Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - IV etapp   ( id=442 )
23. märts 2019 (kell 10:30) - 23. märts 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. märts 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (07. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu on 6€ (hilinejatel lisandub 2€). Kui mängija ei oma 2019. a litsentsi, siis lisandub osavõtutasule 1€ reitingute arvestamise eest.
Korraldatakse kolm eraldi turniiri: A- turniir - s.a 2011 ja nooremad; B-turniir - s.a 2007 ja nooremad; C-turniir - s.a 2001 ja nooremad. Sarjas korraldatakse kokku kaheksa etappi ning koondarvestusse läheb viie parima võistluse tulemus. Viimane etapp toimub Madsa Spordi- ja puhkekeskuses Valgamaal 7.-9. juunil.
Peakohtunik Hendrik Olde - 514262
112
Kokku
22
Grupp A
54
Grupp B
36
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 0 0 0 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-03-19 16:20:52
2.ADmitrijeva Laura-Valeria 1019 1119 1119 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-03-19 16:10:30
3.ADukova Sofia 1015 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-03-21 19:20:30
4.AEndrekson Alan 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180829 Oleg Kortšagin
2019-03-14 21:47:17
5.AGilyazov Artemi 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180830 Oleg Kortšagin
2019-03-14 21:49:45
6.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-03-19 19:02:33
7.AJanisoo Ken-Martin 0 0 0 M 2011 Lahmuse Kool u-13972 Jüri Hansen
2019-03-07 16:17:18
8.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-03-19 16:09:49
9.AJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-03-19 16:09:49
10.AKangust Ruut 0 0 0 M 2005 u-14525 Hendrik Olde
2019-03-29 15:45:55
11.AKangust Ruut 0 0 0 M 2005 Eesti MAK u-14522 Hendrik Olde
2019-03-29 15:30:27
12.AKrivenko Jaromir 1015 1140 1134 M 2013 MK Areng 180714 Monika Tsõganova
2019-03-21 19:50:35
13.ALaurits Kaido 0 0 0 M u-14524 Hendrik Olde
2019-03-29 15:32:21
14.AMazajev Ilja 0 1029 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2019-03-19 16:10:54
15.AMölderkivi Alex 0 0 0 M 2011 MK Areng 180710 Rain Mölderkivi
2019-03-19 16:22:15
16.ARannaste Martin 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-14340 Natalia Glušakova
2019-03-22 14:02:43
17.AReinholm Karl Kristjan 0 0 0 M 2011 Rae Huvialakool u-14309 Rainer Raud
2019-03-21 21:09:18
18.AReintam Lennart 0 0 0 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2019-03-20 16:02:01
19.ARoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng u-14287 Monika Tsõganova
2019-03-21 16:51:53
20.ATeemus Timm 0 0 0 M Mustamäe Ratsu u-14523 Hendrik Olde
2019-03-29 15:31:17
21.AValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Lootus Maleklubi u-14256 Sergey Titov
2019-03-20 08:14:51
22.AVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Lootus Maleklubi u-14257 Sergey Titov
2019-03-20 08:15:43
23.BAleksejev Artjom 1461 1568 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-03-21 16:31:28
24.BAndreeva Olga 1001 1035 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-03-19 18:33:43
25.BBalabonin Matvei 1165 1354 1405 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2019-03-18 18:59:04
26.BBlokhin Georg 1110 1292 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-03-20 21:47:34
27.BCherentsov Mikhail 1269 1537 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-03-20 21:50:51
28.BDerevjanko Denis 1000 1097 1055 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2019-03-22 18:03:56
29.BDudakov Andrei 1524 1665 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2019-03-16 22:58:00
30.BEsnar Andreas 1206 1329 1306 M 2009 Rae Huvialakool 180320 Rainer Raud
2019-03-22 15:49:36
31.BHaapsal Maria Ioanna 1492 1632 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-03-13 16:33:48
32.BHannus Kevin-Markus 1000 1000 1013 M 2010 - - - 180823 Aavo Murutalu
2019-03-22 09:55:20
33.BJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 - - - 180831 Jüri Hansen
2019-03-07 16:15:08
34.BKamp Laura 1168 1363 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-03-08 10:28:07
35.BKasuba Denis 0 0 0 M 2010 Kehra u-14317 Aavo Murutalu
2019-03-22 09:51:28
36.BKokk Karl Mattias 1704 1847 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-03-22 13:38:36
37.BKuzmina Oleksandra 1180 1280 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-03-19 16:15:25
38.BKöösel Hans Georg 1528 1645 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-03-18 10:07:29
39.BLaanemets Loit 1048 1096 1133 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2019-03-22 17:08:10
40.BLeifer Anatol 1000 1042 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Natalia Glušakova
2019-03-21 16:30:47
41.BLiebert Teodor 1000 1021 1015 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-03-22 17:07:43
42.BLiebert Tristjan 1016 1059 1095 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-03-22 17:07:43
43.BLillend Fredi 1023 1184 1121 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2019-03-22 18:27:23
44.BMaapalu Ralf 1443 1457 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-03-22 17:08:55
45.BMaksimova Irena 1055 1145 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-03-19 16:15:06
46.BMihhailov Artur 1473 1637 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2019-03-14 13:00:45
47.BMolotov Ian 1301 1362 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2019-03-20 17:04:42
48.BÕigus Kristjan 1260 1355 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-03-20 21:26:35
49.BÕim Mikk Kaarel 1330 1541 1405 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-03-19 09:24:40
50.BOrlova Sofiya 1283 1384 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-03-22 10:59:13
51.BPallum Rasmus 1413 1605 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-03-21 21:06:00
52.BPepeliaev Artem 1045 1196 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-03-19 16:16:38
53.BPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-03-07 16:15:29
54.BPljusnin Fjodor 1243 1274 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2019-03-14 21:46:01
55.BPoleštšuk Arseni 1359 1486 1524 M 2008 MK Areng 160705 Hendrik Olde
2019-03-22 21:30:37
56.BPoljakov Gleb 0 0 0 M 2010 - - - 180839 Natalia Glušakova
2019-03-18 17:20:47
57.BPronin Arseni 1497 1718 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2019-03-21 16:43:40
58.BReinsalu Timur 1155 1260 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-03-18 18:57:48
59.BRoots Lem-Leonhard 1331 1532 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2019-03-22 10:15:08
60.BRõtšagov Anton 1448 1693 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-03-22 16:40:11
61.BRukhadze Luca 0 0 0 M 2008 Maleklubi Lootus 180789 Sergey Titov
2019-03-19 16:12:41
62.BRüdiger Maria Helena 0 0 0 N 2010 Tallinna MK u-14275 Aleksander Dusman
2019-03-20 21:50:19
63.BSai Oskar 1000 1090 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-03-21 19:20:50
64.BSandberg Laur-Markus 1000 1052 1073 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2019-03-18 18:56:04
65.BSchneider Uku 1536 1622 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-03-20 12:55:41
66.BSlavinski Nikita 1659 1803 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-03-18 13:16:41
67.BSnitsarenko Ilja 1379 1447 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-03-21 10:49:58
68.BSoikka Andre 0 0 0 M 2010 Kehra u-14316 Aavo Murutalu
2019-03-22 09:48:50
69.BTeever Randel 1191 1298 1291 M 2008 - - - 180517 Jüri Hansen
2019-03-07 16:14:15
70.BTreumuth Mirtel 1076 1151 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-03-07 16:15:47
71.BVaitovitš Roman 0 0 0 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2019-03-22 14:04:47
72.BVernik Nelis 1240 1249 1240 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2019-03-22 15:47:08
73.BVili Uku 1000 1079 1114 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2019-03-21 21:06:47
74.BZazimko Artjom 0 0 0 M 2008 Kehra u-14314 Aavo Murutalu
2019-03-22 09:05:24
75.BŠadrina Eva 1555 1696 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-03-21 18:00:36
76.BŠafigullin Raul 1266 1366 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-03-14 21:46:01
77.CAnis Dinara 1478 1582 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2019-03-22 09:35:57
78.CBlokhin Sofia 1915 2005 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-03-20 21:47:34
79.CDukov Vladimir 1579 1694 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-03-21 19:20:30
80.CFilimonov Ilja 1596 1750 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2019-03-18 18:56:54
81.CGross Uku 1455 1482 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2019-03-22 17:08:37
82.CHirvi Jüri 1085 1169 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2019-03-18 12:24:45
83.CHirvi Katarina 1476 1690 1662 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2019-03-18 12:24:45
84.CKaasik Jan 1231 1371 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2019-03-07 16:14:44
85.CKalju Edvard 1462 1531 1591 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2019-03-21 16:31:51
86.CKang Paul 1499 1579 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-03-22 18:27:26
87.CKangust Ruut 0 0 0 M 2005 Eesti MAK u-14410 Hendrik Olde
2019-03-22 22:08:29
88.CKõlar Karl-Ustav 1654 1710 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2019-03-22 18:58:59
89.CKrivenko Dion 1746 1906 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2019-03-22 16:43:06
90.CKull Tormi 1615 1764 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-03-21 21:05:20
91.CLaanemets Emil 1531 1641 1617 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2019-03-22 17:08:10
92.CLainevool Mirko 1467 1611 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-03-21 21:05:33
93.CNazarov Vladislav 1755 1797 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-03-22 15:05:24
94.COjakäär Mihkel 1000 1070 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2019-03-07 16:13:43
95.COlde Karl Erik 1772 2023 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-03-20 17:51:05
96.CPadari Tuudur Jakob 1592 1662 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2019-03-21 21:04:54
97.CRaag Ardi 1888 1871 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Ardi Raag
2019-03-16 14:25:57
98.CRaudväli Anders 1372 1490 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-03-13 12:23:05
99.CRikas Artur 1756 1810 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-03-20 15:37:37
100.CRõtšagov Nikita 1798 1961 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-03-22 16:41:11
101.CRubina Mari 1546 1598 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Hendrik Olde
2019-03-22 11:56:30
102.CRüü Andreas 1226 1297 1290 M 2004 MK Areng 180743 Monika Tsõganova
2019-03-19 16:22:29
103.CSaue Karl Elias 1499 1473 1601 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2019-03-19 19:57:40
104.CSavinov Matvei 1805 1939 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-03-18 19:05:00
105.CSmirnova Jekaterina 1624 1691 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-03-20 08:19:54
106.CSnitsarenko Igor 1768 1920 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-03-21 10:49:58
107.CSokolov Marcel 0 0 0 M 2005 Eesti MAK u-14409 Hendrik Olde
2019-03-22 22:07:34
108.CTammesalu Martin Ilmar 1129 1160 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Rainer Raud
2019-03-22 15:48:18
109.CTaro Marko 1456 1479 1603 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-03-21 16:31:09
110.CTõnso Liina 1917 2009 1973 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2019-03-17 21:49:43
111.CVeski Rauno 1516 1774 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2019-03-13 01:14:32
112.CŠnurov Daniil 1719 1925 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-03-14 19:13:57