Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Saaremaa noorte 40. lahtised malevõistlused   ( id=490 )
27. juuni 2019 (kell 14:30) - 29. juuni 2019 (kell 14:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuressaare
Saaremaa Ühisgümnaasium Hariduse 13
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. juuni 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Saaremaa Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.otleruk@kaaj
Info sisestajaSISESTAJA
Marek Kolk  (26. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
45 minutit + 30 sekundit iga käigu eest
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
puudub
7 vooru. A-turniir: kuni 14-aastased (sünd. 01.01.2005.a. ja hiljem) B-turniir: kuni 12-aastased (sünd. 01.01.2007.a. ja hiljem) C-turniir: kuni 10-aastased (sünd. 01.01.2009.a. ja hiljem)
Või markosiil68@gmail.com, samuti telefonil 5100361 (Marko Siil)
50
Kokku
11
Grupp A
19
Grupp B
20
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AJanisoo August 1090 1139 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2019-05-28 09:37:31
2.AJuhkental Juuta 1093 0 0 N 2005 - - - 180619 Rainer Raud
2019-06-25 22:33:55
3.ALuik Ott-Robert 1569 1718 1712 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Rainer Raud
2019-06-25 22:36:26
4.ALulla Helena 1007 1001 1001 N 2006 Saaremaa MK 161204 Marko Siil
2019-06-17 08:15:41
5.AÕismets Kevin 1057 1183 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2019-05-28 09:38:06
6.AOjakäär Mihkel 1000 1079 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2019-05-28 09:37:53
7.AOrglaan Kristofer 1353 1295 1257 M 2005 Saaremaa MK 140704 Marek Kolk
2019-06-26 09:36:28
8.APool Linda Maria 1461 1566 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2019-06-25 19:28:35
9.APääsukene Mart 1062 1070 1070 M 2006 Saaremaa MK 161203 Marko Siil
2019-06-18 11:36:53
10.ARang Jaagup 1120 0 0 M 2005 Saaremaa MK 161200 Marko Siil
2019-06-14 12:22:33
11.ASeppel Raul 1234 1187 1187 M 2005 Saaremaa MK 150635 Marko Siil
2019-06-14 12:54:23
12.BAasma Sander 1133 1212 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2019-06-25 22:28:06
13.BBabris Rihards 1165 1239 1144 M 2010 - - - 170954 Marko Siil
2019-06-10 19:49:49
14.BCherentsov Mikhail 1274 1530 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Marek Kolk
2019-06-26 12:00:26
15.BDudakov Andrei 1492 1654 1565 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2019-06-11 16:10:52
16.BHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-06-10 09:32:53
17.BHajanen Oliver 1173 1323 1212 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2019-06-25 22:33:17
18.BKällo Kaur 1193 1249 1285 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-06-25 22:35:18
19.BKöösel Hans Georg 1556 1637 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Marek Kolk
2019-06-26 11:07:33
20.BLeito Erik 1290 1408 1352 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Marek Kolk
2019-05-30 12:19:31
21.BÕigus Kristjan 1242 1305 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Rainer Raud
2019-06-25 22:37:44
22.BPallum Rasmus 1415 1598 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-06-25 22:38:15
23.BPukite Elza 0 0 0 N 2010 Limbazhi u-16425 Marko Siil
2019-06-10 19:55:05
24.BRoots Lem-Leonhard 1288 1529 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-06-25 22:40:55
25.BRõtšagov Anton 1502 1713 1762 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-06-25 19:11:48
26.BSchneider Uku 1550 1639 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Rainer Raud
2019-06-25 22:41:31
27.BTampere Jürgen 1164 1360 1386 M 2007 MK Kaksikodad 160442 Rainer Raud
2019-06-25 22:42:21
28.BTampere Mattis 1000 1129 1139 M 2007 MK Kaksikodad 170201 Rainer Raud
2019-06-25 22:42:21
29.BTreumuth Mirtel 1072 1159 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-05-28 09:38:21
30.BVahter Saamuel 1161 1260 1260 M 2008 Saaremaa MK 180621 Marek Kolk
2019-06-26 09:35:13
31.CAavik Sander 0 0 0 M 2010 Rae Huvialakool u-16626 Rainer Raud
2019-06-25 22:30:40
32.CBalabonin Matvei 1147 1354 1364 M 2010 MK Areng 161206 Rainer Raud
2019-06-25 22:32:00
33.CBlokhin Georg 1075 1317 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-06-22 21:29:58
34.CGroma Marta 0 0 0 N 2010 Limbazhi u-16427 Marko Siil
2019-06-10 19:57:34
35.CJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180831 Jüri Hansen
2019-05-28 09:37:31
36.CKaris Fredi 1337 1579 1595 M 2009 Tartu Kalev 160604 Rainer Raud
2019-06-25 22:34:33
37.CLuik Elo-Mirtel 1047 1048 1028 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Rainer Raud
2019-06-25 22:37:08
38.CLulla Edward 0 0 0 M 2009 Saaremaa MK 180622 Marko Siil
2019-06-17 08:15:41
39.CMaklakova Dafne 0 0 0 N 2011 u-16659 Marek Kolk
2019-06-26 15:10:39
40.CMölderkivi Alex 0 0 0 M 2011 MK Areng 180710 Rain Mölderkivi
2019-05-28 15:21:45
41.CPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-05-28 09:38:44
42.CPritulina Nadezda 1383 1543 1438 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Rainer Raud
2019-06-25 22:38:58
43.CReinholm Karl Kristjan 1041 1017 1128 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-06-05 18:03:35
44.CReinsalu Timur 1145 1277 1286 M 2010 MK Areng 170541 Rainer Raud
2019-06-25 22:40:31
45.CReintam Lennart 1095 0 0 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-06-01 15:57:03
46.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK u-16589 Aleksander Dusman
2019-06-22 21:31:44
47.CRüdiger Maria Helena 1103 1087 1047 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-06-22 21:30:33
48.CSaar Kristofer 0 0 0 M 2010 Saaremaa MK 181011 Marek Kolk
2019-06-26 12:04:42
49.CSmilga Anna 0 0 0 N 2010 Limbazhi u-16428 Marko Siil
2019-06-10 19:58:18
50.CVahter Siimeon 1172 1214 1214 M 2010 Saaremaa MK 180620 Marek Kolk
2019-06-26 09:35:13