Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NEIDUDE 2019. a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=474 )
12. mai 2019 (kell 11:00) - 12. mai 2019 (kell 18:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Põltsamaa
Lille 2, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
05. mai 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Eesti Male Toetusühinguga
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@oknezoba.groeg
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (26. aprill 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtu tasu 8€, alates 6ndast maist 13€ registreerunutel
A-18, B-16, C-14, D-12, E-10, F-8
71
Kokku
3
Grupp A
7
Grupp B
9
Grupp C
18
Grupp D
20
Grupp E
14
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ANazarova Veronika 1526 1630 1565 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2019-04-27 08:58:22
2.AOlde Grete 1970 2153 2069 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2019-05-05 22:02:55
3.ATõnso Liina 1918 2046 1957 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2019-05-03 17:34:22
4.BBeljajeva Diana 1477 1610 1659 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2019-04-27 08:59:35
5.BBitkova Elizavetta 1606 1775 1781 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-04-27 08:58:44
6.BBondarevskaja Emilin 1586 1723 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2019-04-27 08:59:12
7.BGromov Ragne 1589 1458 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2019-05-02 19:56:31
8.BJõerand Jenna 1545 1519 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2019-05-05 18:29:38
9.BRubina Mari 1546 1593 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Maris Korstin
2019-05-03 14:23:51
10.BSild Marta Pauline 1661 1703 1652 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2019-05-02 10:16:37
11.CAksjonova Alisa 1377 1412 1539 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2019-04-27 09:00:00
12.CAnis Dinara 1478 1568 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2019-04-30 18:27:20
13.CBlokhin Sofia 1951 2018 1833 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-05-01 15:11:08
14.CDanilina Diana 1399 1412 1553 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-04-27 16:37:38
15.CEinmann Anette 1168 1286 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2019-05-02 19:57:13
16.CPoluektova Arina 1531 1723 1667 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-05-02 16:49:20
17.CRudnik Viktoria 1662 1722 1668 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:18:12
18.CSlupitska Sofiya 1332 1463 1446 N 2006 Vabaettur 180715 Rainer Raud
2019-05-01 18:23:55
19.CSmirnova Jekaterina 1571 1715 1609 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-04-27 09:00:20
20.DEvsina Maria 1085 1232 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Georg Abozenko
2019-05-07 18:00:31
21.DIvanova Ksenija 1358 1431 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2019-05-05 12:37:34
22.DJukk Mari-Liis 1000 1038 1064 N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170816 Maire Haava
2019-05-03 12:22:32
23.DKallip Kärt 1000 1021 1045 N Tartu Kalev 180725 Andres Karba
2019-05-05 23:33:51
24.DKask Liina 1237 1257 1337 N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170815 Maire Haava
2019-05-03 13:19:08
25.DKolbin Helena 1029 1129 1174 N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170818 Maire Haava
2019-05-03 12:21:44
26.DKährik Maarja 1069 1242 1144 N - - - 160421 Georg Abozenko
2019-05-05 12:35:17
27.DLeontjeva Aleksandra 1358 1483 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:18:31
28.DLevchenko Marina 1635 1845 1709 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-04-30 18:26:54
29.DMaksimova Irena 1015 1180 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-04-27 09:00:45
30.DPool Linda Maria 1414 1501 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2019-05-02 20:40:24
31.DRogaten Varvara 1397 1507 1524 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-04-29 18:02:31
32.DSala Ellen 1104 1234 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:19:10
33.DTagobert Elisabeth 1171 1340 1406 N 2007 Pärnu Spordikool 180306 Eiki Lehemets
2019-05-03 20:37:20
34.DTeder Cristine 1068 1075 1232 N 2007 Tartu Kalev 180435 Andres Karba
2019-05-05 23:33:32
35.DTimofejeva Juliana 1279 1362 1408 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2019-05-05 12:38:12
36.DTreumuth Mirtel 1072 1164 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-04-29 08:41:17
37.DŠadrina Eva 1559 1736 1597 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-05-02 08:45:44
38.EAndreeva Olga 1000 1073 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-04-27 09:01:27
39.EDadon Eva 1000 1000 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2019-05-04 23:03:36
40.EGrigorjeva Vera 1000 1037 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2019-05-05 13:04:33
41.EGroseva Sofia 1000 1028 1095 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Sergey Titov
2019-04-27 09:01:48
42.EHaapsal Maria Ioanna 1549 1660 1474 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-04-28 20:05:47
43.EKamp Laura 1142 1354 1238 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-04-29 09:50:24
44.EKarba Karoliina 1013 1070 1116 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-04-26 22:52:39
45.EKarba Kertu 1158 1285 1230 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-04-26 22:52:39
46.EKuzmina Oleksandra 1188 1308 1214 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-04-27 09:01:08
47.ELuik Elo-Mirtel 1012 1165 1028 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-04-29 07:45:05
48.EMorgenson Kaisa 1048 1074 1148 N 2009 Põltsamaa Ühisgümnaasium 180533 Maire Haava
2019-05-03 12:32:05
49.ENikitina Anastasia 1000 1071 1068 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-05-03 15:55:45
50.EOrlova Sofiya 1239 1313 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-05-03 11:01:48
51.EPritulina Nadezda 1345 1528 1466 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-04-27 16:32:19
52.ERaasild Liisa 0 0 0 N 2010 u-15337 Maire Haava
2019-05-03 12:23:44
53.ERatut Hanna-Loore 0 0 0 N 2010 Pärnumaa Maleklubi u-15370 Eiki Lehemets
2019-05-03 20:38:23
54.ERodina Alisa 1258 1253 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2019-05-02 09:06:40
55.ERüdiger Maria Helena 1091 1188 1114 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-05-03 11:02:20
56.EVaher Liis Marii 1157 1133 1293 N 2009 Põlva MK 171120 Georg Abozenko
2019-05-06 14:03:23
57.EVarik Eliise 0 0 0 N 2009 u-15339 Maire Haava
2019-05-03 12:37:55
58.FDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1060 1091 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-04-27 09:02:59
59.FDukova Sofia 1002 1102 1034 N 2011 MK Areng 080126 Rainer Raud
2019-05-01 13:03:04
60.FGludina Alja 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev u-15423 Svetlana Zainetdinova
2019-05-04 23:04:55
61.FJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-04-27 09:02:12
62.FKokk Pirjo 1000 1056 1067 N 2011 - - - 180903 Margus Kokk
2019-05-03 18:41:58
63.FKornõljeva Taissia 0 0 0 N 2011 Kohtla-Järve SK Kalev u-15256 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:22:26
64.FKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2019-04-29 18:00:37
65.FLantova Jaroslava 1000 1015 1037 N 2011 - - - 180924 Maris Korstin
2019-05-05 11:15:40
66.FNikitina Anna 1049 1000 1065 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-05-03 15:55:45
67.FPetrauskaite Polina 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletaht u-15315 Maris Korstin
2019-05-02 22:35:02
68.FProtassova Evelina 1161 1259 1231 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2019-04-29 18:00:10
69.FSharkova Veronika 1000 1028 1031 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:20:35
70.FValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2019-04-27 09:03:28
71.FVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2019-04-27 09:02:34