Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2019 - VALIKTURNIIR   ( id=422 )
25. veebruar 2019 (kell 11:45) - 27. veebruar 2019 (kell 17:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve, SK Diagonaal
Järveküla tee 44, Kohtla-Järve
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
21. veebruar 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit / Kohtla-Järve SS Kalev
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (10. veebruar 2019 )
Muutis: Hendrik Olde  (27. veebruar 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
I - III voor - 30 min + 15 sek käigule; IV - VII voor - 90 min + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
10 eurot osaleja kohta tingimusel, et osalustasu maksab arve alusel klubi. Ülejäänutel lisandub osavõtutasule 5 eurot.
U14 ja U12 finaalvõistlusele otse pääsevate maletajate nimekirjad on lisatud tabelite alla. - Eesti U14 vanuseastme MV-le pääsevad A-turniiri 20 paremat; - Eesti U12 MV-le pääsevad A-turniiri 20 paremat, kelle sünniaasta on 2007 või hilisem; Nõue arstliku kontrolli läbimise kohta: EOK ja EML-i vahel sõlmitud lepingu (SPORDIALA ARENGU TAGAMISE JA KOOSTÖÖ LEPING 4-5/2019/20) kohaselt peavad kõik 2019. a Eesti meistrivõistlustel osalevad sportlased kinnitama, et on läbinud arstliku kontrolli. Vastav kinnitus tuleb teha online süsteemis sportlase registreerimisel võistlustele (ilma kinnituseta ei ole võimalik sportlast registreerida). NB! Mängija arstliku kontrolli läbimise kinnitusega võtab registreerija (sportlane, lapsevanem, treener) endale vastutuse, et esitatud andmed on õiged.
5251623
98
Kokku
81
Grupp A
17
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAksjonova Alisa 1353 1407 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2019-02-20 10:23:25
2.AAleksejev Artjom 1484 1534 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-02-11 12:28:45
3.AAndrejev Arseni 1255 1336 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2019-02-16 16:21:01
4.AAnis Dinara 1438 1595 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2019-02-11 12:29:16
5.ABlokhin Georg 1110 1295 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-02-21 10:24:08
6.ABlokhin Sofia 1905 1980 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-02-14 22:10:31
7.ABondartšuk Maksim 1440 1434 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Svetlana Pritulina
2019-02-13 19:27:36
8.ADanilina Diana 1423 1440 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2019-02-13 19:26:44
9.ADesjatnikov Svetoslav 1073 1158 1164 M 2005 Tartu Kalev 180787 Andres Karba
2019-02-18 12:15:53
10.ADudakov Andrei 1524 1692 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2019-02-17 08:29:30
11.ADukov Vladimir 1576 1757 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-02-19 16:19:28
12.AEast Marek 1381 1534 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-02-13 19:26:44
13.AGasanbekov Miroslav 1400 1358 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2019-02-20 17:11:09
14.AHaapsal Maria Ioanna 1492 1619 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-02-17 09:20:42
15.AHajanen Oliver 1131 1258 1212 M 2008 Rae Huvikool 180222 Rainer Raud
2019-02-19 15:25:44
16.AHudilainen Mihhail 1470 1495 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2019-02-15 14:49:17
17.AJarts Nikita 1083 1182 1188 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2019-02-18 13:28:42
18.AJõgi Henry 1377 1498 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2019-02-17 09:45:11
19.AKaldmaa Janis 1415 1608 1598 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2019-02-11 18:29:32
20.AKaletin Artjom 1069 1083 1034 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2019-02-20 17:10:53
21.AKarba Kertu 1191 1236 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-02-18 12:18:41
22.AKaris Fredi 1325 1509 1548 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2019-02-18 12:15:22
23.AKull Tormi 1623 1783 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Rainer Raud
2019-02-10 21:41:31
24.AKällo Kaur 1169 1229 1285 M 2007 Rae Huvikool 180220 Rainer Raud
2019-02-19 15:41:15
25.AKöösel Hans Georg 1515 1652 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-02-15 09:28:57
26.ALaasma Vlad 1487 1591 1608 M 2006 MK Avesta 150254 Maris Korstin
2019-02-14 18:19:23
27.ALain Sander 1261 1441 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2019-02-20 22:29:28
28.ALazojev Mark 1518 1596 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2019-02-14 18:18:15
29.ALehes Erik Johannes 1451 1699 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2019-02-18 12:17:53
30.ALeontjeva Aleksandra 1458 1495 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2019-02-17 20:34:59
31.ALevchenko Marina 1616 1759 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-02-11 12:29:58
32.ALuik Ott-Robert 1521 1650 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2019-02-15 07:49:51
33.AMaapalu Ralf 1443 1424 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2019-02-20 18:28:21
34.AMassalin Artjom 1214 1015 1009 M 2007 Narva SK Maletäht 180228 Maris Korstin
2019-02-17 15:37:26
35.AMihhailov Artur 1473 1655 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Natalia Glušakova
2019-02-11 12:32:17
36.ANaestema Joonas Aditya 1684 1687 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-02-20 19:47:13
37.ANarva Jaan Oskar 1396 1582 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2019-02-18 13:39:30
38.ANazarov Vladislav 1754 1834 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-02-20 19:07:14
39.AÕim Mikk Kaarel 1330 1467 1405 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2019-02-18 12:17:28
40.AOrav Dmitri 1362 1385 1390 M 2008 Narva SK Maletäht 150524 Hendrik Olde
2019-02-23 10:31:12
41.APadari Tuudur Jakob 1560 1663 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Rainer Raud
2019-02-10 21:42:31
42.APallum Rasmus 1394 1622 1572 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2019-02-14 20:05:41
43.APedmanson Albert 1956 1943 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-02-21 23:00:04
44.APepeliaev Artem 1045 1220 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-02-15 14:48:53
45.APoluektova Arina 1560 1722 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2019-02-17 09:06:27
46.APomaznev Aleksei 1460 1505 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2019-02-13 20:29:06
47.APool Linda Maria 1488 1577 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2019-02-18 12:19:11
48.APotašev Artemi 1192 1356 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2019-02-21 19:05:39
49.APritulina Nadezda 1291 1557 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-02-13 19:26:44
50.APronin Arseni 1515 1708 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2019-02-11 12:32:40
51.AProshkin Artjom 1000 1059 1065 M 2010 MK Areng 180407 Monika Tsõganova
2019-02-21 16:41:42
52.AProvodin Aleksandr 1360 1562 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2019-02-11 12:27:15
53.ARajandu Aaron 1274 1337 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2019-02-21 13:34:32
54.ARebane Romet 1342 1385 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2019-02-17 21:25:02
55.ARikas Artur 1665 1801 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2019-02-12 20:49:02
56.ARodin Robert 1543 1745 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2019-02-18 15:14:58
57.ARogaten Varvara 1522 1535 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2019-02-12 17:11:49
58.ARoots Lem-Leonhard 1331 1491 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2019-02-20 17:04:34
59.ARõtšagov Anton 1470 1705 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-02-21 16:23:28
60.ARukhadze Luca 0 0 0 M 2008 Maleklubi Lootus 180789 Hendrik Olde
2019-02-18 18:14:33
61.ASchneider Uku 1536 1613 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-02-15 10:42:55
62.ASerzhant Aleksandr 1318 1329 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Maris Korstin
2019-02-20 17:11:40
63.ASirotkin Anton 1271 1251 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2019-02-13 19:27:16
64.ASizov Lev 1687 1662 1571 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-02-13 19:26:44
65.ASkatškov Anton 1155 1281 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2019-02-13 19:26:44
66.ASlavinski Nikita 1659 1790 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-02-18 09:17:29
67.ASmirnova Jekaterina 1603 1692 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-02-15 14:48:00
68.ASnitsarenko Ilja 1290 1475 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-02-12 10:16:39
69.ASooväli Markus 1372 1469 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2019-02-17 21:25:30
70.AStepanov Roman 1090 1242 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-02-17 14:01:05
71.ATammesalu Martin Ilmar 1129 1151 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Rainer Raud
2019-02-21 15:53:07
72.ATaro Marko 1456 1479 1603 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-02-11 12:28:11
73.ATomingas Wilhelm 1193 1323 1225 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2019-02-21 22:11:04
74.ATrempel Vladislav 1000 1083 1114 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-02-20 10:25:07
75.AUljas Rasmus 1039 1239 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2019-02-14 20:06:07
76.AValijev Aleksei 1192 1266 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2019-02-16 16:21:35
77.AVernik Nelis 1240 1249 1240 M 2008 Rae Huvikool 180727 Rainer Raud
2019-02-19 15:26:05
78.AVija Mattias 1145 1239 1293 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andres Karba
2019-02-18 12:16:05
79.AZartsov Ilja 1085 1190 1192 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180738 Svetlana Zainetdinova
2019-02-21 22:28:10
80.AŠadrina Eva 1555 1705 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-02-14 14:55:01
81.AŠnurov Daniil 1647 1921 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Hendrik Olde
2019-02-22 21:50:25
82.BAndreeva Olga 1001 1033 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-02-12 11:56:52
83.BDukova Sofia 1011 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-02-19 19:30:44
84.BEvsina Maria 1099 1267 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2019-02-17 09:06:08
85.BGroseva Sofia 1000 1064 1095 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Sergey Titov
2019-02-15 14:47:22
86.BIvanova Ksenija 1291 1421 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2019-02-20 16:25:22
87.BKamp Laura 1168 1324 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-02-13 12:52:14
88.BKarba Karoliina 1000 1109 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-02-18 12:18:41
89.BKarro Adeliis 1193 1307 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2019-02-18 12:19:53
90.BKuzmina Oleksandra 1157 1316 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-02-15 14:48:26
91.BLuik Elo-Mirtel 1089 1089 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2019-02-15 07:50:12
92.BMaksimova Irena 1055 1154 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-02-15 14:49:53
93.BNaestema Leen 1150 1320 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2019-02-20 18:05:57
94.BNikitina Anastasia 1019 1049 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2019-02-21 17:13:37
95.BNikitina Anna 1019 1030 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2019-02-21 17:13:37
96.BRodina Alisa 1233 1224 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2019-02-18 15:14:58
97.BSala Ellen 1146 1241 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2019-02-16 16:22:09
98.BTimofejeva Juliana 1330 1343 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Maris Korstin
2019-02-20 16:25:46