Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - V etapp   ( id=457 )
07. aprill 2019 (kell 10:30) - 07. aprill 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. aprill 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu on 6€ (hilinejatel lisandub 2€). Kui mängija ei oma 2019. a litsentsi, siis lisandub osavõtutasule 1€ reitingute arvestamise eest.
Korraldatakse kolm eraldi turniiri: A- turniir - s.a 2011 ja nooremad; B-turniir - s.a 2007 ja nooremad; C-turniir - s.a 2001 ja nooremad. Sarjas korraldatakse kokku kaheksa etappi ning koondarvestusse läheb viie parima võistluse tulemus. Viimane etapp toimub Madsa Spordi- ja puhkekeskuses Valgamaal 7.-9. juunil.
Peakohtunik Hendrik Olde - 514262
65
Kokku
8
Grupp A
37
Grupp B
20
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 1176 1023 1023 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-04-02 23:01:08
2.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:45:06
3.ADukova Sofia 1011 1000 1018 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-04-05 13:27:24
4.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:44:46
5.AKokk Pirjo 0 0 0 N 2011 u-14625 Margus Kokk
2019-04-02 18:04:43
6.AKrivenko Jaromir 1015 1140 1134 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-04-05 20:46:41
7.ARannaste Martin 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-14706 Natalia Glušakova
2019-04-05 11:23:26
8.AReintam Lennart 1095 0 0 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-04-04 22:42:52
9.BCherentsov Mikhail 1274 1530 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-04-05 14:21:36
10.BDudakov Andrei 1492 1654 1565 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2019-03-31 11:37:01
11.BGeorgi Jepihhin 0 0 0 M 2009 MA Vabaettur u-14719 Natalia Glušakova
2019-04-05 14:41:47
12.BHaapsal Maria Ioanna 1562 1643 1450 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-04-04 08:49:43
13.BKokk Karl Mattias 1710 1881 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-04-05 11:55:50
14.BKöösel Hans Georg 1556 1637 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-04-01 16:54:06
15.BLiebert Teodor 1000 1027 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-04-05 21:59:28
16.BLiebert Tristjan 1016 1044 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-04-05 21:59:28
17.BLuik Elo-Mirtel 1047 1048 1028 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-04-01 06:19:23
18.BMaapalu Ralf 1443 1483 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-04-05 22:00:28
19.BMihhailov Artur 1473 1655 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2019-04-05 11:39:02
20.BMikultšik Vladimir 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent u-14532 Oleg Kortšagin
2019-03-29 21:29:06
21.BMolotov Ian 1301 1356 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2019-04-02 07:17:10
22.BMolotov Iko 1056 1063 1256 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2019-04-02 07:17:10
23.BMöller Mihkel 1259 1308 1159 M 2008 Tallinna MK 170905 Margit Brokko
2019-04-05 12:33:43
24.BNelovkov Ruslan 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent u-14501 Oleg Kortšagin
2019-03-28 20:11:02
25.BÕigus Kristjan 1242 1305 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-04-03 21:28:35
26.BÕim Mikk Kaarel 1286 1528 1409 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-04-01 11:41:45
27.BOrlova Sofiya 1239 1372 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-04-05 14:16:44
28.BOrman Amalia 1085 1191 1185 N 2009 MK Areng 171210 Monika Tsõganova
2019-04-04 16:06:42
29.BPallum Rasmus 1415 1598 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2019-04-05 16:04:55
30.BPiir Kristian 0 0 0 M 2009 MA Vabaettur u-14714 Natalia Glušakova
2019-04-05 13:39:19
31.BPronin Arseni 1497 1718 1769 M 2007 Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2019-04-05 09:15:20
32.BRannaste Marko 1208 1209 1308 M 2008 - - - 170904 Natalia Glušakova
2019-04-05 11:21:39
33.BReinsalu Timur 1145 1277 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:45:51
34.BRoots Lem-Leonhard 1288 1529 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2019-04-05 16:05:10
35.BRõtšagov Anton 1502 1713 1762 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-04-06 17:30:58
36.BRüdiger Maria Helena 0 0 0 N 2010 Tallinna MK u-14716 Aleksander Dusman
2019-04-05 14:20:01
37.BRähn Ronan 1000 1048 1047 M 2010 Rae Huvialakool 180106 Rainer Raud
2019-04-05 21:56:05
38.BSai Oskar 1015 1127 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-04-06 15:12:49
39.BSchneider Uku 1550 1639 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-04-06 11:17:22
40.BSemjonov Stefan 0 0 0 M 2010 MK Areng 180757 Stefan Semjonov
2019-03-31 14:27:06
41.BSlavinski Nikita 1659 1803 1730 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-04-05 18:48:11
42.BSlepak Jaromir 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-14502 Oleg Kortšagin
2019-03-28 20:16:46
43.BTalu Hella-Lee 1000 1063 1014 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:46:26
44.BVaitovitš Roman 0 0 0 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2019-04-05 14:44:21
45.BVrednik Aleksandr 0 0 0 M 2009 MK Kuningas u-14749 Natalia Glušakova
2019-04-06 15:56:36
46.CAedla Mariel 1401 1527 1575 N 2006 Tallinna Nõmme Huvikool 140414 Rainer Raud
2019-04-06 12:57:15
47.CBivrov Timur 1230 1282 1244 M 2006 MK Kuningas 171216 Natalia Glušakova
2019-04-06 15:55:38
48.CDukov Vladimir 1583 1687 1730 M 2009 MK Kuningas 161230 Rainer Raud
2019-04-05 13:27:24
49.CGross Uku 1390 1482 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2019-04-05 22:00:47
50.CKang Paul 1499 1579 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-04-06 18:17:36
51.CKõlar Karl-Ustav 1646 1737 1651 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Rainer Raud
2019-04-05 13:28:57
52.CKull Tormi 1640 1794 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2019-04-05 16:03:53
53.CLaanemets Emil 1491 1641 1616 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2019-04-05 22:00:01
54.CLainevool Mirko 1534 1626 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Tiina Raud
2019-04-05 16:04:35
55.CLuik Ott-Robert 1569 1718 1712 M 2006 MK Kaksikodad 130328 Ott-Robert Luik
2019-04-01 06:18:55
56.COlde Grete 1998 2160 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2019-04-06 20:22:08
57.COlde Karl Erik 1848 1982 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-04-06 17:19:41
58.CPadari Tuudur Jakob 1646 1700 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2019-04-05 16:04:12
59.CRaag Ardi 1767 1907 1747 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2019-03-30 09:03:00
60.CRõtšagov Nikita 1829 2005 1868 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-04-06 17:31:18
61.CRüü Andreas 1226 1292 1310 M 2004 MK Areng 180743 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:47:40
62.CSaue Karl Elias 1499 1444 1595 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2019-04-03 19:53:07
63.CSavinov Matvei 1857 1934 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:47:05
64.CVeski Rauno 1516 1787 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2019-04-02 12:06:53
65.CŠnurov Daniil 1741 1949 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-04-06 12:28:52