Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - VII etapp   ( id=467 )
18. mai 2019 (kell 10:30) - 18. mai 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. mai 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (16. aprill 2019 )
Muutis: Hendrik Olde  (18. aprill 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu on 6€ (hilinejatel lisandub 2€). Kui mängija ei oma 2019. a litsentsi, siis lisandub osavõtutasule 1€ reitingute arvestamise eest.
Korraldatakse kolm eraldi turniiri: A- turniir - s.a 2011 ja nooremad; B-turniir - s.a 2007 ja nooremad; C-turniir - s.a 2001 ja nooremad. Sarjas korraldatakse kokku kaheksa etappi ning koondarvestusse läheb viie parima võistluse tulemus. Viimane etapp toimub Madsa Spordi- ja puhkekeskuses Valgamaal 7.-9. juunil.
Hendrik Olde 5142625
51
Kokku
6
Grupp A
27
Grupp B
18
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADukova Sofia 1015 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-05-17 12:13:48
2.AEndrekson Alan 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180829 Oleg Kortšagin
2019-05-15 21:14:06
3.AEndrekson Alik 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent u-15717 Oleg Kortšagin
2019-05-15 21:18:12
4.AReinholm Karl Kristjan 0 0 0 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-05-16 21:30:37
5.AReintam Lennart 0 0 0 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-05-15 18:28:19
6.ARüdiger Emma-Viktoria 0 0 0 N 2012 Tallinna MK u-15860 Aleksander Dusman
2019-05-17 18:15:12
7.BBlokhin Georg 1110 1292 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-05-16 21:22:16
8.BCherentsov Mikhail 1269 1537 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-05-16 21:22:28
9.BDudakov Andrei 1524 1665 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2019-05-16 23:18:29
10.BHaapsal Maria Ioanna 1492 1632 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-04-28 19:46:06
11.BKamp Laura 1168 1363 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-04-29 10:00:39
12.BKällo Kaur 1169 1229 1285 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2019-05-17 13:48:17
13.BKöösel Hans Georg 1528 1645 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-05-13 09:02:08
14.BLuik Elo-Mirtel 1089 1061 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Rainer Raud
2019-05-16 09:22:52
15.BMaapalu Ralf 1443 1457 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-05-16 20:19:35
16.BMihhailov Artur 1473 1637 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2019-05-02 12:48:32
17.BMolotov Ian 1301 1362 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2019-05-15 07:04:00
18.BMolotov Iko 1056 1107 1256 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2019-05-15 07:04:00
19.BÕigus Kristjan 1260 1355 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-04-29 18:04:56
20.BÕim Mikk Kaarel 1330 1541 1405 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-05-15 09:35:11
21.BOrlova Sofiya 1283 1384 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-05-16 21:22:38
22.BPallum Rasmus 1413 1605 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-05-17 13:42:25
23.BPoleštšuk Arseni 1359 1486 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2019-05-16 21:24:11
24.BReinsalu Timur 1155 1260 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-05-17 17:36:55
25.BRoots Lem-Leonhard 1331 1532 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-05-17 13:41:52
26.BRõtšagov Anton 1448 1693 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-05-17 14:53:02
27.BRüdiger Maria Helena 1000 1055 1021 N 2010 Tallinna MK 180896 Aleksander Dusman
2019-05-16 21:22:02
28.BSai Oskar 1000 1090 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-05-17 11:54:41
29.BSandberg Laur-Markus 1000 1052 1073 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2019-05-14 12:39:39
30.BSchneider Uku 1536 1622 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-05-17 10:16:49
31.BVili Uku 1000 1079 1114 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2019-05-16 11:39:12
32.BŠadrina Eva 1555 1696 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-05-15 11:20:15
33.BŠafigullin Raul 1266 1366 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-05-15 21:14:42
34.CAksjonova Alisa 1383 1387 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2019-04-27 09:23:46
35.CBlokhin Sofia 1915 2005 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-05-16 21:22:16
36.CDukov Vladimir 1579 1694 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-05-17 12:13:48
37.CKokk Karl Mattias 1704 1847 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-05-17 17:38:53
38.CKull Tormi 1615 1764 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-05-17 13:43:13
39.CLainevool Mirko 1467 1611 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-05-17 13:42:44
40.CLuik Ott-Robert 1539 1712 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Rainer Raud
2019-05-16 09:22:52
41.COlde Grete 2015 2173 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-05-17 17:18:12
42.COlde Karl Erik 1772 2023 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-05-17 14:53:42
43.COrgse Karl Kristofer 1813 1963 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-05-13 08:16:52
44.CPadari Tuudur Jakob 1592 1662 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-05-17 13:42:56
45.CRaag Ardi 1888 1871 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Ardi Raag
2019-05-15 19:57:32
46.CRaudväli Anders 1372 1490 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-05-17 10:33:10
47.CRõtšagov Nikita 1798 1961 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-05-17 14:53:51
48.CSmirnova Jekaterina 1624 1691 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-04-27 09:24:05
49.CTammesalu Martin Ilmar 1129 1160 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Hendrik Olde
2019-05-17 22:31:22
50.CUibokant Karl Oskar 1724 1814 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2019-05-17 21:13:05
51.CŠnurov Daniil 1719 1925 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-04-30 19:42:02