Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
15. Venevere kiirmale turniir noortele   ( id=456 )
17. aprill 2019 (kell 12:00) - 17. aprill 2019 (kell 16:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Venevere Seltsimaja
Venevere, Vinni vald, Lääne-Viru maakond
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. aprill 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Venevere Haridus- ja Kultuuriselts
KontaktKONTAKT
moc.liamg@etsimul.kiree
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15+15 minutit ja igale käigule lisandub 2 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Võistlus viiakse läbi individuaalturniiridena šveitsi süsteemis 5-7 vooru. Paralleelselt toimub 3 turniiri. 10-aastaste turniiril mängivad maletajad sünniajaga kuni 2009. a (kaasa arvatud) - A turniir; 14-aastaste turniiril mängivad maletajad sünniajaga kuni 2005. a (kaasa arvatud) - B-turniir; 18-aastaste turniiril mängivad maletajad sünniajaga kuni 2001. a (kaasa arvatud) - C-turniir.
Peakorraldaja- Eerik Lumiste (+372 5113595). Võistluste peakohtunik- Raido Sune
58
Kokku
29
Grupp A
25
Grupp B
4
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndreeva Olga 1000 1050 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-04-03 23:15:09
2.ADerevjanko Denis 1000 1147 1046 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2019-04-03 23:13:39
3.ADmitrijeva Laura-Valeria 1000 1112 1117 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-04-15 13:39:43
4.AEllam Andris 1123 1221 1216 M 2009 Lääne-Virumaa 180444 Raido Sune
2019-04-16 11:59:10
5.AFomin Nikita 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus u-14798 Sergey Titov
2019-04-10 07:12:10
6.AGroseva Sofia 1000 1039 1095 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Sergey Titov
2019-04-10 07:08:59
7.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-04-03 23:09:36
8.AJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-04-03 23:09:36
9.AKamp Laura 1172 1354 1238 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-04-08 10:28:27
10.AKarba Karoliina 1001 1082 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-04-14 20:14:32
11.AKarba Kertu 1221 1257 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-04-14 20:14:32
12.AKaris Fredi 1337 1579 1595 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-04-08 20:05:37
13.AKlement Marten 1000 1076 1067 M 2009 Lääne-Virumaa 180442 Raido Sune
2019-04-16 11:59:34
14.AKoppel Hendrik 1045 1078 1111 M 2009 Tartu Kalev 180212 Raido Sune
2019-04-16 11:45:14
15.AKuum Henri 0 0 0 M 2010 Võsu Kool u-14918 Raido Sune
2019-04-16 12:09:36
16.AKuzmina Oleksandra 1164 1297 1194 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-04-10 07:13:38
17.AMazajev Ilja 1000 1029 1024 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-04-10 07:10:37
18.AMüürsepp Milena 1021 1082 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2019-04-15 13:41:15
19.AMäetalu Tomi 0 1221 0 M - - - 180448 Raido Sune
2019-04-16 12:02:20
20.AÕim Mikk Kaarel 1286 1528 1409 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-04-11 08:38:29
21.APepeliaev Andrei 1289 1296 1276 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2019-04-03 23:12:08
22.APepeliaev Artem 1107 1187 1260 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-04-03 23:12:08
23.APõllu Tauri 0 0 0 M 2010 u-14896 Raido Sune
2019-04-16 11:51:50
24.APoolamets Helis 0 0 0 N 2010 - - - 180459 Raido Sune
2019-04-16 11:56:56
25.ATilk Heleriin 0 0 0 N 2009 Väike-Maarja Gümnaasium u-14901 Raido Sune
2019-04-16 11:58:48
26.ATrempel Vladislav 1000 1100 1106 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-04-03 23:12:44
27.AValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2019-04-03 23:16:57
28.AVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2019-04-10 07:11:29
29.AVija Mattias 1195 1282 1293 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andres Karba
2019-04-14 19:54:31
30.BBendi Targo 0 0 0 M 2005 Sõmeru Põhikool u-14912 Raido Sune
2019-04-16 12:03:55
31.BBolonenkova Jekaterina 0 0 0 N 2007 u-14917 Raido Sune
2019-04-16 12:07:46
32.BGasparella Michael 1215 1323 1315 M Rakvere 180800 Raido Sune
2019-04-16 11:56:31
33.BKaldmaa Janis 1415 1592 1598 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2019-04-10 14:39:13
34.BKarro Adeliis 1193 1281 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2019-04-16 15:23:09
35.BKuddi Johannes Peeter 0 1042 0 M 2006 Lääne-Virumaa 180434 Raido Sune
2019-04-16 11:59:55
36.BLain Sander 1261 1428 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2019-04-16 17:01:00
37.BLiivak Kaspar 0 0 0 M 2008 Väike-Maarja Gümnaasium u-14907 Raido Sune
2019-04-16 12:01:37
38.BLind Kasper-Endre 0 1162 0 M - - - 180449 Raido Sune
2019-04-16 12:02:54
39.BLond Arlis 0 0 0 M - - - 180436 Raido Sune
2019-04-16 12:03:09
40.BMaksimova Irena 1055 1155 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-04-03 23:10:15
41.BMõistlik Siim 1000 1061 1065 M - - - 180433 Raido Sune
2019-04-16 12:00:19
42.BNõlvak Mait Sander 0 0 0 M 2006 - - - 180598 Raido Sune
2019-04-16 12:05:37
43.BOja Pärtel 0 0 0 M 2007 Lääne-Virumaa 180439 Raido Sune
2019-04-16 11:46:39
44.BOlde Karl Erik 1848 1982 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-04-16 18:46:15
45.BOtt Karl Eric 1350 1513 1554 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-03-30 22:26:57
46.BProover Moona 0 0 0 N 2008 Lääne-Virumaa 180453 Raido Sune
2019-04-16 11:50:05
47.BPuskar Henry-Robert 0 0 0 M 2008 Väike-Maarja Gümnaasium u-14906 Raido Sune
2019-04-16 12:01:06
48.BRistna Sander 0 0 0 M - - - 180455 Raido Sune
2019-04-16 12:04:23
49.BRukhadze Luca 0 0 0 M 2008 Maleklubi Lootus 180789 Sergey Titov
2019-04-03 23:14:30
50.BRämmar Märt 1162 1328 1273 M 2008 Rakvere MK 170917 Raido Sune
2019-04-16 11:57:16
51.BSiklar Siim 0 0 0 M 2008 Väike-Maarja Gümnaasium u-14908 Raido Sune
2019-04-16 12:02:02
52.BSillard Aldo 0 0 0 M 2006 u-14916 Raido Sune
2019-04-16 12:06:03
53.BSirotkin Anton 1307 1379 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2019-04-04 22:14:52
54.BVäli Rein 0 0 0 M 2006 Lääne-Virumaa u-14894 Raido Sune
2019-04-16 11:49:35
55.CBeljajeva Diana 1477 1589 1659 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2019-04-03 23:08:41
56.CGurney Josep 1159 1278 1267 M Rakvere 180801 Raido Sune
2019-04-16 11:56:03
57.CNikitin Leonid 1313 1364 1582 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-04-03 23:15:38
58.CSidorov Hannes 1315 1627 1494 M 2003 Tartu Kalev 171007 Andres Karba
2019-04-14 20:13:58