sündinud; B-turniir 2005 ja hiljem sündinud; C-turniir 2001 ja hiljem sündinud mängijad. Iga vanuserühma kolme parimat võistlejat autasustatakse karika ja diplomiga. B- turniiril on eriauhinnad sünniaastatega 2009 ning 2007 ja noorematele ning C- turniiril eriauhinnad sünniaastaga 2003 ja noorematele mängijatele.
56660180 (Tiina Raud)
62
Kokku
16
Grupp A
44
Grupp B
2
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADmitrijeva Laura-Valeria 1000 1112 1117 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-08-18 20:52:25
2.AEndrekson Alan 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180829 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:10:58
3.AEndrekson Alik 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181018 Tarmo Tuul
2019-08-15 14:26:50
4.AGilyazov Artemi 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180830 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:10:58
5.AJanisoo Ken-Martin 0 0 0 M 2011 Lahmuse Kool 181026 Tarmo Tuul
2019-08-19 19:15:42
6.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-08-18 20:53:54
7.AJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-08-18 20:53:54
8.AKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-08-19 19:31:44
9.AKrivenko Jaromir 1015 1140 1134 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-08-15 20:30:39
10.AMazajev Ilja 1000 1029 1024 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-08-18 20:53:03
11.APetrochenko Kirill 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180906 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:10:58
12.AReinholm Karl Kristjan 1041 1017 1128 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-08-04 19:15:16
13.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK u-17211 Aleksander Dusman
2019-08-19 20:29:30
14.ATitov Dmitri 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 181025 Tarmo Tuul
2019-08-15 14:27:04
15.AValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2019-08-18 20:56:50
16.AVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2019-08-18 20:51:54
17.BAasma Sander 1133 1212 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2019-08-19 17:08:55
18.BAndreeva Olga 1000 1050 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-08-18 20:51:11
19.BBalder Ian Gregor 0 0 0 M 2005 Tallinna MK 181012 Tarmo Tuul
2019-06-28 16:05:34
20.BBlokhin Georg 1075 1317 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-08-16 23:12:52
21.BBuklov Stepan 1112 1167 1212 M 2009 MK Chess Continent 180822 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:09:05
22.BCherentsov Mikhail 1274 1530 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-08-19 20:30:26
23.BDerevjanko Denis 1000 1147 1046 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2019-08-18 20:57:23
24.BDzjuba Jegor 1515 1604 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-07-08 09:30:15
25.BHajanen Oliver 1173 1323 1212 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2019-08-17 10:46:19
26.BJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180831 Jüri Hansen
2019-08-16 09:44:22
27.BJanisoo August 1090 1139 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2019-08-16 09:44:22
28.BJõgi Henry 1377 1498 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2019-08-03 20:42:03
29.BKompus Karl Erik 1128 1302 1296 M 2009 Rae Huvialakool 170945 Tiina Raud
2019-08-19 16:38:24
30.BKukuškin Artemi 1042 1142 1142 M 2008 Mustamäe Loomingumaja 180530 Artemi Kukuškin
2019-08-15 18:24:59
31.BKull Tormi 1640 1794 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-08-19 10:06:58
32.BKuzmina Oleksandra 1164 1297 1194 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-08-18 20:54:38
33.BLednei Nikita 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent 181023 Tarmo Tuul
2019-08-15 14:27:28
34.BLugantsev Anton 1000 1054 1059 M 2009 MK Chess Continent 180200 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:12:34
35.BMaapalu Ralf 1443 1483 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-08-19 12:38:51
36.BMaksimova Irena 1055 1155 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-08-18 20:56:16
37.BMikultshik Vladimir 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent 180905 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:09:05
38.BMöldre Allar-Joel 0 0 0 M 2005 Tallinna Reaalkool 181016 Tarmo Tuul
2019-08-03 07:29:52
39.BNelovkov Ruslan 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent 180989 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:24:32
40.BÕismets Kevin 1057 1183 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2019-08-16 09:45:55
41.BOjakäär Mihkel 1000 1079 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2019-08-16 09:45:42
42.BOleškevitš Daniil 1030 1146 1034 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:15:51
43.BOzols Robert Taaniel 0 0 0 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Rainer Raud
2019-08-16 22:29:21
44.BPadari Tuudur Jakob 1646 1700 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2019-08-19 16:28:01
45.BPallum Rasmus 1415 1598 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-08-16 13:04:17
46.BPepeliaev Andrei 1289 1296 1276 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2019-08-18 20:55:06
47.BPepeliaev Artem 1107 1187 1260 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-08-18 20:55:06
48.BPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-08-16 09:45:11
49.BPljusnin Fjodor 1243 1273 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:12:34
50.BRizenkamf Martin 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent 181022 Tarmo Tuul
2019-08-15 14:27:50
51.BRoots Lem-Leonhard 1288 1529 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2019-08-19 16:56:44
52.BRüdiger Maria Helena 1103 1087 1047 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-08-19 20:28:49
53.BSai Oskar 1015 1127 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-08-18 08:53:01
54.BShchiry Roman 1171 1261 1269 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2019-08-19 18:29:44
55.BSuhhov Leon 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent 181019 Tarmo Tuul
2019-08-15 14:27:57
56.BTrempel Vladislav 1000 1100 1106 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-08-18 20:55:35
57.BTreumuth Mirtel 1072 1159 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-08-16 09:45:26
58.BUnt Lisete 0 0 0 N 2009 Harjumaa 181015 Tarmo Tuul
2019-07-29 08:05:48
59.BVahtras Elisabeth 1000 1088 1093 N 2006 Rae Huvialakool 170803 Rainer Raud
2019-08-19 10:07:18
60.BŠafigullin Raul 1266 1338 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-08-15 10:09:05
61.CBeljajeva Diana 1477 1589 1659 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2019-08-18 20:57:56
62.CNikitin Leonid 1313 1364 1582 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-08-18 20:58:31