Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
KALEV firmaspordi MV-d males   ( id=400 )
17. september 2020 (kell 16:00) - 17. september 2020 (kell 22:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. september 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Kristjan Jääts, Eesti Spordiselts Kalev
KontaktKONTAKT
ee.velakitsee@tropsamrif
Info sisestajaSISESTAJA
Rein Ruus  (28. detsember 2018 )
Muutis: Rein Ruus  (15. juuli 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10+3
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
osaleda võivad firmade töötajad, kelle firma on eelnevalt registreerunud ja tasunud osavõtumaksu 25 € võistleja kohta hiljemalt 10.09.2020. Osavõtusoovist teatada e-kirjaga aadressile firmasport@eestikalev.ee või SMS-372 51 36 174
Avalik registreerimine on suletud.Võistlejad lisab osalejate nimekirja ESS Kalev esindaja. Võistlusel lubatakse osaleda kõikidel ettevõtte poolt eelregistreerunud maletajatel, kes omavad lähetava ettevõttega kehtivat töölepingut.
372 51 36 174
28
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1902 1918 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Rein Ruus
2020-09-14 22:03:40
2.AAhuna Hendrik 0 0 0 M Genius Sports u-22708 Rein Ruus
2020-09-14 22:22:50
3.ABenrot Rain 0 0 0 M ADM Interactive u-22713 Rein Ruus
2020-09-14 22:26:01
4.ADmitrijev Aleksei 0 0 0 M Singleton Group u-22702 Rein Ruus
2020-09-14 22:19:02
5.AGrents Joosep 1762 1804 1820 M 1992 MK Kaksikodad 161237 Rein Ruus
2020-09-14 22:07:25
6.AHeinsar Sander 0 0 0 M Singleton Group u-22701 Rein Ruus
2020-09-14 22:18:31
7.AHritin Oleg 0 0 0 M Eesti Energia u-22716 Rein Ruus
2020-09-14 22:28:13
8.AIftimiciuc Alexandru 0 0 0 M Genius Sports u-22709 Rein Ruus
2020-09-14 22:23:52
9.AJaanus Kati 0 0 0 N Telia Spordiklubi u-22698 Rein Ruus
2020-09-14 22:16:03
10.AKais Kaarel 1397 1579 1587 M 1974 Harjumaa 170526 Rein Ruus
2020-09-14 21:58:56
11.AKaru Taavi 0 0 0 M Stoneridge AS u-22699 Rein Ruus
2020-09-14 22:17:00
12.AKastehein Kaarel 0 0 0 M Singleton Group u-22704 Rein Ruus
2020-09-14 22:19:44
13.AKuusik Jüri 1889 1942 1891 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Rein Ruus
2020-09-14 22:01:14
14.AKünnapuu Indrek 0 0 0 M Eesti Energia u-22715 Rein Ruus
2020-09-14 22:27:48
15.ANovikov Sergei 1739 1810 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Rein Ruus
2020-09-14 22:04:20
16.APuusepp Kaimar 2210 2253 2152 M 1976 Rapla MK CM 030328 Rein Ruus
2020-09-14 22:10:37
17.ARebane Taniel 1852 1849 1837 M 1985 SK Reval-Sport 030340 Rein Ruus
2020-09-14 22:06:47
18.ASamberk Vahur 1678 1727 1582 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2020-09-14 22:10:11
19.ASepp Ilja 0 0 0 M Eesti Energia u-22714 Rein Ruus
2020-09-14 22:27:22
20.ATamm Peeter 0 0 0 M Raxoest OÜ u-22705 Rein Ruus
2020-09-14 22:20:29
21.ATammeleht Georg-Gert 0 0 0 M ADM Interactive u-22711 Rein Ruus
2020-09-14 22:25:36
22.ATammisto Janek 2100 2057 2105 M 1972 - - - 091014 Rein Ruus
2020-09-14 22:05:46
23.ATammus Toivo 1510 1671 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Rein Ruus
2020-09-14 22:02:10
24.ATopkin Georg 0 0 0 M Genius Sports u-22710 Rein Ruus
2020-09-14 22:24:18
25.AUrgas Jaan 1675 1768 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Rein Ruus
2020-09-14 22:08:21
26.AVaino Einar 1900 1891 1950 M 1951 SK Diagonaal 030493 Rein Ruus
2020-09-14 22:04:44
27.AVanikov Raul 0 0 0 M Raxoest OÜ u-22706 Rein Ruus
2020-09-14 22:20:54
28.AVisk Uhur 0 0 0 M Stoneridge AS u-22700 Rein Ruus
2020-09-14 22:17:28