Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kalev firmaspordi meistrivõistlused males Äripäev auhindadele   ( id=400 )
24. jaanuar 2019 (kell 17:00) - 24. jaanuar 2019 (kell 21:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. jaanuar 2019, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Aleksander Tammert, Eesti Spordiselts Kalev
KontaktKONTAKT
ee.velakitsee@tropsamrif
Info sisestajaSISESTAJA
Rein Ruus  (28. detsember 2018 )
Muutis: Rein Ruus  (02. jaanuar 2019 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10+3
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Avalik registreerimine on suletud.Võistlejad lisab osalejate nimekirja ESS Kalev esindaja. Võistlusel lubatakse osaleda kõikidel ettevõtte poolt eelregistreerunud maletajatel, kes omavad lähetava ettevõttega kehtivat töölepingut.
24
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1910 1876 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Rein Ruus
2019-01-02 10:18:26
2.AEnok Adam-Erki 0 1384 1330 M 1992 - - - 091006 Rein Ruus
2019-01-09 13:02:37
3.AGussev Sergei 0 0 0 M u-13094 Rein Ruus
2019-01-07 09:24:44
4.AHaabu Aare 1644 1747 1739 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Rein Ruus
2019-01-09 13:03:57
5.AKais Kaarel 1397 1497 1563 M 1974 - - - 170526 Rein Ruus
2019-01-09 13:03:00
6.AKarmazin Oleg 1976 1941 1941 M 1970 Narva 030131 Rein Ruus
2019-01-02 10:18:48
7.AKhundzakishvili Aleksandre 0 0 0 M u-13088 Rein Ruus
2019-01-07 09:21:56
8.AKuusik Jüri 1889 1995 1957 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Rein Ruus
2019-01-02 10:10:39
9.AKünnapuu Indrek 0 0 0 M Eesti Energia u-13229 Rein Ruus
2019-01-09 13:06:34
10.ALuts Harles 0 0 0 M u-13090 Rein Ruus
2019-01-07 09:22:48
11.ALääne Ene 0 0 0 M u-13091 Rein Ruus
2019-01-07 09:23:13
12.AMakin Kirill 2119 2135 2074 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Rein Ruus
2019-01-09 13:03:22
13.AMustasaar Rene 0 0 0 M u-13093 Rein Ruus
2019-01-07 09:24:21
14.ANovikov Sergei 1729 1829 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Rein Ruus
2019-01-02 10:19:11
15.AOts Rait 0 1556 0 M 1978 - - - 170938 Rein Ruus
2019-01-02 10:16:39
16.APark Silver 0 0 0 M u-13089 Rein Ruus
2019-01-07 09:22:32
17.APitsevitš Georgi 1816 1785 1765 M 1947 - - - 130342 Rein Ruus
2019-01-02 10:19:53
18.APotapenko Deniss 1367 1298 1304 M 1994 Vabaettur 040384 Rein Ruus
2019-01-02 10:17:03
19.ARooni Rein 0 0 0 M u-13095 Rein Ruus
2019-01-07 09:25:02
20.ASamberk Vahur 1630 1717 1654 M 1993 - - - 141131 Rein Ruus
2018-12-28 12:05:41
21.ATammus Toivo 1510 1628 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Rein Ruus
2019-01-02 10:20:09
22.ATorn Braid 0 0 0 M u-13092 Rein Ruus
2019-01-07 09:23:35
23.AVaino Einar 1902 1843 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Rein Ruus
2019-01-02 10:19:32
24.AZablotski Juri 0 1459 1450 M 1953 - - - 180427 Rein Ruus
2019-01-09 13:03:40