Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Saaremaa 50. karikaturniir males   ( id=485 )
27. juuni 2019 (kell 14:30) - 30. juuni 2019 (kell 13:30)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuressaare
Saaremaa Ühisgümnaasiumi ruumides (Hariduse 13)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. juuni 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Saaremaa Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.otleruk@kaaj
Info sisestajaSISESTAJA
Marek Kolk  (09. mai 2019 )
Muutis: Marek Kolk  (26. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 min + 30 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 EUR, seenioridel (...-1959) ja noortel (2001-...) 5 EUR (ilma litsentsita vastavalt 11 ja 6 EUR)
6 vooru
Või markosiil68@gmail.com, samuti telefonil 5100361 (Marko Siil)
20
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1915 1972 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-06-22 21:32:17
2.ABurkova Milde 1838 1945 1968 N 1951 Saaremaa MK 030540 Marko Siil
2019-06-07 08:42:03
3.AHansson Markus 1829 1914 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2019-06-22 06:08:45
4.AKallas Martin 1929 1990 2037 M 1968 Saaremaa MK 030120 Marko Siil
2019-06-19 14:10:26
5.AKrivenko Dion 1746 1906 1707 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2019-05-28 23:53:11
6.AKuusk Andres 2172 2102 2071 M 1981 Tartu Kalev mk 030198 Marko Siil
2019-06-13 14:51:41
7.ALulla Priit 0 0 0 M 1980 Saaremaa u-16540 Marko Siil
2019-06-17 08:14:52
8.AMustonen Ilkka 0 1805 0 M Saaremaa 180311 Marko Siil
2019-06-07 08:42:12
9.AMölderkivi Rain 2109 2101 2077 M 1981 - - - 030259 Rain Mölderkivi
2019-05-28 15:23:36
10.AOlde Hendrik 2308 2268 2328 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2019-06-19 20:07:35
11.APõldoja Ants 1943 1861 1936 M 1959 Keila MK 030330 Marek Kolk
2019-05-30 12:18:57
12.AReiland Indrek 1717 1805 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2019-06-13 13:28:41
13.ARosental Urmas 1620 1720 1722 M 1969 - - - 161236 Marko Siil
2019-06-13 14:12:59
14.ASavinov Matvei 1805 1929 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-06-12 17:06:36
15.ASiemer Tambet 2130 2339 2293 M 1969 Rapla MK mk 030385 Marek Kolk
2019-05-30 12:19:03
16.ASui Andres 1581 1543 1546 M 2001 Saaremaa MK 120604 Marko Siil
2019-06-12 12:54:50
17.ATeemäe Leo 1914 1861 1898 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Marko Siil
2019-06-19 19:30:25
18.AUibokant Karl Oskar 1724 1779 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-06-13 21:32:03
19.AUibokant Mathias Robert 2089 2143 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-06-13 21:30:13
20.AUurits Karel 1875 1919 1869 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-06-19 20:42:15