Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2019. aasta meistrivõistluste kuni 10 aastased   ( id=488 )
31. mai 2019 (kell 14:00) - 02. juuni 2019 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva
Narva Laste Loomemajas, Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. mai 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Maletäht koostöös EML
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@oknezoba.groeg
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (17. mai 2019 )
Muutis: Georg Abozenko  (23. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit + 30 sekundit partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osalustasu maksmine kohapeal 10€
A-grupp U10 poisid B-grupp U10 tüdrukud Registreerimine kuni 13:30
maris_korstin@list.ru
61
Kokku
43
Grupp A
18
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1176 1023 1023 M 2011 MK Areng 180760 Maris Korstin
2019-05-19 13:14:23
2.AAndrejev Arseni 1255 1336 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2019-05-17 23:55:46
3.ABalabonin Matvei 1147 1354 1364 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2019-05-19 15:27:05
4.ABlokhin Georg 1075 1317 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Hendrik Olde
2019-05-21 12:43:55
5.ABuiko Aleksandr 0 0 0 M 2009 Narva SK Maletäht 180808 Maris Korstin
2019-05-22 22:08:15
6.ACherentsov Mikhail 1274 1530 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Hendrik Olde
2019-05-22 10:07:49
7.ADukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-05-19 08:40:54
8.AGasanbekov Miroslav 1365 1342 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2019-05-22 22:07:20
9.AGolovkov Timofei 1114 1133 1190 M 2010 Sillamäe SK Kalev 170946 Svetlana Pritulina
2019-05-17 19:27:59
10.AGorkov Kirill 1152 1046 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2019-05-22 22:07:03
11.AGridin Maksim 1110 1162 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2019-05-18 22:56:32
12.AIvanichenko Gleb 1100 1064 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2019-05-19 13:17:45
13.AIvanov Jaroslav 1164 1109 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2019-05-17 19:28:54
14.AJarts Nikita 1033 1199 1213 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-05-17 14:32:40
15.AKaletin Artjom 1038 1106 1034 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2019-05-22 22:08:04
16.AKaris Fredi 1337 1579 1595 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-05-20 09:42:14
17.AKossenko Tihhon 1191 1164 1196 M 2009 Narva SK Maletäht 170942 Maris Korstin
2019-05-20 15:10:20
18.AKuznetsov Leonid 1017 1037 1044 M 2009 Narva SK Maletäht 180751 Maris Korstin
2019-05-19 13:18:30
19.AKöösel Hans Georg 1556 1637 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-05-20 08:46:17
20.ALehes Ott Oskar 1311 1324 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2019-05-21 17:30:53
21.AMartirosian Tigran 1389 1686 1578 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2019-05-20 14:36:04
22.AMazajev Ilja 1000 1029 1024 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-05-21 08:05:40
23.AMertins Ostap 1574 1771 1676 M 2009 Tallinna MK 170220 Hendrik Olde
2019-05-22 10:07:35
24.ANoorma Silver Leon 1000 1072 1063 M 2009 Vanalinna Hariduskolleegium 180811 Rainer Raud
2019-05-17 07:56:52
25.AÕim Mikk Kaarel 1286 1528 1409 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2019-05-21 23:58:48
26.APepeliaev Artem 1107 1187 1260 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-05-17 20:10:33
27.APetra Vladimir 1078 1162 1165 M 2011 Narva SK Maletäht 180826 Maris Korstin
2019-05-21 17:20:30
28.AProkofjev Denis 0 0 0 M 2010 Sillamäe SK Kalev u-15865 Svetlana Pritulina
2019-05-17 19:31:00
29.ARajandu Aaron 1266 1349 1242 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-05-19 22:59:28
30.ARebane Joonas 1028 1142 1151 M 2009 MK Kaksikodad 180531 Rainer Raud
2019-05-17 07:56:21
31.AReinsalu Timur 1145 1277 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-05-21 18:32:49
32.ARähn Ronan 1000 1048 1047 M 2010 Rae Huvialakool 180106 Rainer Raud
2019-05-17 19:52:31
33.ASai Oskar 1015 1127 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-05-17 13:40:12
34.ASerzhant Aleksandr 1227 1361 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Maris Korstin
2019-05-22 22:07:34
35.AShamonin Feliks 1000 1099 1041 M 2010 Rae Huvialakool 180408 Rainer Raud
2019-05-17 11:56:08
36.ASilland Aivar 1137 1106 1100 M 2010 Narva SK Maletäht 170944 Maris Korstin
2019-05-19 13:14:43
37.ASnitsarenko Ilja 1384 1419 1415 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-05-20 08:24:51
38.AStepanov Roman 1170 1252 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-05-17 13:53:54
39.ATrempel Vladislav 1000 1100 1106 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-05-17 20:09:59
40.ATsõganov Jaroslav 1065 1243 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2019-05-17 23:56:19
41.ATsõganov Vladislav 1004 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2019-05-19 23:45:28
42.AVija Mattias 1195 1282 1293 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andres Karba
2019-05-21 23:59:00
43.AŠilkin Maksim 1248 1262 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Maris Korstin
2019-05-23 20:16:31
44.BAndreeva Olga 1000 1050 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-05-17 20:09:40
45.BDadon Eva 1011 1027 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2019-05-17 23:57:07
46.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1112 1117 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-05-21 08:06:58
47.BGrigorjeva Vera 1000 1016 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2019-05-22 22:06:51
48.BHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Roman Jezov
2019-05-20 16:49:30
49.BKamp Laura 1172 1354 1238 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-05-17 10:17:23
50.BKarba Karoliina 1001 1082 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-05-21 17:31:15
51.BKarba Kertu 1221 1257 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-05-21 17:31:15
52.BKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-05-19 13:19:33
53.BKuzmina Oleksandra 1164 1297 1194 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-05-17 20:09:20
54.BLantova Jaroslava 1037 0 0 N 2011 - - - 180924 Maris Korstin
2019-05-23 10:38:31
55.BNikitina Anastasia 1000 1029 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-05-20 15:09:43
56.BNikitina Anna 1000 1000 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-05-20 15:09:43
57.BOrlova Sofiya 1239 1372 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Hendrik Olde
2019-05-22 10:08:29
58.BPritulina Nadezda 1383 1543 1438 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-05-17 19:32:06
59.BProtassova Evelina 1110 1241 1231 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2019-05-19 13:18:57
60.BRodina Alisa 1202 1238 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2019-05-19 13:15:35
61.BRüdiger Maria Helena 1103 1087 1047 N 2010 Tallinna MK 180896 Hendrik Olde
2019-05-22 10:08:50