Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lembit Olli mälestusturniir kiirmales   ( id=463 )
27. aprill 2019 (kell 10:45) - 27. aprill 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
PUUDUB
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee, 44 Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. aprill 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@elam.laanogaid
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Zainetdinova  (14. aprill 2019 )
Muutis: Tarmo Tuul  (24. aprill 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min + 3 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
A-turniir: 8 euro (6 euro noored 18-, seeniorid 60+, 3 euro SK Diagonaali liikmed), B-turniir (reit. kuni 1550, 2004 s.a. ja noorem): 3 euro
+372 58057092 Svetlana Zaynetdinova
44
Kokku
23
Grupp A
21
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABitkova Elizavetta 1697 1775 1784 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-04-23 20:41:41
2.ABondarevskaja Emilin 1586 1723 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2019-04-23 20:42:09
3.ADunajev Nikolai 1758 1854 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2019-04-23 20:43:25
4.AKrehhov Valentin 1464 1546 1630 M 1954 Maleklubi Lootus 070401 Sergey Titov
2019-04-23 20:43:04
5.AKuldmaa Tanel 1666 1621 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2019-04-24 22:42:54
6.ALaanjärv Helmut 1643 1586 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Svetlana Zainetdinova
2019-04-14 23:45:52
7.ANazarov Vladislav 1743 1819 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-04-24 18:48:38
8.ANazarova Veronika 1544 1630 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2019-04-24 18:48:38
9.ANovikov Sergei 1735 1824 1771 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-04-19 08:43:42
10.AOvsjannikov Daniil 1644 1792 1726 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2019-04-14 23:45:31
11.APetrov Dmitri 2233 2315 2331 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2019-04-23 13:10:21
12.APitsevitš Georgi 1816 1794 1765 M 1947 - - - 130342 Einar Vaino
2019-04-19 08:44:05
13.APoluektova Arina 1552 1760 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Svetlana Zainetdinova
2019-04-23 11:46:47
14.ARodin Robert 1543 1668 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2019-04-17 09:41:10
15.ARudnik Viktoria 1630 1748 1668 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2019-04-16 20:56:00
16.AShvedov Andrei 1695 1675 1743 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2019-04-23 20:42:33
17.ASizov Lev 1507 1614 1574 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-04-21 20:04:26
18.ASkladtsikov Andrei 2029 2045 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2019-04-24 22:41:44
19.ASmorodkin Andrey 1561 1684 1647 M 1968 - - - 170529 Svetlana Zainetdinova
2019-04-23 21:29:02
20.ASmorodkin Kirill 1616 1981 1847 M 2005 - - - 120623 Svetlana Zainetdinova
2019-04-23 21:29:02
21.ATolmatšov Eduard 2179 2149 2172 M 1963 Kadrioru MK mk 030465 Maris Korstin
2019-04-23 11:58:09
22.AVaino Einar 1905 1851 1920 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-04-19 08:43:06
23.AŠnurov Daniil 1741 1949 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-04-22 09:41:47
24.BAleksejev Artjom 1461 1578 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-04-23 13:40:54
25.BAndrejev Arseni 1255 1336 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2019-04-22 21:33:38
26.BDadon Eva 1011 1027 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2019-04-22 21:34:08
27.BDanilina Diana 1393 1387 1607 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-04-21 20:04:26
28.BEast Marek 1441 1476 1432 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-04-21 20:04:26
29.BGridin Maksim 1110 1162 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2019-04-22 11:35:37
30.BIvanov Jaroslav 1164 1109 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2019-04-21 20:04:26
31.BKuzmina Oleksandra 1164 1297 1194 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-04-23 20:44:01
32.BLeontjeva Aleksandra 1458 1483 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2019-04-16 20:56:31
33.BPomaznev Aleksei 1460 1557 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2019-04-24 22:57:26
34.BPritulina Nadezda 1383 1543 1438 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-04-21 20:04:26
35.BRodina Alisa 1202 1238 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2019-04-17 09:41:10
36.BRogaten Varvara 1522 1536 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-04-16 18:46:30
37.BSala Ellen 1146 1247 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2019-04-22 11:36:24
38.BSerzhant Aleksandr 1227 1361 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Maris Korstin
2019-04-24 16:33:10
39.BSkatškov Anton 1155 1248 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2019-04-21 20:04:26
40.BTimofejeva Polina 1362 1361 1267 N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 120619 Svetlana Zainetdinova
2019-04-22 11:35:13
41.BTsõganov Jaroslav 1065 1243 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2019-04-22 11:36:57
42.BTsõganov Vladislav 1004 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2019-04-22 11:36:57
43.BValijev Aleksei 1192 1290 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2019-04-16 20:56:53
44.BZartsov Ilja 1085 1136 1192 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180738 Svetlana Zainetdinova
2019-04-22 21:34:40