Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
KRISTIINE OPEN 2019 kiirmales   ( id=439 )
06. aprill 2019 (kell 10:40) - 06. aprill 2019 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Endla 59, Tallinn
Tallinna Puuetega Inimeste Koja saal
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
04. aprill 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. märts 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu ei ole
Turniiril võivad osaleda kõik soovijad (noored, seeniorid, tegevmaletajad, harrastajad, jne), kes on eelnevalt registreerunud hiljemalt 4. aprilliks. Kuna korraldajad saavad võistlema lubada kuni 100 osalejat, siis suurema arvu soovijate korral lubatakse mängima varem registreerunud malehuvilised. Kõikide võistlusel osalejate vahel loositakse võistluste lõpetamisel välja eriauhind.
Maret Truusalu 6 457 120 (Kultuuri-ja sporditöö peaspetsialist), Hendrik Olde 5142625 (Tallinna MK)
120
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2129 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-03-27 20:05:08
2.AAkimov Filipp 1937 1994 1980 M 1988 T. Truusi MKK 030010 Filipp Akimov
2019-03-22 08:24:34
3.AAleksejev Artjom 1461 1568 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-03-26 12:31:05
4.AAljas Kalle 1667 1717 1767 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Hendrik Olde
2019-04-02 12:36:47
5.AAnis Dinara 1478 1582 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2019-03-26 14:13:12
6.AArus Robert 0 0 0 M 1990 u-14439 Hendrik Olde
2019-03-26 07:32:52
7.AAstashev Kirill 1281 1389 1381 M 2002 Vabaettur 180744 Natalia Glušakova
2019-03-26 16:20:46
8.ABetlem Matti 0 0 0 M 1960 u-14484 Matti Betlem
2019-03-27 22:02:08
9.ADomoskanov Ivan 1739 1520 1413 M 1938 - - - 090503 Mati Poom
2019-03-22 12:16:00
10.ADudakov Andrei 1524 1665 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2019-03-31 11:35:27
11.ADukov Vladimir 1579 1694 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-03-21 19:25:30
12.ADukova Sofia 1015 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-03-21 19:25:30
13.ADzjuba Anatoli 2051 2106 2151 M 1958 - - - 171106 Hendrik Olde
2019-04-05 08:11:14
14.ADzjuba Jegor 1515 1631 1615 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Hendrik Olde
2019-04-05 08:11:28
15.AEnnok Heigo 1609 1693 1683 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-04-01 22:08:20
16.AFilimonov Ilja 1596 1750 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2019-03-18 19:18:03
17.AGaav Arnold 1597 1653 1526 M 1943 - - - 150200 Mati Poom
2019-03-22 12:16:12
18.AGarber Vjatšeslav 2102 2091 2090 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2019-03-26 11:17:13
19.AGiambrone Salvatore 1776 1759 1803 M 1982 - - - 140419 Salvatore Giambrone
2019-03-23 23:59:11
20.AGrigorjev Valeri 1699 1728 1852 M 1952 - - - 180758 Mati Poom
2019-03-22 12:17:09
21.AGross Uku 1455 1482 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2019-03-27 20:13:16
22.AGüler Nuh Metin 0 0 0 M u-14575 Tarmo Tuul
2019-04-01 07:49:30
23.AHaabu Aare 1644 1796 1739 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Mati Poom
2019-03-31 10:04:09
24.AHaapsal Maria Ioanna 1492 1632 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-03-31 23:18:40
25.AHaidak Meelis 1585 1697 1692 M 1987 - - - 060802 Meelis Haidak
2019-03-31 20:02:14
26.AHansson Markus 1829 1933 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2019-03-27 17:25:14
27.AHellermann Guido 0 0 0 M 1966 u-14483 Matti Betlem
2019-03-27 22:01:33
28.AIlves Jüri 2028 1910 1969 M 1938 - - - mk 030086 Mati Poom
2019-03-22 12:15:23
29.AIvanov Stepan 1923 1957 1943 M 1952 MK Chess Continent 030090 Hendrik Olde
2019-03-27 15:26:30
30.AKais Kaarel 1397 1532 1590 M 1974 - - - 170526 Kaarel Kais
2019-03-05 12:46:16
31.AKalvet Tõnu 1602 1694 1705 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Rein Ruus
2019-03-31 15:59:07
32.AKangust Ruut 0 0 0 M 2005 u-14526 Hendrik Olde
2019-03-29 15:49:34
33.AKaris Fredi 1325 1549 1548 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2019-04-01 18:45:46
34.AKestlane Harry 1835 1850 1887 M 1965 - - - 030142 Hendrik Olde
2019-03-22 08:46:53
35.AKiisk Heino 1543 1635 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2019-03-23 16:48:03
36.AKokk Karl Mattias 1704 1847 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2019-03-31 17:47:28
37.AKortšagin Oleg 2092 2091 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2019-03-14 21:42:42
38.AKraini Juri 1913 1930 1912 M 1987 T. Truusi MKK 030174 Hendrik Olde
2019-04-04 12:39:40
39.AKukk Sander 2237 2390 2413 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2019-03-24 12:19:33
40.AKuldmaa Tanel 1666 1621 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2019-03-31 18:46:44
41.AKütt Sulev 1781 1885 1906 M 1950 - - - 130722 Mati Poom
2019-03-22 12:14:33
42.AKäos Jaan 1686 1768 1798 M 1974 - - - 090305 Jaan Käos
2019-03-18 10:47:36
43.AKöösel Hans Georg 1528 1645 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-03-24 10:10:17
44.ALaanemets Emil 1531 1641 1617 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2019-03-27 20:12:58
45.ALaurits Kaido 0 0 0 M u-14527 Hendrik Olde
2019-03-29 15:49:54
46.ALevchenko Marina 1704 1790 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-03-26 12:29:34
47.ALiebert Robin 1303 1533 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2019-03-21 10:52:59
48.ALilleorg Ilmar 1660 1746 1836 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Hendrik Olde
2019-03-20 10:15:34
49.ALillmaa Ove 0 0 0 M - - - 180871 Ove Lillmaa
2019-03-28 10:30:59
50.ALuik Elo-Mirtel 1089 1061 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-04-01 06:19:13
51.ALuik Ott-Robert 1539 1712 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2019-04-01 06:18:29
52.AMaapalu Ralf 1443 1457 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-03-28 21:59:04
53.AMaidla Rein 0 0 0 M 1945 SK Talkur u-14482 Matti Betlem
2019-03-27 21:57:43
54.AMakarenkov Ruslan 1000 1060 1073 M - - - 160620 Hendrik Olde
2019-03-31 20:13:31
55.AManukyan Anton 2034 2000 2011 M 1999 Valga MK 160120 Anton Manukyan
2019-04-03 12:27:36
56.AMenkov Nikita 1580 1637 1637 M 1995 Vabaettur 060100 Natalia Glušakova
2019-03-26 12:45:34
57.AMikko Rondo 1807 2043 1867 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2019-03-27 09:32:28
58.AMogilnõi Jevgeni 1903 1862 1843 M 1948 - - - 030250 Mati Poom
2019-03-22 12:17:47
59.AMuromski Aleks 1056 1239 1158 M 2004 - - - 170919 Hendrik Olde
2019-03-26 19:18:58
60.AMurutalu Aavo 1747 1775 1850 M 1962 Harjumaa 071204 Aavo Murutalu
2019-04-04 23:39:58
61.ANaestema Joonas Aditya 1582 1712 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:39:47
62.ANarva Jaan 2146 2192 2164 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2019-03-30 22:14:29
63.ANarva Jaan Oskar 1394 1575 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2019-03-30 22:14:29
64.ANeff Sergei 2213 2294 2243 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Mati Poom
2019-03-22 12:17:22
65.ANiinepuu Elmar 2061 1807 1837 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2019-03-23 16:47:56
66.ANikulin Oleg 2070 2116 2105 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Oleg Nikulin
2019-03-31 12:41:34
67.ANovikov Sergei 1729 1824 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-03-22 11:30:40
68.AObolonin Filipp 1906 2126 2074 M 1997 Vabaettur 061105 Hendrik Olde
2019-04-04 21:32:09
69.AOlde Grete 2015 2173 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-03-31 16:05:43
70.AOlde Karl Erik 1772 2023 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-03-31 10:15:46
71.AOlde Margareth 2164 2177 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2019-03-31 16:05:31
72.AOtt Karl Eric 1350 1500 1514 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-03-30 21:58:09
73.APaabo Priit 1826 1912 1967 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2019-04-02 23:49:23
74.APanfilov Sergei 1570 1493 1372 M 1935 - - - 111026 Mati Poom
2019-03-22 12:16:36
75.APedoson Georg Aleksander 2179 2331 2223 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2019-03-21 19:25:16
76.APitsevitš Georgi 1816 1794 1765 M 1947 - - - 130342 Einar Vaino
2019-03-31 19:52:14
77.APoleštšuk Arseni 1359 1486 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2019-04-04 21:28:19
78.AProvodin Aleksandr 1351 1547 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2019-03-28 16:27:33
79.APuusepp Kaimar 2210 2302 2224 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2019-03-10 23:15:06
80.ARamjalg Lembit 1334 1440 1383 M 1937 - - - 160401 Hendrik Olde
2019-03-24 10:57:46
81.ARauk Tõnu 2117 2118 2037 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-03-26 09:08:06
82.ARistissaar Roger 1358 1553 1629 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2019-03-28 21:14:35
83.ARosenvald Helmuth 1751 1778 1774 M 1929 - - - 030351 Mati Poom
2019-03-22 12:15:08
84.ARõtova Merike 1638 1739 1748 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Regina Narva
2019-03-30 15:56:36
85.ARõtšagov Anton 1448 1693 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-03-23 20:22:55
86.ARõtšagov Nikita 1798 1961 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-03-23 20:22:17
87.ASaks Mihkel 1606 1614 1723 M 1988 - - - 180111 Mihkel Saks
2019-03-31 18:34:56
88.ASamberk Vahur 1630 1666 1644 M 1993 - - - 141131 Vahur Samberk
2019-03-28 13:11:23
89.ASaraikin Sergei 1917 1836 1972 M 1934 - - - mk 030365 Mati Poom
2019-03-22 12:14:52
90.ASavinov Matvei 1805 1939 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-04-03 23:39:59
91.ASchmidt Mait 1754 1708 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2019-03-21 19:14:09
92.ASeeman Tarvo 2370 2429 2396 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-03-13 12:00:13
93.ASemjonov Anatoli 1800 1684 1775 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2019-03-05 15:47:45
94.ASemjonov Stefan 0 0 0 M 2010 MK Areng 180757 Stefan Semjonov
2019-03-31 14:27:21
95.ASirp Karl Aleksander 1978 2142 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2019-03-11 10:30:29
96.ASkladtsikov Andrei 2029 2045 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2019-03-31 18:56:30
97.ASleškov Jevgeni 0 0 0 M 1963 u-14460 Hendrik Olde
2019-03-27 10:53:11
98.ASnitsarenko Igor 1768 1920 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-04-01 13:52:55
99.ASnitsarenko Ilja 1379 1447 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-04-01 13:52:55
100.ASookruus Heiki 2108 1903 1950 M 1954 Keila MK 030399 Hendrik Olde
2019-03-23 16:48:11
101.ATalu Margus 1366 1462 1466 M 1970 - - - 180416 Hendrik Olde
2019-03-23 18:36:24
102.ATedrema Ardi 2127 2189 2172 M 1967 Saue MK 101101 Hendrik Olde
2019-04-01 16:04:36
103.ATeemus Timm 0 0 0 M u-14528 Hendrik Olde
2019-03-29 15:50:17
104.ATeemäe Leo 1914 1884 1898 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Mati Poom
2019-03-22 12:15:39
105.ATimošin Andrei 2158 2165 2190 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2019-03-18 19:31:34
106.ATomson Mikk 1659 1714 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2019-03-20 07:40:06
107.ATõnisson Trent Asso 1732 1793 1756 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2019-03-28 20:59:50
108.ATõnso Liina 1917 2009 1973 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2019-03-31 13:33:37
109.ATruus Tõnu 2080 2044 2037 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Hendrik Olde
2019-04-01 19:26:50
110.ATšerezov Aleksandr 1482 1335 1306 M 1994 - - - 080200 Aleksandr Tšerezov
2019-03-12 15:43:08
111.AUibokant Karl Oskar 1724 1814 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-03-21 19:43:32
112.AUibokant Mathias Robert 2089 2140 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-03-21 19:43:11
113.AUurits Karel 1875 1919 1878 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2019-03-28 21:14:42
114.AVaino Einar 1902 1851 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-03-22 11:29:55
115.AVerhni Vladimir 1784 1923 1896 M 1957 - - - 160137 Vladimir Verhni
2019-03-23 00:27:43
116.AVeski Rauno 1516 1774 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2019-03-11 00:26:27
117.AViidu Raivo 1927 1824 1851 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2019-03-28 21:14:25
118.AZagrijev Rafael 1000 1187 1095 M 2010 T. Truusi MKK 180411 Rafael Zagrijev
2019-04-04 18:56:10
119.AZarovski Mihhail 1824 1765 1642 M 1947 - - - 030441 Mati Poom
2019-03-22 12:17:36
120.AŠvõrjov Igor 2362 2382 2305 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2019-03-25 10:06:13