Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - VI etapp   ( id=466 )
27. aprill 2019 (kell 10:30) - 27. aprill 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. aprill 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (16. aprill 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu on 6€ (hilinejatel lisandub 2€). Kui mängija ei oma 2019. a litsentsi, siis lisandub osavõtutasule 1€ reitingute arvestamise eest.
Korraldatakse kolm eraldi turniiri: A- turniir - s.a 2011 ja nooremad; B-turniir - s.a 2007 ja nooremad; C-turniir - s.a 2001 ja nooremad. Sarjas korraldatakse kokku kaheksa etappi ning koondarvestusse läheb viie parima võistluse tulemus. Viimane etapp toimub Madsa Spordi- ja puhkekeskuses Valgamaal 7.-9. juunil.
Hendrik Olde 5142625
50
Kokku
6
Grupp A
24
Grupp B
20
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1176 1023 1023 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-04-24 22:07:18
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2019-04-26 15:54:09
3.ADukova Sofia 1011 1000 1018 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-04-22 22:01:56
4.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-04-25 21:32:19
5.AKrivenko Jaromir 1015 1140 1134 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-04-25 21:32:45
6.APetrochenko Kirill 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180906 Oleg Kortšagin
2019-04-20 15:34:06
7.BBalabonin Matvei 1147 1354 1364 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2019-04-25 21:33:09
8.BBlokhin Georg 1075 1317 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-04-25 22:07:14
9.BBuklov Stepan 1112 1167 1212 M 2009 MK Chess Continent 180822 Oleg Kortšagin
2019-04-20 15:22:19
10.BCherentsov Mikhail 1274 1530 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-04-25 22:07:40
11.BDudakov Andrei 1492 1654 1565 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2019-04-22 21:47:10
12.BJepifanov Daniil 1085 1133 1185 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2019-04-25 21:33:57
13.BKamp Laura 1172 1354 1238 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-04-18 16:06:21
14.BKöösel Hans Georg 1556 1637 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-04-23 10:20:50
15.BLiebert Teodor 1000 1027 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-04-26 11:31:11
16.BLiebert Tristjan 1016 1044 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-04-26 11:31:11
17.BLuik Elo-Mirtel 1047 1048 1028 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Rainer Raud
2019-04-21 17:57:57
18.BÕigus Kristjan 1242 1305 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-04-26 06:39:43
19.BOrlova Sofiya 1239 1372 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-04-25 22:07:28
20.BPallum Rasmus 1415 1598 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-04-25 20:09:21
21.BReinsalu Timur 1145 1277 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-04-26 12:36:57
22.BRoots Lem-Leonhard 1288 1529 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-04-26 09:03:41
23.BRõtšagov Anton 1502 1713 1762 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-04-26 10:43:47
24.BSai Oskar 1015 1127 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-04-26 18:45:34
25.BSandberg Laur-Markus 1053 1077 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2019-04-25 09:52:35
26.BSchneider Uku 1550 1639 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-04-24 16:35:47
27.BStepanov Roman 1170 1252 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-04-26 10:51:02
28.BTenner Martin 0 1006 0 M 2010 MK Chess Continent 180824 Oleg Kortšagin
2019-04-20 15:22:19
29.BTorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Hendrik Olde
2019-04-26 22:13:40
30.BŠafigullin Raul 1266 1338 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-04-20 15:22:19
31.CBlokhin Sofia 1954 1972 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-04-25 22:07:14
32.CDukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Rainer Raud
2019-04-22 22:01:56
33.CHirvi Jüri 1085 1169 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2019-04-23 16:43:50
34.CHirvi Katarina 1476 1690 1662 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2019-04-23 16:43:50
35.CKokk Karl Mattias 1710 1881 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-04-26 17:36:49
36.CKõlar Karl-Ustav 1646 1737 1651 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Karl-Ustav Kõlar
2019-04-25 11:37:44
37.CKull Tormi 1640 1794 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-04-24 23:11:57
38.CLainevool Mirko 1534 1626 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-04-24 23:12:15
39.CLuik Ott-Robert 1569 1718 1712 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Rainer Raud
2019-04-21 17:57:57
40.COlde Grete 1998 2160 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-04-26 17:16:16
41.COlde Karl Erik 1848 1982 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-04-25 17:08:47
42.CPadari Tuudur Jakob 1646 1700 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-04-25 20:09:36
43.CRaag Ardi 1767 1907 1747 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-04-20 16:28:48
44.CRaudväli Anders 1372 1468 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-04-23 10:01:59
45.CRõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-04-26 10:44:15
46.CSaue Karl Elias 1499 1444 1595 M 2006 MK Areng 140416 Hendrik Olde
2019-04-26 22:12:52
47.CStrazdins Janis 0 0 0 M 2002 Kaksikodad u-14943 Rainer Raud
2019-04-20 12:41:01
48.CTammesalu Martin Ilmar 1129 1167 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Rainer Raud
2019-04-26 17:32:18
49.CTõnso Liina 1923 2037 1983 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2019-04-26 18:53:12
50.CVeski Rauno 1516 1787 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2019-04-24 00:23:35