Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
KRISTIINE OPEN 2019 kiirmales   ( id=439 )
06. aprill 2019 (kell 10:40) - 06. aprill 2019 (kell 17:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Endla 59, Tallinn
Tallinna Puuetega Inimeste Koja saal
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
04. aprill 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu ei ole
Turniiril võivad osaleda kõik soovijad (noored, seeniorid, tegevmaletajad, harrastajad, jne), kes on eelnevalt registreerunud hiljemalt 4. aprilliks. Kuna korraldajad saavad võistlema lubada kuni 100 osalejat, siis suurema arvu soovijate korral lubatakse mängima varem registreerunud malehuvilised. Kõikide võistlusel osalejate vahel loositakse võistluste lõpetamisel välja eriauhind.
Maret Truusalu 6 457 120 (Kultuuri-ja sporditöö peaspetsialist), Hendrik Olde 5142625 (Tallinna MK)
47
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1910 1876 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2019-03-22 11:31:00
2.AAkimov Filipp 1937 1990 1980 M 1988 T. Truusi MKK 030010 Filipp Akimov
2019-03-22 08:24:34
3.ADomoskanov Ivan 1739 1536 1414 M 1938 - - - 090503 Mati Poom
2019-03-22 12:16:00
4.ADukov Vladimir 1586 1771 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-03-21 19:25:30
5.ADukova Sofia 1011 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-03-21 19:25:30
6.AFilimonov Ilja 1596 1765 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2019-03-18 19:18:03
7.AGaav Arnold 1597 1677 1555 M 1943 - - - 150200 Mati Poom
2019-03-22 12:16:12
8.AGiambrone Salvatore 1776 1810 1803 M 1982 - - - 140419 Salvatore Giambrone
2019-03-23 23:59:11
9.AGrigorjev Valeri 1699 1742 1858 M 1952 - - - 180758 Mati Poom
2019-03-22 12:17:09
10.AIlves Jüri 2028 1875 1899 M 1938 - - - mk 030086 Mati Poom
2019-03-22 12:15:23
11.AKais Kaarel 1397 1497 1590 M 1974 - - - 170526 Kaarel Kais
2019-03-05 12:46:16
12.AKestlane Harry 1835 1896 1887 M 1965 - - - 030142 Hendrik Olde
2019-03-22 08:46:53
13.AKiisk Heino 1543 1653 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2019-03-23 16:48:03
14.AKortšagin Oleg 2092 2111 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-03-14 21:42:42
15.AKütt Sulev 1781 1881 1933 M 1950 - - - 130722 Mati Poom
2019-03-22 12:14:33
16.AKäos Jaan 0 1786 1798 M 1974 - - - 090305 Jaan Käos
2019-03-18 10:47:36
17.ALiebert Robin 1303 1515 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2019-03-21 10:52:59
18.ALilleorg Ilmar 1660 1778 1836 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Hendrik Olde
2019-03-20 10:15:34
19.AMogilnõi Jevgeni 1903 1891 1841 M 1948 - - - 030250 Mati Poom
2019-03-22 12:17:47
20.ANeff Sergei 2238 2272 2259 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Mati Poom
2019-03-22 12:17:22
21.ANiinepuu Elmar 2061 1800 1837 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2019-03-23 16:47:56
22.ANovikov Sergei 1729 1829 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-03-22 11:30:40
23.APanfilov Sergei 1570 1483 1389 M 1935 - - - 111026 Mati Poom
2019-03-22 12:16:36
24.APedoson Georg Aleksander 2184 2356 2223 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2019-03-21 19:25:16
25.APoluektova Arina 1559 1708 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Hendrik Olde
2019-03-22 08:46:45
26.APuusepp Kaimar 2210 2262 2224 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2019-03-10 23:15:06
27.ARosenvald Helmuth 1751 1762 1840 M 1929 - - - 030351 Mati Poom
2019-03-22 12:15:08
28.ARõtšagov Anton 1544 1739 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-03-23 20:22:55
29.ARõtšagov Nikita 1814 1958 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-03-23 20:22:17
30.ASaraikin Sergei 1917 1841 1890 M 1934 - - - mk 030365 Mati Poom
2019-03-22 12:14:52
31.ASchmidt Mait 1754 1705 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-03-21 19:14:09
32.ASeeman Tarvo 2374 2461 2396 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-03-13 12:00:13
33.ASemjonov Anatoli 1800 1732 1775 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2019-03-05 15:47:45
34.ASirp Karl Aleksander 1963 2148 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-03-11 10:30:29
35.ASookruus Heiki 2108 1903 1950 M 1954 Keila MK 030399 Hendrik Olde
2019-03-23 16:48:11
36.ATalu Margus 1366 1481 1466 M 1970 - - - 180416 Hendrik Olde
2019-03-23 18:36:24
37.ATeemäe Leo 1914 1880 1874 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Mati Poom
2019-03-22 12:15:39
38.ATimošin Andrei 2097 2194 2190 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2019-03-18 19:31:34
39.ATomson Mikk 1659 1723 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2019-03-20 07:40:06
40.ATšerezov Aleksandr 1482 1306 1306 M 1994 - - - 080200 Aleksandr Tšerezov
2019-03-12 15:43:08
41.AUibokant Karl Oskar 1746 1835 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-03-21 19:43:32
42.AUibokant Mathias Robert 2098 2114 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-03-21 19:43:11
43.AUrgas Jaan 1675 1818 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2019-03-15 01:15:41
44.AVaino Einar 1902 1816 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-03-22 11:29:55
45.AVerhni Vladimir 1784 1894 1896 M 1957 - - - 160137 Vladimir Verhni
2019-03-23 00:27:43
46.AVeski Rauno 1478 1769 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2019-03-11 00:26:27
47.AZarovski Mihhail 1824 1830 1687 M 1947 - - - 030441 Mati Poom
2019-03-22 12:17:36