Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kiirturniir VINNI VÄLK 2019   ( id=402 )
20. jaanuar 2019 (kell 10:45) - 20. jaanuar 2019 (kell 16:15)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Sõpruse tn 16, Vinni alevik, Vinni vald, Lääne-Virumaa
Vinni Spordikompleks; www.vinnisport.eu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. jaanuar 2019, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Rakvere Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@kinuthokaep
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (02. jaanuar 2019 )
Muutis: Hendrik Olde  (11. jaanuar 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10.- eurot (noored, seeniorid ja L-Virumaa maletajad - 5.- eurot). GM/IM ja senised võitjad - tasuta.
Aauhinnafond on vähemalt 840 eurot (sh I koht - 250 eurot). Kõikidel maleturniirist osavõtjatel on võimalus kasutada tasuta Vinni Spordikompleksi ujulat. Samuti on korraldajate poolt osalejatele tagatud tasuta lõunasöök.
Eino Vaher - 372 5530227
96
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAksjonova Alisa 1428 1407 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2019-01-04 15:48:02
2.AAljas Kalle 1667 1750 1767 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Hendrik Olde
2019-01-18 17:20:03
3.AAndrijaškin Deniss 1907 2029 1882 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Hendrik Olde
2019-01-19 13:38:19
4.ABitkova Elizavetta 1712 1754 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2019-01-04 15:40:54
5.ABlokhin Sofia 1845 2032 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2019-01-14 21:45:47
6.ABondarevskaja Emilin 1588 1757 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2019-01-04 15:46:54
7.AChukavin Kirill 2315 2350 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2019-01-14 22:44:19
8.ADubrovin Robert 2248 2401 2339 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2019-01-13 20:33:24
9.ADudakov Andrei 1447 1664 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2019-01-16 17:33:16
10.ADunajev Nikolai 1758 1854 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2019-01-04 15:41:31
11.AEast Marek 1348 1535 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2019-01-13 19:46:25
12.AEnnok Heigo 1609 1693 1683 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2019-01-05 17:51:07
13.AGaranin Aleksei 2240 2218 2124 M 2001 MK Avesta FM 091000 Hendrik Olde
2019-01-18 17:20:17
14.AGasparella Michael 0 0 0 M u-13269 Sander Liivak
2019-01-12 10:24:00
15.AGurney Josep 0 0 0 M u-13268 Sander Liivak
2019-01-12 10:22:44
16.AHaapsal Maria Ioanna 1469 1594 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2019-01-12 16:15:17
17.AHaitin Ilja 2319 2296 2307 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2019-01-15 01:18:02
18.AHermlin Üllar 2155 2053 2119 M 1941 Rakvere MK mk 030076 Sander Liivak
2019-01-11 14:37:17
19.AHudilainen Mihhail 1470 1495 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2019-01-04 15:42:26
20.AJaksin Aleksandr 1610 1593 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2019-01-04 15:41:13
21.AKalvet Tõnu 1602 1743 1705 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Sander Liivak
2019-01-12 10:48:41
22.AKarba Andres 1993 2166 2125 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2019-01-16 15:45:46
23.AKarba Karoliina 1000 1109 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2019-01-16 15:45:47
24.AKarba Kertu 1193 1248 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2019-01-16 15:45:47
25.AKaris Fredi 1400 1548 1548 M 2009 Tartu Kalev 160604 Hendrik Olde
2019-01-18 17:20:29
26.AKikkas Aleksander 0 0 0 M 1977 u-13274 Sander Liivak
2019-01-12 13:52:46
27.AKikkas Daniel 1134 1255 1217 M 2007 Rakvere MK 180123 Sander Liivak
2019-01-11 14:39:44
28.AKokk Karl Mattias 1620 1840 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2019-01-16 16:57:52
29.AKuddi Johannes Peeter 0 0 0 M 2006 Lääne-Virumaa 180434 Hendrik Olde
2019-01-18 17:20:52
30.AKuzmina Oleksandra 1077 1307 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2019-01-04 15:42:40
31.AKärner Karl-Johanner 0 0 0 M 1949 Lootus u-13238 Sergey Titov
2019-01-11 10:25:09
32.ALaeks Loore 1171 1241 1257 N 2007 Rakvere MK 171220 Sander Liivak
2019-01-11 14:40:08
33.ALehes Erik Johannes 1361 1697 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2019-01-16 16:03:51
34.ALehes Leho 1347 1434 1447 M 1979 - - - 180763 Leho Lehes
2019-01-16 16:02:53
35.ALehes Ott Oskar 1271 1348 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2019-01-16 16:04:40
36.ALeht Karl-Eerik 1000 1023 1010 M 2007 Rakvere MK 180580 Sander Liivak
2019-01-11 14:39:27
37.ANarva Jaan 2146 2199 2164 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2019-01-16 19:11:33
38.ANarva Jaan Oskar 1396 1612 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2019-01-16 19:11:33
39.ANazarov Vladislav 1778 1836 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2019-01-04 15:43:00
40.ANazarova Veronika 1542 1651 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2019-01-04 15:43:00
41.ANeeme Vilmar 0 1308 0 M 1966 - - - 180122 Hendrik Olde
2019-01-18 17:21:09
42.ANorlamo Sarabella Rita 1724 1785 1723 N 2003 Tartu Kalev 130321 Andres Karba
2019-01-16 16:01:52
43.ANossov Boris 1436 1506 1550 M 1939 Rakvere MK 091105 Sander Liivak
2019-01-11 14:38:03
44.ANovikov Sergei 1729 1829 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2019-01-07 20:36:32
45.ANukk Oleg 1211 1317 1311 M 1953 Rakvere MK 180615 Sander Liivak
2019-01-11 14:38:20
46.AÕim Mikk Kaarel 1324 1423 1405 M 2009 Tartu Kalev 180614 Sander Liivak
2019-01-15 15:59:07
47.AOlde Grete 1985 2158 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2019-01-17 16:35:56
48.AOlde Margareth 2161 2138 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2019-01-17 16:35:56
49.AOrgse Karl Kristofer 1804 2002 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2019-01-05 14:12:41
50.APagar Kalev 2101 2073 2004 M 1949 Rakvere MK 030294 Sander Liivak
2019-01-11 14:36:55
51.APedmanson Albert 1954 1966 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2019-01-13 16:23:12
52.APedoson Georg Aleksander 2184 2356 2223 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2019-01-07 20:22:49
53.APeebo Kalle 2236 2189 2099 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Sander Liivak
2019-01-16 19:49:01
54.APitsevitš Georgi 1816 1785 1765 M 1947 - - - 130342 Einar Vaino
2019-01-07 20:37:01
55.APoluektova Arina 1559 1708 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Sander Liivak
2019-01-15 15:59:32
56.APool Linda Maria 1440 1582 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2019-01-16 19:48:06
57.APõvvat Aalo 1473 1411 1360 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2019-01-09 20:16:19
58.APriks Ossi 0 0 0 M 2005 Rakvere Waldorfkool u-13348 Sander Liivak
2019-01-16 19:50:42
59.APritulina Nadezda 1318 1523 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2019-01-13 19:46:25
60.APritulina Svetlana 2023 1972 1754 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2019-01-13 19:46:25
61.APäären Karl-Alex 1029 1171 1129 M 2007 Rakvere MK 170914 Sander Liivak
2019-01-12 10:24:31
62.ARahusalu Riho 1677 1572 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2019-01-16 13:07:29
63.ARauk Tõnu 2119 2126 2037 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2019-01-15 12:10:44
64.ARikas Artur 1665 1784 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2019-01-16 06:24:19
65.ARämmar Märt 1162 1333 1264 M 2008 Rakvere MK 170917 Sander Liivak
2019-01-11 14:38:47
66.ASander Jaan 2047 1899 1944 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Sander Liivak
2019-01-16 16:14:31
67.ASard Silver 0 0 0 M 2006 Rakvere Waldorfkool u-13349 Sander Liivak
2019-01-16 19:51:54
68.ASaviir Villy 1591 1663 1691 M 1943 Kose Male-kabeklubi 171205 Sander Liivak
2019-01-15 23:57:08
69.ASeeman Tarvo 2374 2461 2396 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2019-01-03 18:41:08
70.ASepandi Jaak 1710 1742 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2019-01-05 10:41:38
71.AShvedov Andrei 1695 1722 1697 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2019-01-04 15:47:12
72.ASinitsõna Anastassija 2143 1948 1793 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Roman Jezov
2019-01-16 14:10:13
73.ASizov Lev 1622 1636 1571 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2019-01-13 19:46:25
74.ASmirnov Dmitri 1351 1531 1544 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2019-01-04 15:42:09
75.ASmirnova Jekaterina 1568 1747 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2019-01-04 15:42:09
76.AStaub Madis 1704 1768 1726 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Sander Liivak
2019-01-15 16:00:17
77.ASune Raido 1883 1985 1969 M 1978 Rakvere MK 060611 Sander Liivak
2019-01-11 14:38:31
78.ASööt Margus 2196 2349 2263 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Sander Liivak
2019-01-15 16:00:08
79.ATimošin Andrei 2097 2194 2190 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2019-01-06 12:47:42
80.ATitov Sergey 1590 1703 1631 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2019-01-04 15:41:48
81.ATropp Ainar 1427 1538 1562 M 2005 Rakvere MK 150226 Sander Liivak
2019-01-12 10:45:42
82.ATropp Kristjan 0 1469 1469 M 2003 Rakvere MK 150227 Sander Liivak
2019-01-12 10:45:42
83.ATurov Maxim 2610 2628 2535 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2019-01-19 11:31:17
84.AUibokant Karl Oskar 1746 1835 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2019-01-04 23:09:07
85.AUibokant Mathias Robert 2098 2114 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2019-01-04 23:09:39
86.AVaher Eino 2240 2152 2134 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Sander Liivak
2019-01-11 14:36:34
87.AVaino Einar 1902 1816 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2019-01-07 20:35:56
88.AVaino Nikita 1938 2000 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2019-01-15 18:22:29
89.AVeitsurs Ervins 1514 1594 1625 M 1951 Rakvere MK 131212 Sander Liivak
2019-01-11 14:37:34
90.AVeski Rauno 1478 1769 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2019-01-10 11:50:43
91.AVidevik Edik 1881 1803 1805 M 1953 Rakvere MK 030510 Sander Liivak
2019-01-11 14:37:44
92.AVolodin Aleksander 2453 2517 2476 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2019-01-04 14:00:33
93.AŠadrina Eva 1565 1654 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2019-01-16 08:21:15
94.AŠarankov Grigori 2170 2357 2288 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2019-01-14 16:19:01
95.AŠiškov Andrei 2384 2484 2435 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2019-01-02 18:24:56
96.AŠlõkov Vitali 2295 2277 2315 M 1987 MK Chess Continent mk 030429 Vitali Šlõkov
2019-01-15 21:33:55