Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Keila linna kiirmaleturniir   ( id=480 )
26. mai 2019 (kell 10:30) - 26. mai 2019 (kell 16:45)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
AS Harju Elekter kohvik/söökla
Paldiski mnt 31, Keila
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. mai 2019, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Keila Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@66okirdneh
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (03. mai 2019 )
Muutis: Hendrik Olde  (21. mai 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
8€ (noored sa 2001 ja nooremad ning seeniorid sa 1954 ja vanemad - 5€. Keila MK liikmed - 5€. Alates 24. maist on osavõtutasud vastavalt 10€ ja 7€.
Võistluste peakorraldaja on Elmar Niinepuu (tel 53478221); peakohtunik on FA Hendrik Olde (tel 5142625)
50
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2200 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-05-21 17:00:32
2.AAbozenko Jüri 1293 1342 1376 M 1961 T. Truusi MKK 110513 Georg Abozenko
2019-05-21 17:00:32
3.ABlokhin Sofia 1954 1972 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-05-23 10:41:40
4.ADomoskanov Ivan 1739 1543 1416 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2019-05-21 11:43:28
5.ADukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Vladimir Dukov
2019-05-19 21:19:54
6.AEnnok Heigo 1609 1702 1683 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-05-11 08:12:23
7.AGarber Vjatšeslav 2102 2105 2073 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2019-05-21 11:43:01
8.AHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-05-08 12:56:53
9.AHaavamäe Henrik 2216 2184 2159 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2019-05-23 19:59:41
10.AIlves Jüri 2028 1917 1972 M 1938 - - - mk 030086 Tarmo Tuul
2019-05-19 05:43:07
11.AIvanov Platon-Jaan 2176 1942 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Platon-Jaan Ivanov
2019-05-22 15:34:58
12.AKalmu Kalju 1862 1621 1658 M 1935 Keila MK 030121 Hendrik Olde
2019-05-21 11:44:04
13.AKalvet Tõnu 1602 1660 1691 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2019-05-07 13:02:03
14.AKiisk Heino 1543 1644 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2019-05-21 11:43:57
15.AKipso Agu 2082 2097 2083 M 1977 Rapla MK 030147 Karel Uurits
2019-05-21 18:45:24
16.AKortšagin Oleg 2092 2125 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-05-22 00:10:05
17.AMakko Matti 1731 1731 1742 M 1951 Keila MK 120197 Hendrik Olde
2019-05-21 11:43:35
18.AManukyan Anton 2034 2010 2011 M 1999 Valga MK 160120 Anton Manukyan
2019-05-04 18:25:09
19.ANarusberg Peep 1977 1998 2027 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2019-05-17 10:10:13
20.ANeff Sergei 2213 2323 2225 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2019-05-21 11:42:55
21.ANiinepuu Elmar 2061 1796 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2019-05-21 11:41:58
22.ANikitin Pjotr 2053 1988 2055 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2019-05-21 11:43:09
23.ANõmmsalu Jüri 1936 1841 1822 M 1951 Saue MK 071104 Karel Uurits
2019-05-21 18:45:55
24.AOlde Grete 1998 2160 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2019-05-25 21:42:04
25.AOlde Margareth 2164 2170 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2019-05-25 21:42:04
26.AOrgse Karl Kristofer 1846 2012 1939 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-05-15 17:04:51
27.APaabo Priit 1826 1967 1965 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2019-05-22 20:17:26
28.APanfilov Sergei 1570 1456 1377 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2019-05-21 11:43:21
29.APetrov Aleksander 1973 2010 1873 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2019-05-24 21:45:03
30.APõldoja Ants 1902 1861 1936 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2019-05-21 11:43:41
31.ARauk Tõnu 2122 2105 2072 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-05-15 09:19:03
32.ARemmel Anto 2237 2092 2143 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Tarmo Tuul
2019-05-19 05:42:59
33.ARistissaar Roger 1358 1540 1636 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2019-05-21 18:46:06
34.ARõtšagov Anton 1502 1713 1762 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-05-23 14:50:55
35.ARõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-05-23 14:50:34
36.ASander Jaan 2047 1886 1942 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2019-05-21 11:42:46
37.ASeeman Tarvo 2370 2486 2362 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-05-18 11:23:40
38.ASepandi Jaak 1710 1765 1760 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-05-07 11:31:18
39.ASikk Lembit 1776 1770 1790 M 1945 Keila MK 050718 Hendrik Olde
2019-05-21 11:43:50
40.ASirp Karl Aleksander 1978 2151 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-05-14 17:25:34
41.AStaub Madis 1704 1773 1716 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Hendrik Olde
2019-05-21 11:42:31
42.ATarto Tiit 1724 1824 1858 M 1950 - - - 051202 Tarmo Tuul
2019-05-19 05:42:53
43.ATeemäe Leo 1914 1895 1898 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Tarmo Tuul
2019-05-21 10:24:23
44.ATomson Mikk 1659 1727 1639 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2019-05-20 07:56:43
45.AUibokant Karl Oskar 1686 1789 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-05-09 18:54:15
46.AUibokant Mathias Robert 2092 2152 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-05-09 18:53:49
47.AVahter Lea 1781 1504 1599 N 1961 Harjumaa 030622 Karel Uurits
2019-05-21 18:45:43
48.AVeski Rauno 1516 1787 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2019-05-16 02:02:41
49.AŠarankov Grigori 2179 2351 2360 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-05-14 17:54:42
50.AŠvõrjov Igor 2362 2366 2323 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-05-08 10:22:25