Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NOORTE 2019. a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=473 )
12. mai 2019 (kell 11:00) - 12. mai 2019 (kell 18:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Põltsamaa
Lille 2, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
05. mai 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Eesti Male Toetusühinguga
KontaktKONTAKT
moc.liamtoh@oknezoba.groeg
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (26. aprill 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtu tasu 8€, alates 6ndast maist 13€ registreerunutel
A-18, B-16, C-14, D-12, E-10, F-8
169
Kokku
8
Grupp A
12
Grupp B
35
Grupp C
40
Grupp D
49
Grupp E
25
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AChukavin Kirill 2302 2391 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Hendrik Olde
2019-05-04 19:46:30
2.AGaranin Aleksei 2219 2229 2124 M 2001 MK Avesta FM 091000 Maris Korstin
2019-05-01 13:28:41
3.AHansson Markus 1829 1914 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Eiki Lehemets
2019-05-01 19:40:35
4.ARozenblit David 1365 1922 1891 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Georg Abozenko
2019-05-09 21:05:50
5.AShvedov Andrei 1695 1675 1743 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2019-04-27 08:51:48
6.AUibokant Mathias Robert 2092 2152 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2019-05-04 19:46:55
7.AVaino Nikita 1892 1988 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2019-05-01 13:11:34
8.AVeski Rauno 1516 1787 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2019-04-30 20:49:12
9.BAga Rihard 1969 2115 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2019-04-30 14:53:43
10.BGanjukov Aleksei 1692 1686 1628 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Maris Korstin
2019-05-03 15:44:50
11.BKalju Edvard 1462 1507 1554 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2019-04-30 11:11:14
12.BKõlar Karl-Ustav 1646 1737 1651 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Rainer Raud
2019-05-01 11:16:04
13.BLainevool Mirko 1534 1626 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-05-01 12:08:39
14.BNikitin Leonid 1313 1364 1582 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-04-27 08:53:22
15.BOrgse Karl Kristofer 1846 2012 1939 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-04-28 22:14:55
16.BPedoson Georg Aleksander 2165 2350 2223 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2019-05-01 20:09:52
17.BRaag Ardi 1767 1907 1747 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Rainer Raud
2019-05-03 17:28:09
18.BSidorov Hannes 1315 1627 1494 M 2003 Tartu Kalev 171007 Andres Karba
2019-05-04 00:16:22
19.BTimošin Andrei 2191 2160 2190 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:10:44
20.BUibokant Karl Oskar 1686 1789 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2019-05-04 19:46:55
21.CAndrijaškin Deniss 2031 2002 1912 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2019-05-05 11:14:18
22.CDesjatnikov Svetoslav 1073 1218 1164 M 2005 Tartu Kalev 180787 Andres Karba
2019-05-04 23:55:07
23.CDzjuba Jegor 1515 1604 1655 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Jegor Dzjuba
2019-05-03 23:55:04
24.CIbrus Antonio 1253 1357 1353 M - - - 180914 Georg Abozenko
2019-05-05 12:25:29
25.CKrivenko Dion 1732 1906 1707 M 2005 Malekool 64 130513 Georg Abozenko
2019-05-07 01:14:51
26.CKull Tormi 1640 1794 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-05-01 12:07:56
27.CLaasma Vlad 1487 1549 1608 M 2006 MK Avesta 150254 Maris Korstin
2019-05-01 13:13:52
28.CLazojev Mark 1543 1581 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2019-05-01 13:12:22
29.CLinnus Mihkel 0 0 0 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-15365 Georg Abozenko
2019-05-03 19:32:04
30.CLuik Ott-Robert 1569 1718 1712 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Ott-Robert Luik
2019-04-29 07:44:28
31.CNaestema Joonas Aditya 1563 1710 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-05-03 09:59:48
32.CNazarov Vladislav 1743 1819 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2019-04-27 08:53:49
33.CNikitin Arseni 1939 1963 1873 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2019-05-03 15:54:38
34.CNool Devis 1180 1206 1245 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170239 Maire Haava
2019-05-03 12:14:10
35.COlde Karl Erik 1848 1982 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2019-05-05 10:22:14
36.CPadari Tuudur Jakob 1646 1700 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-05-01 12:09:38
37.CPala Leo Martin 1182 1211 1290 M 2005 Põlva MK 180706 Georg Abozenko
2019-05-03 19:25:24
38.CPodolski Savva 0 0 0 M 2006 MA Vabaettur u-15300 Natalia Glušakova
2019-05-02 18:55:49
39.CPotašev Artemi 1192 1355 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2019-05-05 20:09:09
40.CProtassov Vlad 2024 1996 2036 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2019-04-29 17:58:16
41.CProvodin Aleksandr 1351 1533 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2019-04-30 11:09:20
42.CRaide Sivert 1575 1683 1685 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2019-05-02 15:13:04
43.CRebane Romet 1342 1393 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2019-05-01 19:44:50
44.CRikas Artur 1791 1821 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-05-01 13:12:41
45.CRõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-05-05 12:20:58
46.CSavinov Matvei 1857 1934 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-04-29 19:30:54
47.CSkatškov Anton 1155 1248 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2019-04-27 16:34:29
48.CSoo Hugo 1160 1382 1260 M Viljandimaa 180309 Georg Abozenko
2019-05-05 12:32:39
49.CSooväli Markus 1372 1480 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2019-05-02 19:53:14
50.CTammesalu Martin Ilmar 1129 1167 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Rainer Raud
2019-05-03 17:28:42
51.CTaro Marko 1456 1470 1591 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-04-30 11:08:47
52.CTobonik Regor Marten 0 0 0 M 2006 Põlva Kool u-15471 Georg Abozenko
2019-05-06 14:00:52
53.CTomson Mihkel 1761 1812 1728 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2019-05-04 00:47:02
54.CVilk Juss 1207 1280 1346 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 161225 Maire Haava
2019-05-03 12:14:30
55.CŠnurov Daniil 1741 1949 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-04-30 19:40:54
56.DAasma Sander 1133 1212 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2019-05-03 17:30:08
57.DAleksejev Artjom 1461 1578 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-04-30 11:09:53
58.DAllas Kaspar 1123 1554 1564 M 2007 Tartu Kalev 161228 Georg Abozenko
2019-05-08 20:24:37
59.DDudakov Andrei 1492 1654 1565 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2019-04-30 17:30:47
60.DDukatš Ivan 1412 1487 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Maris Korstin
2019-05-05 16:45:22
61.DEast Marek 1441 1476 1432 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-04-27 16:34:29
62.DHajanen Oliver 1173 1323 1212 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Georg Abozenko
2019-05-06 14:07:18
63.DKaldmaa Janis 1415 1592 1598 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2019-05-04 00:19:35
64.DKidron Alfred 1390 1498 1611 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 150517 Rainer Raud
2019-05-04 21:43:37
65.DKivi Akira 1442 1516 1628 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 141223 Rainer Raud
2019-05-04 20:18:16
66.DKokk Karl Mattias 1710 1881 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-05-02 11:59:44
67.DLain Sander 1261 1428 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2019-05-05 15:30:44
68.DLehes Erik Johannes 1458 1739 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2019-05-04 00:49:15
69.DLuht Robin 0 0 0 M 2007 Tartu Kalev u-15462 Andres Karba
2019-05-05 23:32:30
70.DLuup Grevo 1089 1102 1192 M 2008 Pärnu MK 170566 Eiki Lehemets
2019-05-02 19:48:24
71.DLääne Gregor 1256 1291 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2019-05-02 19:47:59
72.DMaapalu Ralf 1443 1483 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Georg Abozenko
2019-05-11 19:09:41
73.DMihhailov Artur 1473 1655 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2019-04-30 15:03:38
74.DMikko Rondo 1807 2031 1878 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-05-01 19:40:55
75.DMändoja Martin 1273 1368 1373 M - - - 180913 Georg Abozenko
2019-05-05 12:26:14
76.DMöls Sulev 1024 1122 1173 M 2009 Tartu Kalev 180226 Andres Karba
2019-05-05 23:53:13
77.DNikkel Rasmus 1000 1053 1037 M 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium 180522 Maire Haava
2019-05-03 12:11:36
78.DOja Feliks 0 0 0 M 2008 Viljandi Huvikool u-15437 Georg Abozenko
2019-05-05 12:30:50
79.DOrav Dmitri 1362 1370 1390 M 2008 Narva SK Maletäht 150524 Maris Korstin
2019-05-05 13:03:02
80.DOtt Karl Eric 1350 1513 1554 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-04-29 09:19:32
81.DPallum Rasmus 1415 1598 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-05-01 12:12:15
82.DPedmanson Albert 1933 1975 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-05-03 01:52:30
83.DPomaznev Aleksei 1460 1557 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Maris Korstin
2019-05-02 15:48:20
84.DRandmäe Kevin 1001 1088 1101 M 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium 180422 Maire Haava
2019-05-03 12:13:20
85.DRodin Robert 1543 1668 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2019-05-02 09:07:47
86.DRoots Lem-Leonhard 1288 1529 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-05-03 17:29:33
87.DRõtšagov Anton 1502 1713 1762 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-05-05 12:21:26
88.DSadekov Maksim 1820 1941 1707 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maris Korstin
2019-05-05 11:59:22
89.DSisask Simmo Hendrik 1233 1127 1362 M 2008 Põlva MK 180707 Georg Abozenko
2019-05-03 19:26:38
90.DSizov Lev 1507 1614 1574 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-04-27 16:34:29
91.DSnitsarenko Igor 1742 1951 1870 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-04-29 11:02:56
92.DViir Simo 1204 1308 1304 M - - - 180862 Georg Abozenko
2019-05-05 12:34:31
93.DVool Karl-Markus 1374 1352 1507 M 2007 Põlva MK 150218 Georg Abozenko
2019-05-03 19:28:06
94.DŠafigullin Raul 1266 1338 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Georg Abozenko
2019-05-09 20:06:11
95.DŽukovitš Oliver 1083 1188 1113 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170820 Maire Haava
2019-05-03 12:13:49
96.EAksjonov Andrei 0 0 0 M 2010 Sillamäe SK Kalev u-15398 Svetlana Pritulina
2019-05-04 17:52:56
97.EAus Andreas 1195 1281 1459 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2019-05-02 19:48:55
98.EBelov Martin 1374 1306 1343 M 2009 Põlva MK 171117 Georg Abozenko
2019-05-03 19:23:43
99.EBlokhin Georg 1075 1317 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-05-01 15:12:15
100.EBuiko Aleksandr 0 0 0 M 2009 Narva SK Maletäht 180808 Maris Korstin
2019-05-05 13:03:33
101.ECherentsov Mikhail 1274 1530 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-05-03 11:00:26
102.EDerevjanko Denis 1000 1147 1046 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2019-04-27 08:55:28
103.EDotsenko Maksim 1211 1378 1449 M 2010 Rae Huvialakool 160650 Rainer Raud
2019-05-04 21:15:25
104.EDukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Rainer Raud
2019-05-01 13:05:01
105.EEsnar Andreas 1141 1298 1306 M 2009 Rae Huvialakool 180320 Rainer Raud
2019-05-02 14:42:53
106.EEvstigneev Maksim 0 0 0 M 2010 Sillamäe SK Kalev u-15396 Svetlana Pritulina
2019-05-04 17:51:01
107.EGasanbekov Miroslav 1365 1342 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2019-05-03 15:45:24
108.EGolovkov Timofei 1114 1133 1190 M 2010 Sillamäe SK Kalev 170946 Svetlana Pritulina
2019-04-27 16:36:28
109.EIvanov Jaroslav 1164 1109 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2019-04-27 16:34:29
110.EJakobson Riko 0 0 0 M 2010 u-15334 Maire Haava
2019-05-03 12:19:26
111.EJarts Nikita 1033 1199 1213 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-05-03 09:15:07
112.EJermohhin Anton 0 0 0 M 2009 u-15515 Georg Abozenko
2019-05-07 17:59:12
113.EKaletin Artjom 1038 1106 1034 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2019-05-05 12:36:25
114.EKaris Fredi 1337 1579 1595 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2019-05-04 00:47:56
115.EKask Janno 1144 1176 1244 M 2009 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170814 Maire Haava
2019-05-03 13:16:25
116.EKoppel Hendrik 1045 1078 1111 M 2009 Tartu Kalev 180212 Andres Karba
2019-05-05 23:27:26
117.EKöösel Hans Georg 1556 1637 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2019-05-01 19:43:43
118.ELehes Ott Oskar 1311 1324 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2019-05-04 00:49:15
119.ELillemaa Raimond 1234 1318 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2019-05-02 19:49:24
120.ELiubchenko Lev 1117 1287 1270 M 2009 Põlva MK 170560 Georg Abozenko
2019-05-03 19:24:59
121.ELutsar Enriko 1019 1095 1108 M 2009 Põlva MK 171114 Georg Abozenko
2019-05-03 19:24:31
122.EMartirosian Tigran 1389 1686 1578 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2019-05-04 00:59:56
123.EMertins Ostap 1574 1771 1676 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2019-05-02 20:09:07
124.EMoroz Leonardo 1004 1110 1147 M 2009 Põltsamaa Ühisgümnaasium 180722 Maire Haava
2019-05-03 13:17:30
125.EMäesalu Oliver 1453 1501 1636 M 2009 Tartu Kalev 150600 Georg Abozenko
2019-05-08 20:21:56
126.EÕim Mikk Kaarel 1286 1528 1409 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2019-05-04 00:18:36
127.EPala Magnus 1043 1128 1135 M 2009 Põlva MK 171116 Georg Abozenko
2019-05-03 19:25:47
128.EPepeliaev Andrei 1289 1296 1276 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2019-04-27 08:55:55
129.EPepeliaev Artem 1107 1187 1260 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-04-27 08:55:55
130.EPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-04-29 08:40:06
131.EProkofjev Denis 0 0 0 M 2010 Sillamäe SK Kalev u-15397 Svetlana Pritulina
2019-05-04 17:51:46
132.ERajandu Aaron 1266 1349 1242 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-05-02 20:50:27
133.ERähn Ronan 1000 1048 1047 M 2010 Rae Huvialakool 180106 Rainer Raud
2019-05-01 13:33:28
134.ESerzhant Aleksandr 1227 1361 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Maris Korstin
2019-05-05 12:35:49
135.EShamonin Feliks 1000 1099 1041 M 2010 Rae Huvialakool 180408 Rainer Raud
2019-05-02 11:55:48
136.ESilland Aivar 1137 1106 1100 M 2010 Narva SK Maletäht 170944 Maris Korstin
2019-05-02 17:34:38
137.ESnitsarenko Ilja 1384 1419 1415 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-04-29 11:03:26
138.EStepanov Roman 1170 1252 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-04-30 11:10:37
139.ETeder Roobert 1138 1215 1238 M 2009 Tartu Kalev 180458 Andres Karba
2019-05-05 23:26:42
140.ETrempel Vladislav 1000 1100 1106 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-04-27 08:54:59
141.ETsõganov Jaroslav 1065 1243 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:14:08
142.EVija Mattias 1195 1282 1293 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andres Karba
2019-05-04 16:27:33
143.EZartsov Ilja 1085 1136 1192 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180738 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:15:22
144.EŠilkin Maksim 1248 1262 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Maris Korstin
2019-05-05 14:13:52
145.FAkulistõi Andrei 1176 1023 1023 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-04-29 12:39:15
146.FAllmaa Richard Oliver 0 0 0 M 2011 Pärnu Spordikool u-15368 Eiki Lehemets
2019-05-03 20:29:38
147.FFomin Nikita 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus u-15559 Georg Abozenko
2019-05-08 20:12:54
148.FGorkov Kirill 1152 1046 1018 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2019-05-05 11:14:48
149.FGridin Maksim 1110 1162 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:16:04
150.FGross Holger 0 0 0 M 2011 Tartu Kalev u-15460 Andres Karba
2019-05-05 23:28:40
151.FIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-05-01 22:12:36
152.FJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-04-27 08:57:04
153.FKuznetsov Artjom 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev u-15193 Svetlana Pritulina
2019-04-27 18:25:46
154.FLinnamägi Rafael 0 0 0 M 2013 Tartu Kalev u-15461 Andres Karba
2019-05-05 23:31:08
155.FLiubchenko Nikas 0 0 0 M 2012 Põlva MK 171118 Georg Abozenko
2019-05-03 19:29:10
156.FMets Teodor 0 0 0 M 2011 Tartu Kalev u-15381 Andres Karba
2019-05-04 00:26:18
157.FMoskaltšuk Ilja 0 0 0 M 2012 Narva SK Maletäht u-15393 Maris Korstin
2019-05-04 17:07:41
158.FNikulin Miroslav 0 0 0 M 2011 Tartu Kalev u-15382 Andres Karba
2019-05-04 00:34:57
159.FPetra Vladimir 1078 1162 1165 M 2011 Narva SK Maletäht 180826 Maris Korstin
2019-05-02 22:32:34
160.FPetrovich Bogdan 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 180807 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:16:57
161.FPikkmets Harri 0 0 0 M 2011 Pärnumaa Maleklubi u-15371 Eiki Lehemets
2019-05-03 20:39:59
162.FPupkevits Matvei 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev u-15420 Svetlana Zainetdinova
2019-05-04 22:56:34
163.FPupkevits Mihhail 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev u-15421 Svetlana Zainetdinova
2019-05-04 23:00:09
164.FRassohin Valeri 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev u-15399 Svetlana Pritulina
2019-05-04 17:53:43
165.FReinholm Karl Kristjan 1041 1017 1128 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-05-01 13:34:16
166.FReinumägi Ruudi 0 0 0 M 2011 u-15333 Maire Haava
2019-05-03 12:17:30
167.FSpiridonov Jaroslav 0 0 0 M 2011 T. Truusi MKK 180606 Georg Abozenko
2019-05-10 20:35:40
168.FTeder Sander 1000 1009 1009 M - - - 180916 Andres Karba
2019-05-05 23:26:42
169.FTsõganov Vladislav 1004 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2019-04-30 23:14:08