Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
TARTU SUVI Ago Marksoo mälestuseks (välkturniir) , 16. juuni 2019   ( id=493 )
16. juuni 2019 (kell 11:00) - 16. juuni 2019 (kell 16:45)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu Mart Reiniku Kool
Vanemuise 48
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
13. juuni 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (09. juuni 2019 )
Muutis: Andres Karba  (16. juuni 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 min + 2 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
8EUR
andres.karba@gmail.ee
24
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlgmaa Leino 1519 1613 1573 M 1990 - - - 150631 Leino Algmaa
2019-06-09 22:28:12
2.AJärnström Henrik 2032 1946 2004 M 1952 - - - 090402 Andres Karba
2019-06-09 22:20:56
3.AKuusk Indrek 2344 2289 2194 M 1981 Tartu Kalev mk 030199 Andres Karba
2019-06-09 22:21:55
4.ALehes Erik Johannes 1458 1739 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2019-06-09 23:16:00
5.ALehes Ott Oskar 1311 1324 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2019-06-09 23:16:16
6.ALomp Jaan 1365 1526 1459 M 1969 - - - 080406 Andres Karba
2019-06-14 07:38:39
7.AÕim Mikk Kaarel 1286 1528 1409 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-06-13 21:58:41
8.AOtt Karl Eric 1350 1513 1554 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-06-12 13:57:23
9.APedmanson Albert 1933 1975 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2019-06-14 14:25:02
10.APedmanson Herman 1916 2079 2049 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2019-06-14 14:25:02
11.APedoson Georg Aleksander 2165 2350 2223 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-06-10 17:54:17
12.APetrov Dmitri 2233 2315 2331 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2019-06-10 07:05:14
13.APõvvat Aalo 1486 1434 1261 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-06-10 13:30:25
14.ASeeman Tarvo 2370 2486 2362 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-06-12 12:46:08
15.ASirp Karl Aleksander 1978 2151 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-06-11 17:21:45
16.ATiisler Ander 1554 1719 1733 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2019-06-10 15:20:19
17.ATiisler Tanel 1772 2120 2102 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2019-06-10 15:18:57
18.ATrohhelev Boris 2041 2102 2143 M 1960 Tartumaa 030468 Andres Karba
2019-06-11 19:42:09
19.AUibokant Karl Oskar 1686 1789 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-06-13 21:31:48
20.AUibokant Mathias Robert 2092 2152 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-06-13 21:31:13
21.AVolodin Aleksander 2457 2515 2494 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2019-06-13 11:34:36
22.AŠarankov Grigori 2179 2351 2360 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-06-11 09:15:44
23.AŠiškov Andrei 2390 2450 2387 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-06-11 08:37:27
24.AŠvõrjov Igor 2362 2366 2323 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-06-10 18:53:19