Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte meistrivõistlused 2019 (U12 noored)   ( id=441 )
28. märts 2019 (kell 11:30) - 31. märts 2019 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. märts 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks on 10€ tingimusel, et osavõtutasu maksab võistlejat esindav klubi EML-i poolt esitatud arve alusel. Kui osavõtumaksu tasub võistleja või tema esindaja, siis on osavõtumaks 15€.
U12 vanuseastme Eesti meistrivõistlustele kvalifitseerunud noorte nimekirjad on lisatud turniiritabelite alla. Võistlustel osalemise registreerimine tuleb teha kas sportlasel, treeneril või lapsevanemal kooskõlas võistlusjuhendiga. 2019. aasta Eesti MV-l kehtib arstliku kontrolli läbimise nõue, mille kohta tuleb teha kinnitus sportlase registreerimisel. A-turniirile registreeritakse noorte meistrivõistlustel osalejad ning B-turniirile neidude meistrivõistlustel osalejad.
Hendrik Olde (5142625)
44
Kokku
28
Grupp A
16
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1461 1568 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-03-11 12:33:12
2.ADudakov Andrei 1524 1665 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2019-03-17 21:57:36
3.ADukov Vladimir 1579 1694 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-03-17 21:57:18
4.AJarts Nikita 1083 1182 1188 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-03-12 16:15:01
5.AKaldmaa Janis 1415 1593 1598 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2019-03-07 16:15:01
6.AKaris Fredi 1325 1549 1548 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-03-20 07:49:31
7.AKokk Karl Mattias 1704 1847 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-03-18 20:44:21
8.AKöösel Hans Georg 1528 1645 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-03-15 10:01:51
9.ALehes Erik Johannes 1451 1699 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2019-03-20 16:19:45
10.AMaapalu Ralf 1443 1457 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-03-19 19:40:47
11.AMihhailov Artur 1473 1637 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Natalia Glušakova
2019-03-11 12:32:40
12.AMikko Rondo 1807 2043 1867 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-03-19 16:40:40
13.AÕigus Kristjan 1260 1355 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Hendrik Olde
2019-03-22 12:56:24
14.AÕim Mikk Kaarel 1330 1541 1405 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2019-03-12 16:08:26
15.APallum Rasmus 1413 1605 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2019-03-16 12:50:37
16.APedmanson Albert 1861 1955 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-03-17 15:09:27
17.APomaznev Aleksei 1460 1524 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2019-03-08 11:16:36
18.APronin Arseni 1497 1718 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2019-03-11 12:33:36
19.ARajandu Aaron 1248 1337 1214 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-03-18 17:25:16
20.ARodin Robert 1543 1654 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2019-03-09 21:04:49
21.ARoots Lem-Leonhard 1331 1532 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2019-03-16 12:51:15
22.ARõtšagov Anton 1448 1693 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-03-19 23:28:50
23.ASadekov Maksim 1820 1918 1707 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maris Korstin
2019-03-07 15:38:25
24.ASchneider Uku 1536 1622 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2019-03-20 12:45:44
25.ASizov Lev 1567 1625 1571 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-03-07 21:22:42
26.ASlavinski Nikita 1659 1803 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-03-12 11:30:28
27.ASnitsarenko Igor 1768 1920 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-03-16 16:12:58
28.ASnitsarenko Ilja 1379 1447 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-03-16 16:12:58
29.BBarkaševa Sofia 1467 1732 1682 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2019-03-11 11:17:08
30.BEvsina Maria 1099 1267 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2019-03-07 15:26:35
31.BHaapsal Maria Ioanna 1492 1632 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-03-18 11:07:11
32.BIvanova Ksenija 1291 1421 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2019-03-20 16:50:39
33.BKarba Kertu 1191 1234 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-03-17 23:35:52
34.BKuzmina Oleksandra 1180 1280 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-03-08 17:48:21
35.BLeontjeva Aleksandra 1458 1491 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2019-03-18 10:39:48
36.BLevchenko Marina 1704 1790 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-03-11 12:31:46
37.BMaksimova Irena 1055 1145 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-03-08 17:48:51
38.BNaestema Leen 1150 1320 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2019-03-14 20:11:11
39.BOrlova Sofiya 1283 1384 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-03-11 20:51:59
40.BPool Linda Maria 1480 1566 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2019-03-19 07:06:13
41.BPritulina Nadezda 1291 1515 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-03-07 21:23:12
42.BRogaten Varvara 1522 1555 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-03-07 15:26:19
43.BSala Ellen 1146 1250 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2019-03-18 10:40:15
44.BŠadrina Eva 1555 1696 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-03-19 20:42:02