Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
TARTU SUVI Ago Marksoo mälestuseks (kiirturniir) , 15. juuni 2019   ( id=492 )
15. juuni 2019 (kell 10:30) - 15. juuni 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu Mart Reiniku Kool
Vanemuise 48
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
13. juuni 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (09. juuni 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15min +3 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
10 EUR
30
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlgmaa Leino 1519 1613 1573 M 1990 - - - 150631 Leino Algmaa
2019-06-09 22:26:36
2.AJärnström Henrik 2032 1946 2004 M 1952 - - - 090402 Andres Karba
2019-06-09 22:20:13
3.AKarba Karoliina 1001 1082 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-06-13 23:22:07
4.AKarba Kertu 1221 1257 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-06-13 23:22:07
5.AKortšagin Oleg 2092 2125 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-06-12 00:02:49
6.ALehes Erik Johannes 1458 1739 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2019-06-09 23:14:12
7.ALehes Leho 1342 1470 1459 M 1979 - - - 180763 Leho Lehes
2019-06-09 23:14:55
8.ALehes Ott Oskar 1311 1324 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2019-06-09 23:14:27
9.ALiiva Ants 1831 1651 1642 M 1942 - - - 050901 Andres Karba
2019-06-14 20:02:03
10.ALomp Jaan 1365 1526 1459 M 1969 - - - 080406 Andres Karba
2019-06-13 23:21:57
11.AÕim Mikk Kaarel 1286 1528 1409 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-06-13 21:58:13
12.AOtt Karl Eric 1350 1513 1554 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-06-12 13:56:21
13.APedoson Georg Aleksander 2165 2350 2223 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-06-10 17:53:45
14.APetrov Dmitri 2233 2315 2331 M 1998 Kadrioru MK 060411 Dmitri Petrov
2019-06-10 07:05:09
15.APool Linda Maria 1461 1566 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2019-06-12 18:01:01
16.APõvvat Aalo 1486 1434 1261 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-06-10 13:29:49
17.ASeeman Tarvo 2370 2486 2362 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-06-12 12:45:51
18.ASirp Karl Aleksander 1978 2151 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-06-10 22:26:35
19.AStaub Madis 1704 1773 1716 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Andres Karba
2019-06-14 15:05:31
20.ATiisler Ander 1554 1719 1733 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2019-06-10 15:20:02
21.ATiisler Tanel 1772 2120 2102 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2019-06-10 15:18:39
22.ATrohhelev Boris 2041 2102 2143 M 1960 Tartumaa 030468 Andres Karba
2019-06-11 19:41:39
23.AUibokant Karl Oskar 1686 1789 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-06-13 21:31:36
24.AUibokant Mathias Robert 2092 2152 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-06-13 21:30:39
25.AViller Epp 1530 1525 1649 N 1945 - - - 140311 Andres Karba
2019-06-14 20:01:53
26.AVolodin Aleksander 2457 2515 2494 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2019-06-13 11:34:02
27.AVorobjov Pavel 2323 2406 2391 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Andres Karba
2019-06-09 22:41:52
28.AŠarankov Grigori 2179 2351 2360 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-06-11 09:14:58
29.AŠiškov Andrei 2390 2450 2387 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-06-11 08:37:09
30.AŠvõrjov Igor 2362 2366 2323 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-06-10 18:51:55