Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti maleklubide 2019. aasta meistrivõistlused   ( id=413 )
15. märts 2019 (kell 11:30) - 17. märts 2019 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. märts 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (23. jaanuar 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
team
90 minutit 40-le käigule + 15 min partii lõpuni. Igale käigule alates 1. käigust lisandub 30 sek.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
60 eurot võistkonna kohta
NB! Eesti Olümpiakomiteega sõlmitud lepingu (SPORDIALA ARENGU TAGAMISE JA KOOSTÖÖ LEPING 4-5/2019/20) kohaselt peavad kõik 2019. a Eesti meistrivõistlustel osalevad sportlased kinnitama arstliku kontrolli läbimist. EML-i elektroonilises kalenderplaanis on võimalik teha sportlase registreerimist Eesti MV-le vaid juhul, kui eelnevalt kinnitatakse samas keskkonnas ka arstliku kontrolli läbimist. Kõik Eesti MV-l osalevad sportlased peavad omama kehtivat litsentsi.
90
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2129 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2019-03-08 17:47:53
2.AAga Rihard 2023 2078 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Hendrik Olde
2019-03-11 11:01:59
3.AAleksejev Artjom 1461 1568 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Hendrik Olde
2019-03-11 11:00:17
4.AAndrijaškin Deniss 2031 2001 1912 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Hendrik Olde
2019-03-11 11:02:17
5.ABlokhin Sofia 1915 2005 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2019-03-11 10:54:57
6.ABystryakova Elena V 2028 0 0 N Narva MK Kaissa 180316 Hendrik Olde
2019-03-11 10:56:31
7.ACherentsov Mikhail 1269 1537 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Hendrik Olde
2019-03-12 12:33:40
8.AChukavin Kirill 2302 2419 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Hendrik Olde
2019-03-11 10:49:14
9.ADubrovin Robert 2247 2428 2339 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Hendrik Olde
2019-03-11 10:53:27
10.ADudakov Andrei 1524 1665 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Hendrik Olde
2019-03-11 11:00:47
11.ADukov Vladimir 1579 1694 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Hendrik Olde
2019-03-11 10:59:45
12.AGaranin Aleksei 2219 2215 2124 M 2001 MK Avesta FM 091000 Hendrik Olde
2019-03-11 10:55:35
13.AGarber Vjatšeslav 2102 2091 2090 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2019-03-11 10:54:36
14.AGavrilov Juri 1885 1827 1843 M 1951 Narva MK Kaissa 111109 Hendrik Olde
2019-03-11 10:56:47
15.AHaapsal Maria Ioanna 1492 1632 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2019-03-12 12:33:56
16.AHaavamäe Henrik 2216 2184 2159 M 1998 Tallinna MK 080307 Hendrik Olde
2019-03-11 10:49:30
17.AHaitin Ilja 2323 2293 2307 M 1988 Vabaettur FM 030523 Hendrik Olde
2019-03-11 10:57:45
18.AIvanov Platon-Jaan 2176 1942 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Hendrik Olde
2019-03-11 10:55:49
19.AIvanova Lidia 1609 1678 1669 N 1999 Vabaettur 110331 Hendrik Olde
2019-03-11 10:59:07
20.AJezov Roman 2323 2328 2293 M 1990 Tallinna MK FM 030101 Hendrik Olde
2019-03-11 10:49:24
21.AKasela Sten 2141 2252 2240 M 1990 SK Reval-Sport mk 040090 Hendrik Olde
2019-03-11 10:47:31
22.AKokk Karl Mattias 1704 1847 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2019-03-12 12:33:32
23.AKõlar Karl-Ustav 1654 1710 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Hendrik Olde
2019-03-11 10:59:23
24.AKonovalkin Eduard 2177 2004 2053 M 1973 Narva MK Kaissa 091102 Hendrik Olde
2019-03-11 10:56:11
25.AKoop Vjatšeslav 2218 2157 2118 M 1979 SK Diagonaal mk 030485 Hendrik Olde
2019-03-11 11:05:37
26.AKorstin Maris 2150 2198 2148 M 1981 Narva SK Maletäht mk 030166 Hendrik Olde
2019-03-11 11:02:57
27.AKruusiauk Heda 1879 1771 1779 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Hendrik Olde
2019-03-11 10:45:50
28.AKukk Sander 2237 2390 2413 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Hendrik Olde
2019-03-11 10:46:54
29.AKuldmaa Tanel 1666 1621 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Hendrik Olde
2019-03-11 11:06:20
30.ALadva Ottomar 2501 2502 2523 M 1997 T. Truusi MKK GM 040133 Georg Abozenko
2019-03-08 17:41:23
31.ALapidus Mark 2280 2301 2301 M 1995 Tallinna MK mk 040137 Hendrik Olde
2019-03-11 10:50:00
32.ALeito Priit 2344 2371 2371 M 1975 SK Reval-Sport m 030216 Hendrik Olde
2019-03-11 10:47:03
33.ALevchenko Marina 1704 1790 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Hendrik Olde
2019-03-11 11:01:02
34.ALiebert Ervin 1699 1787 1787 M 1939 SK Reval-Sport 070313 Hendrik Olde
2019-03-11 10:47:59
35.ALiebert Erwin 1976 1849 1812 M 1999 SK Reval-Sport 051010 Hendrik Olde
2019-03-11 10:47:59
36.ALiiva Riho 2452 2464 2464 M 1975 SK Reval-Sport IM 030221 Hendrik Olde
2019-03-11 10:46:27
37.ALuik Ott-Robert 1539 1712 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Hendrik Olde
2019-03-11 11:00:06
38.ALumiste Rene 2093 2242 2231 M 1999 Tallinna MK 080309 Hendrik Olde
2019-03-11 10:49:51
39.AMedar Marti 2050 2149 2282 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Georg Abozenko
2019-03-08 17:47:40
40.AMihhailov Artur 1473 1637 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Hendrik Olde
2019-03-11 11:00:40
41.AMoltšanov Ivan 2116 2226 2241 M 1992 Vabaettur mk 030251 Hendrik Olde
2019-03-11 10:57:59
42.ANahkur Madis 1981 2036 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Hendrik Olde
2019-03-11 10:47:39
43.ANarva Mart 1578 1681 1661 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Hendrik Olde
2019-03-11 10:48:13
44.ANarva Regina 2008 2036 2046 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Hendrik Olde
2019-03-11 10:48:13
45.ANarva Triin 2128 2034 2023 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Hendrik Olde
2019-03-11 10:48:13
46.ANeff Sergei 2213 2294 2243 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2019-03-11 10:53:51
47.ANestor Kaarel 2196 2315 2300 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Hendrik Olde
2019-03-11 10:47:20
48.ANikitin Arseni 1883 1966 1873 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Hendrik Olde
2019-03-11 11:02:49
49.ANikulin Oleg 2070 2116 2105 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Hendrik Olde
2019-03-11 10:55:57
50.ANovikov Sergei 1729 1824 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Hendrik Olde
2019-03-11 11:06:31
51.AObolonin Filipp 1906 2126 2074 M 1997 Vabaettur 061105 Hendrik Olde
2019-03-11 10:58:11
52.AOlde Grete 2015 2173 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2019-03-11 10:50:55
53.AOlde Karl Erik 1772 2023 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2019-03-11 10:50:55
54.AOlde Margareth 2164 2177 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2019-03-11 10:50:55
55.AOrgse Karl Kristofer 1813 1963 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Hendrik Olde
2019-03-11 10:58:37
56.APedoson Georg Aleksander 2179 2331 2223 M 2004 Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2019-03-11 10:57:52
57.APetrov Aleksander 1973 2010 1873 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2019-03-11 10:54:45
58.APetrov Dmitri 2233 2315 2331 M 1998 SK Diagonaal 060411 Hendrik Olde
2019-03-11 11:05:14
59.APronin Arseni 1497 1718 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Hendrik Olde
2019-03-11 10:59:53
60.AProtassov Vlad 2006 1968 2036 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Hendrik Olde
2019-03-11 11:02:09
61.ARaag Ardi 1888 1871 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Hendrik Olde
2019-03-11 10:58:18
62.ARauk Tõnu 2117 2118 2037 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Hendrik Olde
2019-03-11 10:54:04
63.ARudnik Viktoria 1630 1752 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Hendrik Olde
2019-03-11 11:06:53
64.ASchneider Uku 1536 1622 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2019-03-12 12:33:22
65.ASeeman Tarvo 2370 2429 2396 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Georg Abozenko
2019-03-08 17:47:21
66.ASirp Karl Aleksander 1978 2142 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Hendrik Olde
2019-03-11 10:50:19
67.ASkladtsikov Andrei 2029 2045 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Hendrik Olde
2019-03-11 11:06:07
68.ASlupitska Sofiya 1332 1456 1393 N 2006 Vabaettur 180715 Hendrik Olde
2019-03-11 11:01:09
69.ASnitsarenko Igor 1768 1920 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2019-03-11 10:58:49
70.ASumaroks Janis 1758 1654 1694 M 1940 Narva MK Kaissa 030408 Hendrik Olde
2019-03-11 10:57:09
71.ATarakanov Oleg 2127 2144 2155 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Hendrik Olde
2019-03-11 10:54:28
72.ATimošin Andrei 2158 2165 2190 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Hendrik Olde
2019-03-11 11:05:55
73.ATolmatšov Eduard 2179 2149 2172 M 1963 Kadrioru MK mk 030465 Hendrik Olde
2019-03-11 10:54:14
74.ATõnso Liina 1917 2009 1973 N 2001 Vabaettur 090506 Hendrik Olde
2019-03-11 10:59:01
75.ATsõganova Monika 2082 2138 2117 N 1969 MK Areng WIM 030620 Hendrik Olde
2019-03-11 11:03:16
76.AUibokant Karl Oskar 1724 1814 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2019-03-11 10:50:39
77.AUibokant Mathias Robert 2089 2140 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2019-03-11 10:50:39
78.AVaino Nikita 1892 1973 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Hendrik Olde
2019-03-11 11:02:38
79.AValner Uku 2346 2337 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Hendrik Olde
2019-03-11 10:46:37
80.AVeski Rauno 1516 1774 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Hendrik Olde
2019-03-11 11:00:25
81.AVolodin Aleksander 2457 2523 2476 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Hendrik Olde
2019-03-11 11:05:02
82.AZainetdinova Svetlana 2125 2055 2055 N 1962 SK Diagonaal WFM 030614 Hendrik Olde
2019-03-11 11:06:45
83.AZjukin Sergei 2297 2359 2354 M 1972 T. Truusi MKK IM 030438 Georg Abozenko
2019-03-08 17:47:14
84.AZubehhin Aleksei 1923 1856 1865 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Hendrik Olde
2019-03-11 11:02:30
85.AŠadrina Eva 1555 1696 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2019-03-12 12:34:06
86.AŠarankov Grigori 2179 2351 2288 M 1986 Tallinna MK 071107 Hendrik Olde
2019-03-11 10:49:39
87.AŠevtšenko Robert 2316 2396 2396 M 1969 Kadrioru MK m 030422 Hendrik Olde
2019-03-11 10:53:39
88.AŠiškov Andrei 2390 2460 2435 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Georg Abozenko
2019-03-08 17:47:01
89.AŠnurov Daniil 1719 1925 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Hendrik Olde
2019-03-11 10:59:31
90.AŠvõrjov Igor 2362 2382 2305 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Georg Abozenko
2019-03-08 17:47:34