Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2019. aasta meistrivõistluste kuni 16 aastased   ( id=487 )
30. mai 2019 (kell 12:00) - 02. juuni 2019 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva
Narva Laste Loomemajas, Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. mai 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Maletäht koostöös EML
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@oknezoba.groeg
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (17. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osalustasu maksmine kohapeal 10€
A-grupp U16 poisid B-grupp U16 tüdrukud Registreerimine kuni 11:30
maris_korstin@list.ru
46
Kokku
35
Grupp A
11
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2109 2100 2046 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2019-05-19 13:12:50
2.AAndrijaškin Deniss 2013 2086 1978 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Georg Abozenko
2019-05-28 18:35:47
3.ADukov Vladimir 1463 1678 1655 M 2009 MK Kuningas 161230 Georg Abozenko
2019-05-28 19:10:05
4.AKang Paul 1453 1618 1577 M 2005 Saku MK 131206 Georg Abozenko
2019-05-28 19:10:26
5.AKokk Karl Mattias 1689 1832 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Georg Abozenko
2019-05-28 19:09:23
6.AKõlar Karl-Ustav 1646 1705 1656 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Rainer Raud
2019-05-17 13:37:09
7.AKrivenko Dion 1811 1961 1814 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2019-05-23 00:03:03
8.ALainevool Mirko 1550 1766 1588 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-05-17 07:53:39
9.AMihhailov Nikita 1689 1552 1539 M 2003 Narva SK Maletäht 130343 Maris Korstin
2019-05-23 20:15:08
10.AMikko Rondo 1859 2012 2048 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Georg Abozenko
2019-05-28 18:35:31
11.ANaestema Joonas Aditya 1614 1739 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-05-17 18:06:31
12.ANazarov Vladislav 1754 1821 1637 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2019-05-17 20:06:46
13.ANikitin Arseni 1834 2000 1997 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2019-05-20 15:08:41
14.AOlde Karl Erik 1887 1939 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Georg Abozenko
2019-05-28 19:09:34
15.AOrgse Karl Kristofer 1886 1997 1952 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Rainer Raud
2019-05-17 07:54:25
16.APadari Tuudur Jakob 1593 1754 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-05-17 07:54:51
17.APedmanson Albert 1935 2056 1910 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-05-18 01:33:45
18.APedmanson Herman 1922 2070 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Georg Abozenko
2019-05-28 18:36:00
19.APedoson Georg Aleksander 2196 2352 2321 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-05-17 07:52:17
20.AProtassov Vlad 2009 2015 2087 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2019-05-19 13:13:10
21.ARaag Ardi 1821 1991 1875 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Rainer Raud
2019-05-17 07:54:03
22.ARaide Sivert 1625 1694 1660 M 2005 Tartu Kalev 131220 Georg Abozenko
2019-05-28 19:09:53
23.ARikas Artur 1803 1787 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-05-21 05:53:31
24.ARõtšagov Nikita 1984 2013 1903 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-05-25 18:48:24
25.ASadekov Maksim 1921 1900 1856 M 2007 - - - 150242 Georg Abozenko
2019-05-28 18:50:30
26.ASavinov Matvei 1829 1913 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-05-17 18:07:05
27.ASinitsõna Anastassija 2181 2087 1864 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2019-05-26 20:34:53
28.ASizov Lev 1463 1602 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-05-17 19:26:26
29.ASnitsarenko Igor 1780 1848 1789 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-05-20 08:23:53
30.ATimošin Andrei 2165 2158 2234 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2019-05-18 00:02:02
31.ATomson Mihkel 1728 1811 1752 M 2006 Tartu Kalev 160614 Georg Abozenko
2019-05-28 18:36:13
32.ATõnisson Trent Asso 1777 1864 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-05-21 17:59:32
33.ATähiste Marc-Joosep 1552 1696 1644 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Georg Abozenko
2019-05-28 19:10:16
34.AUibokant Karl Oskar 1789 1759 1673 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2019-05-21 12:45:02
35.AŠnurov Daniil 1782 1925 1725 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2019-05-17 14:11:08
36.BAksjonova Alisa 1377 1420 1539 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2019-05-17 20:08:30
37.BBarkaševa Sofia 1577 1761 1610 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2019-05-23 20:03:26
38.BBitkova Elizavetta 1598 1734 1746 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-05-17 20:07:11
39.BBlokhin Sofia 1962 1988 1881 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Hendrik Olde
2019-05-21 12:44:47
40.BIvanova Ksenija 1349 1423 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2019-05-23 10:41:25
41.BJõerand Jenna 1553 1494 1615 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2019-05-17 18:05:32
42.BLevchenko Marina 1568 1758 1687 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-05-17 13:55:26
43.BRubina Mari 1546 1593 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Maris Korstin
2019-05-19 13:28:37
44.BSild Marta Pauline 1678 1733 1630 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2019-05-17 18:05:03
45.BSmirnova Jekaterina 1615 1710 1598 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-05-17 20:07:32
46.BTimofejeva Juliana 1270 1277 1377 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2019-05-23 10:41:56