Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - III etapp   ( id=435 )
09. märts 2019 (kell 10:30) - 09. märts 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. märts 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (21. veebruar 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu on 6€ (hilinejatel lisandub 2€). Kui mängija ei oma 2019. a litsentsi, siis lisandub osavõtutasule 1€ reitingute arvestamise eest.
Korraldatakse kolm eraldi turniiri: A- turniir - s.a 2011 ja nooremad; B-turniir - s.a 2007 ja nooremad; C-turniir - s.a 2001 ja nooremad. Sarjas korraldatakse kokku kaheksa etappi ning koondarvestusse läheb viie parima võistluse tulemus. Viimane etapp toimub Madsa Spordi- ja puhkekeskuses Valgamaal 7.-9. juunil.
Peakohtunik Hendrik Olde - 5142625
95
Kokku
20
Grupp A
46
Grupp B
30
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 0 0 0 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-03-05 19:06:46
2.ADalinger Artur 0 0 0 M 2011 - - - 180828 Natalia Glušakova
2019-03-04 17:18:57
3.ADmitrijeva Laura-Valeria 1019 1119 1119 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-03-06 14:08:11
4.ADukova Sofia 1015 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-03-05 23:56:42
5.AEndrekson Alan 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent 180829 Oleg Kortšagin
2019-03-06 23:42:32
6.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-03-03 14:20:17
7.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-03-06 14:07:35
8.AJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-03-06 14:07:35
9.AKunakhov Ilja 0 0 0 M 2011 - - - 180833 Natalia Glušakova
2019-03-04 17:19:33
10.ALillend Fredi 1023 1184 1121 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2019-03-07 23:38:23
11.AMazajev Ilja 0 1029 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Hendrik Olde
2019-03-07 08:52:36
12.AMontes Dominic Misha 1048 1175 1178 M 2011 Vanalinna Hariduskolleegium 180771 Rainer Raud
2019-03-08 15:55:32
13.AMölderkivi Alex 0 0 0 M 2011 MK Areng 180710 Rain Mölderkivi
2019-03-07 18:03:16
14.ARannaste Martin 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-14018 Natalia Glušakova
2019-03-08 15:43:47
15.AReintam Lennart 0 0 0 M 2011 Eesti MAK 180825 Hendrik Olde
2019-03-08 12:25:05
16.ARodik Konstantin 0 0 0 M 2012 MK Areng u-13928 Monika Tsõganova
2019-03-05 18:43:15
17.AValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Lootus Maleklubi u-14025 Sergey Titov
2019-03-08 17:38:22
18.AVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Lootus Maleklubi u-14026 Sergey Titov
2019-03-08 17:39:34
19.AVirk Kristjan 0 0 0 M 2012 - - - 180850 Kristjan Virk
2019-03-08 09:01:29
20.BAleksejev Artjom 1461 1568 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-03-04 14:04:54
21.BBeloshapkin Artur 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180761 Natalia Glušakova
2019-03-06 17:24:20
22.BBlokhin Georg 1110 1292 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-03-07 21:25:32
23.BBuklov Stepan 1112 1172 1212 M 2009 MK Chess Continent 180822 Oleg Kortšagin
2019-03-06 23:43:14
24.BCherentsov Mikhail 1269 1537 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-03-07 21:27:45
25.BDudakov Andrei 1524 1665 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2019-03-04 22:42:02
26.BHaapsal Maria Ioanna 1492 1632 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-03-04 16:55:21
27.BKamp Laura 1168 1363 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-03-01 14:24:21
28.BKokk Karl Mattias 1704 1847 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-03-08 09:52:57
29.BKöösel Hans Georg 1528 1645 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-03-05 09:13:27
30.BLaanemets Loit 1048 1096 1133 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2019-03-08 15:04:21
31.BLaks Linda Marie 0 0 0 N 2010 MK Areng u-14017 Monika Tsõganova
2019-03-08 15:42:58
32.BLiebert Teodor 1000 1021 1015 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-03-08 15:03:59
33.BLiebert Tristjan 1016 1059 1095 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-03-08 15:03:59
34.BLihharev Marek 0 0 0 M 2008 MA Vabaettur u-13919 Natalia Glušakova
2019-03-05 15:27:51
35.BLuik Elo-Mirtel 1089 1061 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-03-07 06:26:31
36.BMihhailov Artur 1473 1637 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2019-03-07 15:17:54
37.BMolotov Ian 1301 1362 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2019-03-04 14:07:38
38.BMolotov Iko 1056 1107 1256 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2019-03-04 14:07:53
39.BMugur Henri 0 0 0 M 2009 Eesti MAK u-14006 Hendrik Olde
2019-03-08 12:26:25
40.BNeziri Brandon 0 0 0 M 2007 - - - 180837 Natalia Glušakova
2019-03-06 17:00:43
41.BNoorma Silver Leon 1000 1072 1063 M 2009 Vanalinna Hariduskolleegium 180811 Rainer Raud
2019-03-07 20:18:01
42.BÕigus Kristjan 1260 1355 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-03-07 17:32:19
43.BÕim Mikk Kaarel 1330 1541 1405 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-03-04 14:10:10
44.BOrlova Sofiya 1283 1384 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-03-07 21:27:30
45.BPallum Rasmus 1413 1605 1572 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2019-03-07 20:18:44
46.BPljusnin Fjodor 1243 1274 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2019-03-06 23:40:50
47.BPoleštšuk Arseni 1359 1486 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2019-03-08 08:20:20
48.BPronin Arseni 1497 1718 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2019-03-08 13:54:54
49.BPüümann Jan-Erik 0 1046 0 M 2008 Eesti MAK 180792 Jan-Erik Püümann
2019-03-08 14:05:06
50.BRajandu Aaron 1248 1337 1214 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2019-03-07 22:52:54
51.BReinsalu Timur 1155 1260 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-03-07 12:30:39
52.BRoots Lem-Leonhard 1331 1532 1488 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2019-03-08 15:49:43
53.BRõtšagov Anton 1448 1693 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-03-08 14:55:24
54.BRüdiger Maria Helena 0 0 0 N 2010 Tallinna MK u-14021 Aleksander Dusman
2019-03-08 16:06:09
55.BSai Oskar 1000 1090 1074 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2019-03-08 09:23:23
56.BSandberg Laur-Markus 1000 1052 1073 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2019-03-07 12:31:27
57.BSchneider Uku 1536 1622 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-03-04 14:12:26
58.BSlavinski Nikita 1659 1803 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-03-07 21:14:40
59.BStepanov Roman 1090 1235 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-03-07 17:05:50
60.BTorkin Edward 0 0 0 M 2010 - - - 180762 Rainer Raud
2019-03-06 22:42:06
61.BVaitovitš Roman 0 0 0 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2019-03-04 17:16:59
62.BVili Uku 1000 1079 1114 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2019-03-07 22:12:43
63.BŠadrina Eva 1555 1696 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-03-05 23:03:57
64.BŠafigullin Raul 1266 1366 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-03-06 23:43:38
65.BŠiškova Zlata 0 0 0 N 2010 MK Areng u-13946 Monika Tsõganova
2019-03-06 19:38:53
66.CAnis Dinara 1478 1582 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2019-03-07 21:36:08
67.CBeljajeva Diana 1477 1593 1645 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2019-03-08 17:42:15
68.CBlokhin Sofia 1915 2005 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-03-07 21:25:32
69.CDukov Vladimir 1579 1694 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-03-05 23:56:42
70.CGross Uku 1455 1482 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2019-03-08 15:04:42
71.CKang Paul 1499 1579 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2019-03-08 18:57:08
72.CKlais Markus 1000 1006 1008 M 2006 Rae Huvialakool 080127 Rainer Raud
2019-03-08 14:05:45
73.CKõlar Karl-Ustav 1654 1710 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Rainer Raud
2019-03-05 23:57:19
74.CKrivenko Dion 1746 1906 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2019-03-04 17:20:04
75.CKull Tormi 1615 1764 1651 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2019-03-06 22:41:45
76.CLainevool Mirko 1467 1611 1600 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2019-03-07 20:18:59
77.CLuik Ott-Robert 1539 1712 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2019-03-07 06:26:54
78.CMorozyuk Pavel 1173 1266 1268 M 2004 Vabaettur 170205 Rainer Raud
2019-03-08 17:24:16
79.CNarva Jaan Oskar 1394 1575 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2019-03-07 11:08:13
80.COlde Grete 2015 2173 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-03-08 18:50:42
81.COlde Karl Erik 1772 2023 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-03-07 15:55:48
82.COleškevitš Daniil 1030 1146 1034 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2019-03-06 23:41:20
83.COrgse Kalev 1000 1098 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2019-03-08 17:34:21
84.COrgse Karl Kristofer 1813 1963 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-03-07 20:39:11
85.CProvodin Aleksandr 1351 1547 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2019-03-07 17:04:14
86.CRaag Ardi 1888 1871 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2019-03-05 23:57:37
87.CRikas Artur 1756 1810 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Roman Jezov
2019-03-07 20:04:24
88.CRõtšagov Nikita 1798 1961 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-03-08 14:56:16
89.CRubina Mari 1546 1598 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Hendrik Olde
2019-03-08 13:32:25
90.CRüü Andreas 1226 1297 1290 M 2004 MK Areng 180743 Monika Tsõganova
2019-03-07 16:30:03
91.CSavinov Matvei 1805 1939 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-03-07 18:30:03
92.CTaro Marko 1456 1479 1603 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-03-04 14:03:58
93.CTõnso Liina 1917 2009 1973 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2019-03-05 23:57:57
94.CVeski Rauno 1516 1774 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2019-03-03 19:03:48
95.CVulla Hubert 0 1077 0 M 2006 SK Reval-Sport 180430 Ervin Liebert
2019-03-08 17:34:45