Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari`2019 - II etapp   ( id=417 )
16. veebruar 2019 (kell 10:30) - 16. veebruar 2019 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. veebruar 2019, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (29. jaanuar 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtutasu on 6€ (hilinejatel lisandub 2€). Kui mängija ei oma 2019. a litsentsi, siis lisandub osavõtutasule 1€ reitingute arvestamise eest.
Korraldatakse kolm eraldi turniiri: A- turniir - s.a 2011 ja nooremad; B-turniir - s.a 2007 ja nooremad; C-turniir - s.a 2001 ja nooremad. Sarjas korraldatakse kokku kaheksa etappi ning koondarvestusse läheb viie parima võistluse tulemus. Viimane etapp toimub Madsa Spordi- ja puhkekeskuses Valgamaal 7.-9. juunil.
135
Kokku
20
Grupp A
71
Grupp B
45
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 0 0 0 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2019-02-14 15:06:22
2.ADalinger Artur 0 0 0 M 2011 MA Vabaettur u-13750 Natalia Glušakova
2019-02-13 23:41:28
3.ADmitrijeva Laura-Valeria 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2019-02-03 23:02:11
4.ADukova Sofia 1011 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2019-02-13 19:41:49
5.AEndrekson Alan 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent u-13664 Oleg Kortšagin
2019-02-10 23:08:38
6.AGilyazov Artemi 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent u-13660 Oleg Kortšagin
2019-02-10 22:56:55
7.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2019-02-15 12:53:09
8.AJanisoo Ken-Martin 0 0 0 M 2011 Lahmuse Kool u-13635 Jüri Hansen
2019-02-04 15:39:34
9.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2019-02-03 23:01:18
10.AJeltsova Jelizaveta 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2019-02-03 23:00:18
11.AKunakhov Ilja 0 0 0 M 2011 MA Vabaettur u-13683 Natalia Glušakova
2019-02-11 17:16:36
12.ALukinov Makar 0 0 0 M 2011 MK Chess Continent u-13667 Oleg Kortšagin
2019-02-10 23:23:39
13.AMazajev Ilja 0 0 0 M 2011 Lootus Maleklubi u-13802 Sergey Titov
2019-02-15 14:41:28
14.AMekler Matvei 0 0 0 M 2012 MK Areng 180782 Monika Tsõganova
2019-02-14 12:50:11
15.AMölderkivi Alex 0 0 0 M 2011 MK Areng 180710 Rain Mölderkivi
2019-02-05 00:56:09
16.AÕunapuu Robert 0 0 0 M 2011 Vabaettur u-13744 Rainer Raud
2019-02-13 20:25:09
17.AReintam LENNART 0 0 0 M 2011 EMAK u-13798 Margit Brokko
2019-02-15 12:04:39
18.AValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Lootus u-13688 Sergey Titov
2019-02-12 09:09:07
19.AVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Lootus u-13687 Sergey Titov
2019-02-12 09:07:57
20.BAleksejev Artjom 1484 1534 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2019-02-14 16:08:00
21.BAndreeva Olga 1001 1033 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2019-02-03 23:04:56
22.BBalabonin Matvei 1165 1354 1405 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2019-02-14 19:51:34
23.BBeloshapkin Artur 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2019-02-01 11:07:59
24.BBlokhin Georg 1110 1295 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2019-02-14 22:07:19
25.BBuklov Stepan 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-13662 Oleg Kortšagin
2019-02-10 23:02:05
26.BCherentsov Mikhail 1269 1551 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2019-02-14 22:08:11
27.BDudakov Andrei 1524 1692 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2019-01-30 15:33:56
28.BHaapsal Maria Ioanna 1492 1619 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-02-11 10:19:45
29.BHajanen Oliver 1131 1258 1212 M 2008 Rae Huvikool 180222 Rainer Raud
2019-02-15 17:25:51
30.BHannus kevin - markus 0 0 0 M 2010 kehra u-13789 Aavo Murutalu
2019-02-15 11:14:03
31.BJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool u-13671 Jüri Hansen
2019-02-11 12:17:49
32.BJepifanov Daniil 1085 1142 1185 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2019-02-14 18:30:26
33.BKamp Laura 1168 1324 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2019-02-01 09:48:24
34.BKarpenko Danil 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-13787 Natalia Glušakova
2019-02-15 10:52:27
35.BKokk Karl Mattias 1684 1846 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-02-15 09:02:44
36.BKuzmina Oleksandra 1157 1316 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-02-03 23:05:30
37.BKällo Kaur 1169 1229 1285 M 2007 Rae Huvikool 180220 Rainer Raud
2019-02-13 19:41:10
38.BKöösel Hans Georg 1515 1652 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2019-02-12 09:28:04
39.BLaanemets Loit 1048 1096 1133 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2019-02-15 11:56:06
40.BLeifer Anatol 1000 1042 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Natalia Glušakova
2019-02-11 17:13:10
41.BLiebert Teodor 1000 1005 1015 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2019-02-15 11:56:34
42.BLiebert Tristjan 1016 1064 1095 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2019-02-15 11:56:34
43.BMaksimova Irena 1055 1154 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2019-02-12 09:58:16
44.BMihhailov Artur 1473 1655 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Natalia Glušakova
2019-02-12 16:31:53
45.BMolotov Ian 1301 1342 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2019-02-12 09:54:06
46.BMolotov Iko 1056 1136 1256 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2019-02-12 09:54:19
47.BNeziri Brandon 0 0 0 M 2007 MA Vabaettur u-13722 Natalia Glušakova
2019-02-13 17:07:55
48.BÕigus Kristjan 1260 1378 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2019-02-13 17:36:11
49.BÕim Mikk Kaarel 1330 1467 1405 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2019-02-11 09:39:12
50.BOrlova Sofiya 1283 1384 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2019-02-14 22:07:58
51.BOtt Karl Eric 1350 1541 1514 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2019-01-29 14:33:54
52.BOvtšinnikov Roman 1035 1218 1154 M 2008 MK Chess Continent 171222 Oleg Kortšagin
2019-02-10 23:26:49
53.BPallum Rasmus 1394 1622 1572 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2019-02-13 19:52:38
54.BPepeliaev Andrei 1289 1278 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2019-02-12 09:22:11
55.BPepeliaev Artem 1045 1220 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2019-02-12 09:22:11
56.BPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2019-02-04 15:40:37
57.BPljusnin Fjodor 1243 1291 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2019-02-10 22:51:45
58.BPoljakov Gleb 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-13680 Natalia Glušakova
2019-02-11 17:08:03
59.BPronin Arseni 1515 1708 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2019-02-14 16:08:32
60.BProshkin Artjom 1000 1059 1065 M 2010 MK Areng 180407 Monika Tsõganova
2019-02-14 16:20:07
61.BRajandu Aaron 1274 1337 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Rainer Raud
2019-02-13 20:55:14
62.BRambak-Krull Välek 0 0 0 M 2010 Tallinna Toomkool u-13743 Rainer Raud
2019-02-13 20:21:45
63.BReinsalu Timur 1155 1219 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2019-02-13 13:21:45
64.BRoots Lem-Leonhard 1331 1491 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2019-02-15 16:42:22
65.BRõtšagov Anton 1470 1705 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2019-02-15 16:14:49
66.BRukhadze Luca 0 0 0 M 2008 Lootus u-13689 Sergey Titov
2019-02-12 09:09:48
67.BSai Oskar 1000 1091 1074 M 2009 Rae Huvikool 180810 Rainer Raud
2019-02-14 18:56:57
68.BSandberg Laur-Markus 0 1073 0 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2019-02-12 23:58:10
69.BSchneider Uku 1536 1613 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2019-02-10 21:32:18
70.BShamonin Feliks 1058 1056 1041 M 2010 Rae Huvikool 180408 Rainer Raud
2019-02-13 19:39:28
71.BShchiry Roman 1171 1257 1269 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Tatjana Fomina
2019-02-15 15:22:30
72.BSizov Lev 1687 1662 1571 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-02-13 19:28:28
73.BSlavinski Nikita 1659 1790 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2019-02-04 10:33:57
74.BSnitsarenko Ilja 1290 1475 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2019-02-12 10:18:15
75.BStepanov Roman 1090 1242 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2019-02-13 21:32:43
76.BSUIK KENERT 0 0 0 M 2010 KEHRA u-13788 Aavo Murutalu
2019-02-15 11:13:02
77.BTalu Hella-Lee 1000 1034 1031 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2019-02-12 22:50:33
78.BTaro Marko 1456 1479 1603 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2019-02-14 16:12:28
79.BTeever Randel 1191 1298 1291 M 2008 - - - 180517 Jüri Hansen
2019-02-04 15:40:07
80.BTenner Martin 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent u-13666 Oleg Kortšagin
2019-02-10 23:18:09
81.BTorkin Edward 0 0 0 M 2010 - - - 180762 Rainer Raud
2019-02-13 19:53:00
82.BTrempel Vladislav 1000 1083 1114 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2019-02-03 23:04:11
83.BTreumuth Mirtel 1076 1085 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2019-02-04 15:40:54
84.BTšernov Mihhail 1310 1378 1201 M 2008 Mustamäe Loomingumaja 180589 Hendrik Olde
2019-02-15 13:28:42
85.BTšernov Mihhail 0 0 0 M 2008 Mustamäe LLM u-13810 Tatjana Fomina
2019-02-15 15:00:39
86.BUljas Rasmus 1039 1239 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Rainer Raud
2019-02-13 21:11:38
87.BVaitovitš Roman 0 0 0 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2019-02-11 17:11:11
88.BVili Uku 1000 1079 1114 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2019-02-13 19:53:16
89.BŠadrina Eva 1555 1705 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2019-02-04 13:22:04
90.BŠafigullin Raul 1266 1366 1366 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2019-02-10 22:51:45
91.CAedla Mariel 1401 1569 1574 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2019-02-13 20:54:44
92.CAksjonova Alisa 1353 1407 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Hendrik Olde
2019-02-15 19:41:24
93.CBlokhin Sofia 1905 1980 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-02-14 22:07:19
94.CBondarevskaja Emilin 1586 1765 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2019-02-12 09:59:51
95.CDukov Vladimir 1576 1757 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2019-02-13 19:41:49
96.CGross Uku 1455 1492 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2019-02-15 11:56:52
97.CHirvi Jüri 1085 1180 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2019-02-07 14:04:39
98.CHirvi Katarina 1476 1676 1662 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2019-02-07 14:04:39
99.CJõerand Jenna 1581 1524 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2019-02-09 20:36:38
100.CKaasik Jan 1231 1376 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2019-02-04 15:41:17
101.CKalju Edvard 1462 1531 1591 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2019-02-14 16:12:54
102.CKõlar Karl-Ustav 1654 1676 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Rainer Raud
2019-02-13 19:51:43
103.CKull Tormi 1623 1783 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Rainer Raud
2019-02-13 19:52:20
104.CLaanemets Emil 1531 1641 1617 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2019-02-15 11:56:06
105.CLevchenko Marina 1616 1759 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2019-02-12 16:31:26
106.CLuik Ott-Robert 1521 1650 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Rainer Raud
2019-02-15 17:43:59
107.CMorozov Pavel 0 0 0 M 2000 Vabaettur 080325 Rainer Raud
2019-02-15 17:42:56
108.CNaestema Joonas Aditya 1684 1687 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2019-02-10 12:43:07
109.CNarva Jaan Oskar 1396 1582 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2019-02-14 14:00:41
110.CNazarov Vladislav 1754 1834 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2019-02-15 16:23:10
111.CNikitin Leonid 1313 1377 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2019-02-03 23:06:38
112.COjakäär Mihkel 1000 1070 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2019-02-04 15:41:30
113.COlde Grete 2015 2195 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2019-02-15 17:58:55
114.COlde Karl Erik 1864 1971 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2019-02-14 14:44:45
115.COleškevitš Daniil 1030 1146 1034 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2019-02-14 18:51:15
116.COrgse Kalev 1000 1098 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2019-02-15 11:57:11
117.COrgse Karl Kristofer 1813 1963 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-02-04 09:29:41
118.CRaag Ardi 1888 1920 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2019-02-13 19:51:18
119.CRaudväli Anders 1372 1469 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2019-02-12 13:56:14
120.CRikas Artur 1665 1801 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Roman Jezov
2019-02-14 14:50:01
121.CRõtšagov Nikita 1792 1942 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2019-02-15 16:15:49
122.CRudnik Viktoria 1625 1754 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2019-02-15 08:39:09
123.CRüü Andreas 1226 1302 1290 M 2004 MK Areng 180743 Monika Tsõganova
2019-02-12 22:50:01
124.CSaue Karl Elias 1499 1504 1601 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2019-02-15 09:45:33
125.CSavinov Matvei 1834 1924 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2019-02-14 18:28:31
126.CSmirnova Jekaterina 1603 1692 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-02-03 23:07:09
127.CSnitsarenko Igor 1748 1896 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2019-02-12 10:18:15
128.CTammesalu Martin Ilmar 1129 1151 1202 M 2005 MK Kaksikodad 171207 Rainer Raud
2019-02-04 15:49:03
129.CTomingas Wilhelm 1193 1323 1225 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2019-02-15 18:06:17
130.CTomson Mihkel 1794 1770 1669 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2019-02-15 07:55:48
131.CTõnso Liina 1917 2039 1973 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2019-02-15 17:41:49
132.CVeski Rauno 1516 1788 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2019-01-31 15:48:59
133.CVulla Hubert 0 1077 0 M 2006 SK Reval-Sport 180430 Ervin Liebert
2019-02-15 11:57:25
134.CZilensk Kuldar 1311 1454 1440 M 2006 Saku MK 170207 Kuldar Zilensk
2019-02-14 19:27:18
135.CŠnurov Daniil 1647 1921 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2019-01-29 14:17:06