Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
KRISTIINE OPEN 2019 kiirmales   ( id=439 )
06. aprill 2019 (kell 10:40) - 06. aprill 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Endla 59, Tallinn
Tallinna Puuetega Inimeste Koja saal
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
04. aprill 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu ei ole
Turniiril võivad osaleda kõik soovijad (noored, seeniorid, tegevmaletajad, harrastajad, jne), kes on eelnevalt registreerunud hiljemalt 4. aprilliks. Kuna korraldajad saavad võistlema lubada kuni 100 osalejat, siis suurema arvu soovijate korral lubatakse mängima varem registreerunud malehuvilised. Kõikide võistlusel osalejate vahel loositakse võistluste lõpetamisel välja eriauhind.
Maret Truusalu 6 457 120 (Kultuuri-ja sporditöö peaspetsialist), Hendrik Olde 5142625 (Tallinna MK)
50
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAljas Kalle 1667 1682 1693 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Hendrik Olde
2019-04-02 12:36:47
2.ADudakov Andrei 1445 1534 1442 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2019-03-31 11:35:27
3.ADzjuba Anatoli 2051 2031 2151 M 1958 - - - 171106 Hendrik Olde
2019-04-05 08:11:14
4.ADzjuba Jegor 1515 1600 1634 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Hendrik Olde
2019-04-05 08:11:28
5.AEnnok Heigo 1633 1626 1607 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-04-01 22:08:20
6.AGüler Nuh Metin 0 0 0 M u-14575 Tarmo Tuul
2019-04-01 07:49:30
7.AHaabu Aare 1644 1769 1810 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Mati Poom
2019-03-31 10:04:09
8.AHaapsal Maria Ioanna 1536 1564 1418 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-03-31 23:18:40
9.AHaidak Meelis 1585 1707 1747 M 1987 - - - 060802 Meelis Haidak
2019-03-31 20:02:14
10.AKalvet Tõnu 1602 1698 1651 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Rein Ruus
2019-03-31 15:59:07
11.AKangust Ruut 0 0 0 M 2005 u-14526 Hendrik Olde
2019-03-29 15:49:34
12.AKaris Fredi 1279 1571 1594 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-04-01 18:45:46
13.AKokk Karl Mattias 1689 1819 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Hendrik Olde
2019-03-31 17:47:28
14.AKraini Juri 1925 1877 1906 M 1987 T. Truusi MKK 030174 Hendrik Olde
2019-04-04 12:39:40
15.AKuldmaa Tanel 1626 1633 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2019-03-31 18:46:44
16.ALaurits Kaido 0 0 0 M u-14527 Hendrik Olde
2019-03-29 15:49:54
17.ALuik Elo-Mirtel 1011 1154 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-04-01 06:19:13
18.ALuik Ott-Robert 1552 1679 1700 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2019-04-01 06:18:29
19.AMaapalu Ralf 1409 1553 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-03-28 21:59:04
20.AMakarenkov Ruslan 1000 1060 1066 M - - - 160620 Hendrik Olde
2019-03-31 20:13:31
21.AManukyan Anton 2034 2010 2011 M 1999 Valga MK 160120 Anton Manukyan
2019-04-03 12:27:36
22.AMurutalu Aavo 1747 1731 1847 M 1962 Rakvere MK 071204 Aavo Murutalu
2019-04-04 23:39:58
23.ANaestema Joonas Aditya 1626 1739 1677 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:39:47
24.ANarva Jaan 2146 2154 2191 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2019-03-30 22:14:29
25.ANarva Jaan Oskar 1371 1567 1626 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2019-03-30 22:14:29
26.ANikulin Oleg 2070 2116 2105 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Oleg Nikulin
2019-03-31 12:41:34
27.AObolonin Filipp 1913 2096 2089 M 1997 Vabaettur 061105 Hendrik Olde
2019-04-04 21:32:09
28.AOlde Grete 1992 2189 2063 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-03-31 16:05:43
29.AOlde Karl Erik 1909 1965 1924 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-03-31 10:15:46
30.AOlde Margareth 2196 2211 2183 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2019-03-31 16:05:31
31.AOtt Karl Eric 1457 1562 1558 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-03-30 21:58:09
32.APaabo Priit 1826 1931 2001 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2019-04-02 23:49:23
33.APitsevitš Georgi 1742 1749 1765 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2019-03-31 19:52:14
34.APoleštšuk Arseni 1359 1380 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2019-04-04 21:28:19
35.ARistissaar Roger 1358 1509 1636 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2019-03-28 21:14:35
36.ARõtova Merike 1658 1697 1773 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2019-03-30 15:56:36
37.ASaks Mihkel 1606 1620 1739 M 1988 - - - 180111 Mihkel Saks
2019-03-31 18:34:56
38.ASavinov Matvei 1829 1926 1751 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:39:59
39.ASemjonov Stefan 0 0 0 M 2010 MK Areng 180757 Stefan Semjonov
2019-03-31 14:27:21
40.ASkladtsikov Andrei 2029 2045 1992 M 2000 SK Diagonaal 071214 Svetlana Zainetdinova
2019-03-31 18:56:30
41.ASnitsarenko Igor 1784 1860 1778 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-04-01 13:52:55
42.ASnitsarenko Ilja 1398 1458 1413 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-04-01 13:52:55
43.ATedrema Ardi 2127 2104 2018 M 1967 Saue MK 101101 Hendrik Olde
2019-04-01 16:04:36
44.ATeemus Timm 0 0 0 M u-14528 Hendrik Olde
2019-03-29 15:50:17
45.ATõnisson Trent Asso 1710 1885 1754 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-03-28 20:59:50
46.ATõnso Liina 1918 2014 1929 N 2001 MK Kaksikodad 090506 Rainer Raud
2019-03-31 13:33:37
47.ATruus Tõnu 2120 2027 2082 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Hendrik Olde
2019-04-01 19:26:50
48.AUurits Karel 1878 1803 1763 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-03-28 21:14:42
49.AViidu Raivo 1910 1822 1872 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2019-03-28 21:14:25
50.AZagrijev Rafael 1000 1187 1095 M 2010 T. Truusi MKK 180411 Rafael Zagrijev
2019-04-04 18:56:10