Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
TÕRVA – HELME XVIII VABARIIKLIK HARRASTUSMALETAJATE TURNIIR   ( id=486 )
31. mai 2019 (kell 12:00) - 02. juuni 2019 (kell 15:45)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Valga mnt 76, TÕRVA
Tõrva linna Spordihoone
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
29. mai 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Valgamaa Spordiliit
KontaktKONTAKT
ee.vmaglav@kippel.nier
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (15. mai 2019 )
Muutis: Hendrik Olde  (21. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund partii lõpuni ning alates 1. käigust lisandub igale käigule 30 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks on 5€ iga võistleja kohta ja 3€ noored ja seeniorid (sa. 2001 ja nooremad ning sa. 1954 ja vanemad). Osavõtumaksust on vabastatud Valgamaa maletajad ning suurmeistrid tingimusel, et võistleja on registreeritud hiljemalt 29.05.2019
Rein Leppik - mob 52 34 974
28
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlvet Ivo 1562 1477 1457 M 1936 - - - 180612 Hendrik Olde
2019-05-29 09:32:48
2.ABodniece Lasma 1448 1606 1621 M - - - 110912 Hendrik Olde
2019-05-29 09:35:36
3.ADudzinskis Vsevolods 1827 1814 1822 M 1941 - - - 070408 Hendrik Olde
2019-05-29 09:33:57
4.AHemmelis Viesturs 1735 1756 1805 M 1942 - - - 130740 Hendrik Olde
2019-05-29 09:34:15
5.AJallajas Alvar 1445 1472 1497 M Valgamaa 090606 Hendrik Olde
2019-05-27 11:39:46
6.ALepik Ülo 1792 1841 1894 M 1940 - - - 060314 Hendrik Olde
2019-05-27 11:38:44
7.ALevickis Arturs 1566 1661 1655 M 1999 - - - 090605 Hendrik Olde
2019-05-29 09:35:19
8.ALinroos Monika 1630 1580 1540 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Hendrik Olde
2019-05-27 11:39:31
9.AMuizarajs Uldis 1785 1765 1723 M 1945 - - - 070616 Hendrik Olde
2019-05-27 11:39:03
10.ANiedre Gunars 1640 1581 1593 M 1999 - - - 111113 Hendrik Olde
2019-05-29 09:35:03
11.ANovikov Sergei 1735 1824 1771 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-05-21 17:12:29
12.AOts Heikki 1766 1719 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Hendrik Olde
2019-05-28 22:10:31
13.AParik Kerttu-Lisett 1216 1207 1286 N 2008 Saue MK 130716 Hendrik Olde
2019-05-28 22:10:19
14.AParts Tiit 1732 1793 1738 M 1962 Tartumaa 030304 Hendrik Olde
2019-05-30 14:49:12
15.APeebo Kalle 2239 2179 2099 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Andres Karba
2019-05-25 13:42:18
16.APhilips Erik 1754 1756 1734 M 1948 Pärnumaa 030313 Hendrik Olde
2019-05-29 09:32:35
17.APlitnieks Janis 1865 1892 1850 M 1944 - - - 130741 Hendrik Olde
2019-05-29 09:34:43
18.APõlendik Tiina 1740 1749 1701 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Hendrik Olde
2019-05-27 11:39:09
19.APõvvat Aalo 1486 1434 1261 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-05-16 19:24:18
20.ARaide Sivert 1575 1683 1685 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2019-05-26 11:43:18
21.ARauk Tõnu 2122 2105 2072 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-05-24 09:21:17
22.ARosental Urmas 1748 1748 1738 M 1969 - - - 161236 Hendrik Olde
2019-05-29 09:32:18
23.ASchmidt Mait 1772 1708 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-05-21 20:38:39
24.ATobre Andres 1715 1653 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Hendrik Olde
2019-05-28 22:11:05
25.ATrohhelev Boris 2041 2102 2143 M 1960 Tartumaa 030468 Andres Karba
2019-05-25 13:42:25
26.ATuru Indrek 1970 1971 2007 M 1988 K. Külaotsa MK 070511 Hendrik Olde
2019-05-29 09:33:33
27.AUprus Elmar 1787 1851 1882 M 1931 Valgamaa 030483 Hendrik Olde
2019-05-27 11:39:26
28.AVaino Einar 1905 1851 1920 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-05-21 17:12:03