Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2019   ( id=447 )
11. mai 2019 (kell 11:00) - 11. mai 2019 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Laagri, Saue vald, 76401 Harjumaa
Veskitammi 22
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. mai 2019, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Laagri Huvikool ja Laagri Kool, Rainer Raud (tel. 5155864)
KontaktKONTAKT
moc.liamg@duarreniar
Info sisestajaSISESTAJA
Rainer Raud  (17. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
Mängitakse 5 vooru ajakontrolliga 15 minutit mõlemale mängijale.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtt on kõigile tasuta.
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab turniiri peakohtunik Tarmo Tuul koos korraldajatega. Info e-posti aadressidel rainerraud@gmail.com, tiinal@vhk.ee (Tiina Raud), tarmo.tuul88@gmail.com või telefonil 51 55 864 (Rainer Raud).
127
Kokku
24
Grupp A
78
Grupp B
25
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlhimovics Simon 0 0 0 M 2011 MK Areng 180849 Simon Alhimovics
2019-05-04 21:53:07
2.ABogdanov Arseni 0 0 0 M 2011 Maardu Maleklubi u-15520 Rainer Raud
2019-05-07 18:31:55
3.AEndrekson Alik 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent u-15055 Oleg Kortšagin
2019-04-24 18:30:53
4.AIvanov Denis 1092 1144 1202 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-05-01 22:09:13
5.AJanisoo Ken-Martin 0 0 0 M 2011 Lahmuse Kool u-14887 Jüri Hansen
2019-04-15 08:28:48
6.AKaal Jaan Evert 0 0 0 M Maleklubi Areng 2011 u-15467 Rainer Raud
2019-05-06 09:07:11
7.AKaasik Meelis Markus 1046 1133 1133 M 2011 Tallinna Nõmme Huvikool 180918 Rainer Raud
2019-05-04 20:35:37
8.AKokk Pirjo 1000 1058 1052 N 2011 Saku MK 180903 Margus Kokk
2019-05-03 18:36:02
9.AKrivenko Jaromir 1054 1047 1111 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-04-29 20:25:53
10.AKunakhov Ilja 1000 1044 1039 M 2011 Vabaettur 180833 Rainer Raud
2019-05-08 18:42:08
11.ALaur Hugo Villiam 0 0 0 M 2012 Haapsalu 180919 Tarmo Tuul
2019-04-23 12:26:41
12.AMohharev Ilja 0 0 0 M 2011 Maardu Maleklubi u-15521 Rainer Raud
2019-05-07 18:34:04
13.AMäepõld Markus 0 0 0 M 2011 MK Areng u-15215 Monika Tsõganova
2019-04-29 14:48:23
14.AMölderkivi Alex 0 0 0 M 2011 MK Areng 180710 Rain Mölderkivi
2019-04-26 10:02:59
15.AOldroyd Tristan Jakob 0 0 0 M 2011 Vabaettur u-15478 Rainer Raud
2019-05-06 20:43:33
16.AReinholm Karl Kristjan 1000 1062 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2019-04-22 22:10:50
17.AReintam Lennart 1095 1208 1090 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-05-07 14:29:33
18.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2019-04-29 18:09:27
19.ARoss Julius Benzon 0 0 0 M 2011 Vabaettur u-15479 Rainer Raud
2019-05-06 21:30:30
20.AStansbie Kenneth Lukas 0 0 0 M 2011 Püha Miikaeli Kolleegium u-15581 Rainer Raud
2019-05-10 12:25:10
21.ASööt Pärtel 0 0 0 M 2011 Püha Miikaeli Kool u-15469 Rainer Raud
2019-05-06 09:42:22
22.ATuul Tristan Tormi 0 0 0 M 2011 Laagri Huvialakool u-14995 Rainer Raud
2019-04-22 22:19:40
23.ATšõbulski Ruvim 0 0 0 M 2011 Laagri Huvialakool u-15527 Rainer Raud
2019-05-07 19:17:22
24.AVonk Mattias 0 0 0 M 2012 Tõnu Truusi Malekoolkond u-15573 Rainer Raud
2019-05-09 20:00:33
25.BAasma Sander 1133 1200 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2019-05-03 23:34:43
26.BAndersoo Alex 0 1343 0 M 2009 Laagri Huvialakool 170551 Rainer Raud
2019-04-22 22:08:33
27.BBelošapkin Artur 0 0 0 M 2010 Vabaettur u-15556 Rainer Raud
2019-05-08 18:51:20
28.BBinsol Robert 0 0 0 M 2009 Laagri Kool u-14996 Rainer Raud
2019-04-22 22:24:22
29.BBlokhin Georg 1127 1305 1103 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2019-05-05 01:05:11
30.BDobrõnets Jaroslav 0 0 0 M 2007 Tallinna Õismäe Vene Lütseum u-15480 Rainer Raud
2019-05-06 22:16:33
31.BEesmaa Herbert 1000 1025 1024 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180506 Rainer Raud
2019-04-30 17:43:34
32.BEesmaa Verner 0 0 0 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180508 Rainer Raud
2019-04-30 17:43:34
33.BErich Link 0 0 0 M Laagri Huvialakool 2009 u-15391 Rainer Raud
2019-05-04 16:23:39
34.BEsnar Andreas 1141 1279 1285 M 2009 Rae Huvialakool 180320 Rainer Raud
2019-04-22 22:12:52
35.BHajanen Oliver 1085 1298 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2019-05-04 17:45:18
36.BHertmann Eva-Lotta 0 0 0 N 2010 Laagri Huvialakool u-15526 Rainer Raud
2019-05-07 19:06:05
37.BJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180831 Jüri Hansen
2019-04-15 08:25:42
38.BJarts Nikita 1219 1178 1238 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-05-03 09:00:09
39.BJepihhin Georgi 1194 1251 1258 M 2010 Vabaettur 180900 Rainer Raud
2019-05-09 10:34:56
40.BJuhkam Markkus 0 0 0 M 2008 Laagri Huvialakool 180532 Rainer Raud
2019-05-08 13:09:56
41.BKaal Karl Villem 0 1253 0 M 2007 MK Areng 180877 Rainer Raud
2019-05-06 08:54:17
42.BKamar Sten-Marten 0 0 0 M 2008 Laagri Kool u-15541 Rainer Raud
2019-05-08 09:49:26
43.BKamp Laura 1142 1354 1238 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-04-10 09:38:09
44.BKerik Emil 1082 1165 1182 M 2007 Rocca al Mare SK 170927 Rainer Raud
2019-05-09 21:10:36
45.BKokorev Gleb 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-15482 Oleg Kortšagin
2019-05-07 00:00:14
46.BKompus Karl Erik 1109 1233 1279 M 2009 Rae Huvialakool 170945 Rainer Raud
2019-05-05 15:55:57
47.BKozõreva Anastasia 0 0 0 N 2007 Mustamäe Loomingumaja 180527 Rainer Raud
2019-05-07 18:24:46
48.BKärner Kert 1178 1265 1336 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Rainer Raud
2019-05-04 20:26:06
49.BLaanemets Loit 1048 1119 1122 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2019-04-29 11:51:47
50.BLaks Linda Marie 0 0 0 N 2010 MK Areng 180881 Rainer Raud
2019-05-07 23:05:56
51.BLaks Silver 0 0 0 M 2010 Saku Huvikeskus u-15453 Rainer Raud
2019-05-05 17:33:28
52.BLeito Erik 1291 1355 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Rainer Raud
2019-05-04 20:26:38
53.BLiebert Teodor 1000 1016 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-04-29 11:51:17
54.BLiebert Tristjan 1016 1013 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-04-29 11:51:17
55.BLõokene Ferdinand Markus 0 0 0 M 2010 Laagri Kool u-15551 Rainer Raud
2019-05-08 15:10:52
56.BMaapalu Ralf 1409 1553 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-04-29 12:09:12
57.BMerilai Mathias 0 0 0 M 2008 Laagri Kool u-15542 Rainer Raud
2019-05-08 09:50:52
58.BNaarits Henry 0 0 0 M 2010 Nõmme Noortemaja u-15411 Rainer Raud
2019-05-04 20:33:16
59.BNaestema Leen 1150 1266 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2019-05-03 09:58:32
60.BNasredtinova Evelina 0 0 0 M 2010 Vabaettur u-15557 Rainer Raud
2019-05-08 18:52:18
61.BNebokat Rasmus 1000 1038 1097 M 2007 - - - 161227 Tarmo Tuul
2019-05-02 19:23:33
62.BNelovkov Ruslan 0 0 0 M MK Chess Continent 2010 u-15481 Oleg Kortšagin
2019-05-06 23:58:10
63.BNeziri Brandon 0 0 0 M 2007 Vabaettur 180837 Rainer Raud
2019-05-08 18:45:01
64.BNormak Mihkel 0 0 0 M 2010 Vanalinna Hariduskolleegium 180511 Rainer Raud
2019-05-07 18:47:25
65.BÕigus Kristjan 1242 1283 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-04-29 18:02:35
66.BOrlova Sofiya 1271 1303 1529 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2019-05-04 12:56:46
67.BOtt Karl Eric 1457 1562 1558 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-05-07 14:18:00
68.BOzols Robert Taaniel 0 0 0 M 2009 Rae Huvialakool u-15416 Rainer Raud
2019-05-04 21:22:35
69.BPikk Otto Herman 0 0 0 M 2010 Laagri Kool u-15547 Rainer Raud
2019-05-08 13:09:24
70.BPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-04-15 08:27:11
71.BRajandu Aaron 1432 1391 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-05-02 20:42:06
72.BRebane Joonas 1028 1088 1151 M 2009 MK Kaksikodad 180531 Rainer Raud
2019-05-02 09:27:02
73.BReisner Frank Rasmus 1097 1157 1166 M 2009 Rae Huvialakool 180107 Rainer Raud
2019-04-22 22:12:05
74.BReitsnik Rasmus 0 0 0 M 2009 u-15283 Rainer Raud
2019-05-01 22:38:37
75.BRizenkamf Martin 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent u-15537 Rainer Raud
2019-05-07 23:55:53
76.BRüdiger Maria Helena 1143 1171 1132 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2019-05-04 12:56:16
77.BRytberg Saskia Reta 0 0 0 N 2008 - - - 180108 Rainer Raud
2019-05-08 09:47:30
78.BRähn Ronan 1000 1023 1047 M 2010 Rae Huvialakool 180106 Rainer Raud
2019-04-22 22:14:50
79.BSai Oskar 1065 1215 1060 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-05-02 18:37:25
80.BSandberg Laur-Markus 1045 1097 1063 M 2009 MK Areng 180817 Rainer Raud
2019-05-06 12:29:29
81.BSnitsarenko Ilja 1398 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-05-07 13:39:04
82.BSõtšjov Gleb 1140 1233 1214 M 2007 - - - 170924 Rainer Raud
2019-05-07 18:50:11
83.BStepanov Roman 1229 1340 1227 M 2010 Vabaettur 171206 Rainer Raud
2019-05-08 18:49:17
84.BSüld Klen 0 1182 0 M - - - 180860 Rainer Raud
2019-05-07 20:02:07
85.BTalu Hella-Lee 1000 1092 1014 N 2008 MK Areng 171012 Rainer Raud
2019-05-06 20:39:37
86.BTartu Sander 0 0 0 M 2009 Laagri Kool u-15549 Rainer Raud
2019-05-08 13:11:15
87.BTeliman Aleksandr 0 0 0 M 2010 Mustamäe Laste Loomingu Maja (MLLM) u-15321 Rainer Raud
2019-05-03 09:32:49
88.BTreumuth Mirtel 1072 1144 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-04-15 08:26:57
89.BTurõgin Jegor 0 0 0 M 2008 Laagri Kool u-15048 Rainer Raud
2019-04-23 21:32:59
90.BTuul Tony 0 0 0 M 2009 Laagri Kool u-14997 Rainer Raud
2019-04-22 22:25:46
91.BTšernov Mihhail 1186 1381 1228 M 2008 Mustamäe Loomingumaja 180589 Rainer Raud
2019-05-07 18:23:32
92.BUljas Rasmus 1039 1224 1064 M 2007 Rae Huvialakool 161224 Rainer Raud
2019-05-03 23:32:15
93.BUnt Lisete 0 0 0 M 2009 Jüri Gümnaasium u-15375 Rainer Raud
2019-05-03 23:39:31
94.BVaher Sören 0 0 0 M 2010 Tallinna Toomkool u-15414 Rainer Raud
2019-05-04 20:50:24
95.BValdes Enrico 0 0 0 M Laagri Kool 2009 u-15299 Rainer Raud
2019-05-02 18:40:54
96.BValma Robert 0 0 0 M 2008 Laagri Kool u-15540 Rainer Raud
2019-05-08 09:48:18
97.BVares Bagrat 1041 1162 1060 M 2009 Mustamäe Loomingumaja 180519 Rainer Raud
2019-05-06 09:08:44
98.BViilup Annimari 0 0 0 M 2009 Laagri Huvialakool u-15525 Rainer Raud
2019-05-07 18:59:26
99.BVili Uku 1000 1036 1114 M 2010 MK Kaksikodad 180206 Rainer Raud
2019-05-10 17:29:08
100.BVrednik Aleksandr 1076 1175 1191 M 2009 MK Kuningas 180912 Rainer Raud
2019-05-07 18:36:16
101.BZikunov Giselle 0 0 0 N 2010 - - - 180610 Rainer Raud
2019-05-07 18:27:25
102.BÖöpik Gregor 0 0 0 M 2010 Rae Huvialakool u-15417 Rainer Raud
2019-05-04 21:24:22
103.CBivrov Timur 1230 1282 1244 M 2006 MK Kuningas 171216 Rainer Raud
2019-05-08 13:12:10
104.CDesjatnikov Svetoslav 1099 1263 1166 M 2005 Tartu Kalev 180787 Andres Karba
2019-05-04 23:56:53
105.CHaamer Robin 1248 1299 1348 M 2005 Tallinna Nõmme Huvikool 180541 Rainer Raud
2019-05-04 20:29:58
106.CJanisoo August 1090 1138 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2019-04-15 08:25:42
107.CKhenchel Dastin 0 0 0 M 2006 Haapsalu 180920 Tarmo Tuul
2019-04-23 12:26:26
108.CLaanela Andres 1183 1265 1278 M 2003 - - - 141132 Rainer Raud
2019-05-08 08:08:05
109.CLaanela Joosep 1342 1420 1611 M 2005 Laagri Huvialakool 131113 Rainer Raud
2019-04-25 16:10:34
110.CLukin Joosep 0 0 0 M 2003 Laagri Kool u-15582 Rainer Raud
2019-05-10 14:18:42
111.CMetsa Sander 0 1262 0 M 2006 - - - 180779 Rainer Raud
2019-05-07 23:39:44
112.CMorozyuk Pavel 1173 1238 1268 M 2004 MK Kaksikodad 170205 Rainer Raud
2019-04-26 17:34:54
113.CÕismets Kevin 1057 1183 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2019-04-15 08:27:28
114.COjakäär Mihkel 1000 1049 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2019-04-15 08:26:30
115.COrgse Kalev 1000 1143 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2019-04-29 12:09:33
116.CPeerna Kristjan Konrad 0 0 0 M 2006 Pelgulinna Gümnaasium u-15445 Rainer Raud
2019-05-05 12:47:13
117.CRüü Andreas 1226 1303 1310 M 2004 MK Areng 180743 Monika Tsõganova
2019-05-01 22:08:19
118.CSander Hugo 0 0 0 M 2005 Tallinna Nõmme Huvikool u-15488 Rainer Raud
2019-05-07 10:46:33
119.CSegasaar Sandri 0 1109 0 M 2006 Laagri Huvialakool 180523 Rainer Raud
2019-04-22 22:17:29
120.CTabri Kaspar 1034 1191 1079 M 2003 Tallinna Nõmme Huvikool 160703 Rainer Raud
2019-05-04 20:30:31
121.CTammepõld Laureta 1359 1440 1508 N 2005 Rae Huvialakool 150305 Rainer Raud
2019-05-06 20:39:09
122.CTammesalu Martin Ilmar 1129 1185 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Rainer Raud
2019-04-27 13:35:31
123.CVahtras Elisabeth 1000 1119 1093 N 2006 Rae Huvialakool 170803 Rainer Raud
2019-04-30 18:31:09
124.CValgerist Gert Armand 0 0 0 M 2004 Tallinna Nõmme Huvikool 170923 Rainer Raud
2019-05-04 20:24:01
125.CVallaste Markus Karl 1350 1420 1394 M 2004 Tallinna Nõmme Huvikool 130725 Rainer Raud
2019-05-04 20:34:26
126.CVene Urmas 1140 1216 1240 M 2005 Lahmuse Kool 180419 Jüri Hansen
2019-04-15 08:29:52
127.CVällo Sten 1000 1069 1108 M 2004 Tallinna Nõmme Huvikool 160162 Rainer Raud
2019-05-04 20:30:53