Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Saaremaa noorte 40. lahtised malevõistlused   ( id=490 )
27. juuni 2019 (kell 14:30) - 29. juuni 2019 (kell 14:30)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuressaare
Saaremaa Ühisgümnaasium Hariduse 13
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. juuni 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Saaremaa Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.otleruk@kaaj
Info sisestajaSISESTAJA
Marek Kolk  (26. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
45 minutit + 30 sekundit iga käigu eest
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
puudub
7 vooru. A-turniir: kuni 14-aastased (sünd. 01.01.2005.a. ja hiljem) B-turniir: kuni 12-aastased (sünd. 01.01.2007.a. ja hiljem) C-turniir: kuni 10-aastased (sünd. 01.01.2009.a. ja hiljem)
Või markosiil68@gmail.com, samuti telefonil 5100361 (Marko Siil)
28
Kokku
8
Grupp A
6
Grupp B
14
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AJanisoo August 1130 1139 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2019-05-28 09:37:31
2.ALulla Helena 1001 0 0 N 2006 Saaremaa MK 161204 Marko Siil
2019-06-17 08:15:41
3.AÕismets Kevin 1068 1183 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2019-05-28 09:38:06
4.AOjakäär Mihkel 1000 1079 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2019-05-28 09:37:53
5.APääsukene Mart 1070 0 0 M 2006 Saaremaa MK 161203 Marko Siil
2019-06-18 11:36:53
6.ARang Jaagup 1120 0 0 M 2005 Saaremaa MK 161200 Marko Siil
2019-06-14 12:22:33
7.ASeppel Raul 1205 1187 1187 M 2005 Saaremaa MK 150635 Marko Siil
2019-06-14 12:54:23
8.AStrazdins Maris Kristaps 0 0 0 M 2005 Limbazhi u-16423 Marko Siil
2019-06-10 19:52:53
9.BBabris Rihards 1137 1239 1144 M 2010 - - - 170954 Marko Siil
2019-06-10 19:49:49
10.BDudakov Andrei 1524 1654 1565 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2019-06-11 16:10:52
11.BHaapsal Maria Ioanna 1492 1637 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-06-10 09:32:53
12.BLeito Erik 1291 1408 1352 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Marek Kolk
2019-05-30 12:19:31
13.BPukite Elza 0 0 0 N 2010 Limbazhi u-16425 Marko Siil
2019-06-10 19:55:05
14.BTreumuth Mirtel 1076 1159 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-05-28 09:38:21
15.CAkulistõi Andrei 1000 1023 1023 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-06-02 22:54:10
16.CBlokhin Georg 1110 1317 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-06-22 21:29:58
17.CGroma Marta 0 0 0 N 2010 Limbazhi u-16427 Marko Siil
2019-06-10 19:57:34
18.CJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 - - - 180831 Jüri Hansen
2019-05-28 09:37:31
19.CLulla Edward 0 0 0 M 2009 Saaremaa MK 180622 Marko Siil
2019-06-17 08:15:41
20.CMölderkivi Alex 0 0 0 M 2011 MK Areng 180710 Rain Mölderkivi
2019-05-28 15:21:45
21.CPenka Gusts 0 0 0 M 2010 Limbazhi u-16513 Marko Siil
2019-06-14 16:32:45
22.CPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-05-28 09:38:44
23.CReinholm Karl Kristjan 1017 0 1128 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-06-05 18:03:35
24.CReintam Lennart 0 0 0 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-06-01 15:57:03
25.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK u-16589 Aleksander Dusman
2019-06-22 21:31:44
26.CRüdiger Maria Helena 1000 1087 1047 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-06-22 21:30:33
27.CSkreitule Undine 0 0 0 N 2011 Limbazhi u-16426 Marko Siil
2019-06-10 19:56:11
28.CSmilga Anna 0 0 0 N 2010 Limbazhi u-16428 Marko Siil
2019-06-10 19:58:18