Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lev Braschinsky mälestusturniir kiirmales   ( id=446 )
23. märts 2019 (kell 11:00) - 23. märts 2019 (kell 17:40)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Paalalinna Koolis, Paala tee 46
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
21. märts 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Viljandi Maleklubi CC Fellin koos Eesti Male Toetusühinguga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@nillefbulcssehc
Info sisestajaSISESTAJA
Marek Kolk  (15. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15+5
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
10 ja 7; rm, rsm ja kohalikud on tasuta
8 vooru
telefonile 5357 3000 sõnumiga, teatades osaleja ees- ja perekonnanime ning sünniaasta
61
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAavik Aksel 1148 1236 1248 M - - - 180863 Marek Kolk
2019-03-22 14:02:16
2.AAavik Anton 0 0 0 M u-14341 Marek Kolk
2019-03-22 14:02:49
3.AAbozenko Georg 2137 2129 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Marek Kolk
2019-03-22 14:03:05
4.AAkimov Filipp 1937 1994 1980 M 1988 T. Truusi MKK 030010 Filipp Akimov
2019-03-21 22:43:27
5.AArula Andri 0 1618 1618 M - - - 170225 Marek Kolk
2019-03-22 14:03:19
6.AChukavin Kirill 2302 2419 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-03-21 12:19:42
7.ADubrovin Robert 2247 2428 2339 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Marek Kolk
2019-03-22 14:03:30
8.AElmaste Gert 2216 2233 2218 M 1971 MK Faalanks mk 030051 Marek Kolk
2019-03-22 14:03:35
9.AHanzatjan Elvira 1884 1741 1717 N 1995 Vabaettur 060613 Marek Kolk
2019-03-22 14:03:44
10.AIbrus Antonio 0 0 0 M u-14347 Marek Kolk
2019-03-22 14:04:07
11.AIlves Jüri 2028 1910 1969 M 1938 - - - mk 030086 Marek Kolk
2019-03-22 14:04:19
12.AIvanova Lidia 1609 1678 1669 N 1999 Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2019-03-18 17:10:03
13.AKanep Meelis 2443 2509 2562 M 1983 Võru MK GM 030123 Marek Kolk
2019-03-22 14:04:23
14.AKortšagin Oleg 2092 2091 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-03-19 21:16:49
15.AKrivenko Dion 1746 1906 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Marek Kolk
2019-03-22 14:04:37
16.AKuhi Hillar 1731 1750 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Marek Kolk
2019-03-22 14:04:51
17.AKukk Sander 2237 2390 2413 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Marek Kolk
2019-03-22 14:26:09
18.ALevchenko Marina 1704 1790 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-03-18 17:10:26
19.AMoltšanov Ivan 2116 2226 2241 M 1992 Vabaettur mk 030251 Ivan Moltšanov
2019-03-21 19:07:15
20.AMõndresku Ion 2036 2055 2072 M 1951 Viljandi MS 030255 Marek Kolk
2019-03-22 14:05:09
21.ANarusberg Peep 1977 2036 2027 M 1961 - - - 030263 Marek Kolk
2019-03-22 14:05:16
22.ANarva Jaan 2146 2192 2164 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Marek Kolk
2019-03-22 14:05:34
23.ANarva Jaan Oskar 1394 1575 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Marek Kolk
2019-03-22 14:05:34
24.AOja Feliks 0 0 0 M u-14358 Marek Kolk
2019-03-22 14:05:55
25.AParts Tiit 1704 1793 1738 M 1962 Tartumaa 030304 Marek Kolk
2019-03-22 14:06:06
26.APedoson Georg Aleksander 2179 2331 2223 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2019-03-21 19:24:42
27.APõvvat Aalo 1473 1411 1360 N 1932 Tartu Kalev 070622 Marek Kolk
2019-03-22 14:06:27
28.ARauk Tõnu 2117 2118 2037 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Marek Kolk
2019-03-22 14:06:35
29.ARemmel Anto 2237 2137 2143 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Marek Kolk
2019-03-22 14:06:44
30.ARistissaar Roger 1358 1553 1629 M 1980 Saue MK 080536 Marek Kolk
2019-03-22 14:06:49
31.ARõtova Merike 1638 1739 1748 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Marek Kolk
2019-03-22 14:07:06
32.ARuus Rein 2038 2036 2036 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Marek Kolk
2019-03-22 14:07:01
33.ASamberk Vahur 1630 1666 1644 M 1993 - - - 141131 Marek Kolk
2019-03-22 14:07:14
34.ASchmidt Mait 1754 1708 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-03-21 19:05:57
35.ASeeman Tarvo 2370 2429 2396 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Marek Kolk
2019-03-22 14:07:34
36.ASepandi Jaak 1710 1791 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-03-18 10:38:40
37.ASiemer Tambet 2130 2339 2291 M 1969 Rapla MK mk 030385 Marek Kolk
2019-03-22 14:07:54
38.ASimenson Margit 1934 1833 1873 N 1967 Viljandi MS 030613 Marek Kolk
2019-03-22 14:08:01
39.ASoo Hugo 1160 1348 1260 M Viljandimaa 180309 Marek Kolk
2019-03-22 14:08:16
40.ASööt Margus 2196 2349 2263 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Marek Kolk
2019-03-22 14:08:21
41.ATamm Üllar-Peep 1842 1842 1821 M 1937 Viljandi MS 030447 Marek Kolk
2019-03-22 14:09:07
42.ATedrema Ardi 2127 2189 2172 M 1967 Saue MK 101101 Marek Kolk
2019-03-22 14:09:10
43.ATeemäe Leo 1914 1884 1898 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Marek Kolk
2019-03-22 14:09:18
44.ATeiter Georg 0 1523 1303 M 2003 - - - 180700 Rein Ruus
2019-03-19 08:18:12
45.ATiisler Ander 1554 1798 1784 M 1999 Tartu Kalev 110211 Marek Kolk
2019-03-22 14:09:30
46.ATiisler Tanel 1772 2125 2088 M 1997 Tartu Kalev 100701 Marek Kolk
2019-03-22 14:09:30
47.ATrohhelev Boris 2031 2140 2059 M 1960 Tartumaa 030468 Marek Kolk
2019-03-22 14:09:39
48.ATsõganova Monika 2082 2138 2117 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2019-03-18 20:29:27
49.AUibokant Karl Oskar 1724 1814 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-03-21 19:42:10
50.AUibokant Mathias Robert 2089 2140 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-03-21 19:42:32
51.AUurits Karel 1875 1919 1878 M 1970 Saue MK 071202 Marek Kolk
2019-03-22 14:09:57
52.AValgmäe Toomas 2283 2347 2341 M 1966 MK Faalanks CM 071109 Marek Kolk
2019-03-22 14:10:03
53.AValmsen Marju 0 1625 1617 N 1956 Vanad Olümpiaalad 120176 Marek Kolk
2019-03-22 14:10:10
54.AValner Uku 2346 2337 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Marek Kolk
2019-03-22 14:10:16
55.AViidu Raivo 1927 1824 1851 M 1950 Saue MK 030512 Marek Kolk
2019-03-22 14:10:21
56.AVolodin Aleksander 2457 2523 2476 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2019-03-20 21:25:58
57.AŠarankov Grigori 2179 2351 2288 M 1986 Tallinna MK 071107 Marek Kolk
2019-03-22 14:07:47
58.AŠiškov Andrei 2390 2460 2435 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Marek Kolk
2019-03-22 14:08:39
59.AŠlõkov Vitali 2295 2277 2315 M 1987 MK Chess Continent mk 030429 Marek Kolk
2019-03-22 14:08:50
60.AŠmits Gundars 1857 1805 1894 M 1965 - - - 111010 Marek Kolk
2019-03-22 14:08:11
61.AŠvõrjov Igor 2362 2382 2305 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-03-19 14:57:11