Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kohtla-Järve spordiselts Kalev lahtised esivõistlused males - EV 100 sari   ( id=376 )
17. november 2018 (kell 10:15) - 17. november 2018 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Spordiklubi Diagonaal
Järveküla tee 44, Kohtla-Järve
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. november 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Kohtla-Järve Spordilelts Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@elam.laanogaid
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (31. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
A-turniir: täiskasvanud 8€, noored ja seeniorid 5€; B-turniir 3€. Kõik hilinejad maksavad lisaks 2€
A-turniiril võivad osaleda kõik soovijad, kes tasuvad osavõtumaksu; B-turniiril võivad osaleda kõik soovijad reitinguga kuni 1500 (s.a. 2004 ja nooremad). Võistlus kuulub EV 100 maleturniiride sarja: http://www.maleliit.ee/sari2018/
Peakorraldaja on Svetlana Zaynetdinova
65
Kokku
51
Grupp A
14
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2166 2142 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-11-09 00:45:17
2.AAbramov Roman 1910 1868 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2018-11-05 09:45:09
3.ABlokhin Sofia 1774 1950 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-11-13 10:11:20
4.AChukavin Kirill 2315 2333 2360 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-11-11 11:56:24
5.ADanilina Diana 1510 1467 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-11-14 23:09:21
6.ADubrovin Robert 2248 2391 2401 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-11-11 21:51:57
7.ADukov Vladimir 1537 1836 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-11-13 21:36:40
8.AEast Marek 1398 1504 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-11-14 23:09:21
9.AIvanov Jaroslav 1170 1087 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2018-11-14 23:09:21
10.AJussin Sergei 1184 1259 1259 M 2008 SK Valge Ratsu 160651 Svetlana Pritulina
2018-11-14 23:09:21
11.AKasela Sten 2153 2282 2240 M 1990 SK Reval-Sport mk 040090 Sten Kasela
2018-11-16 10:31:40
12.AKuusik Jüri 1889 1983 1957 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2018-11-01 10:13:13
13.AKuzub Vladislav 1818 1754 1775 M 1940 Kohtla-Järve 110902 Einar Vaino
2018-11-05 09:44:48
14.ALaanjärv Helmut 1630 1585 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Einar Vaino
2018-11-05 09:43:49
15.ALeontjeva Aleksandra 1496 1514 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 18:05:44
16.ANahkur Madis 1972 2007 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2018-11-12 12:29:11
17.ANazarov Vladislav 1801 1836 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-11-14 17:55:10
18.ANazarova Veronika 1530 1657 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2018-11-14 17:55:10
19.ANestor Kaarel 2202 2316 2320 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-11-08 09:45:14
20.ANikitin Arseni 1856 1954 1849 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2018-11-14 17:50:11
21.ANovikov Sergei 1730 1790 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2018-11-07 18:55:27
22.AOlde Grete 2005 2116 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-11-14 19:18:09
23.AOlde Hendrik 2308 2296 2328 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2018-11-14 19:18:09
24.AOlde Karl Erik 1783 1976 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-11-14 15:21:31
25.AOlde Margareth 2160 2140 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-11-14 19:18:09
26.AOvsjannikov Daniil 1644 1766 1726 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 17:56:38
27.APanova Marta 1444 1584 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Svetlana Pritulina
2018-11-14 23:10:05
28.APetrov Dmitri 2239 2295 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-11-07 08:50:30
29.APoluektova Arina 1595 1666 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2018-11-14 18:44:07
30.ARauk Tõnu 2119 2175 2076 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-11-09 16:00:39
31.ARikas Artur 1657 1747 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2018-11-12 15:36:02
32.ARõbaltsenko Vladimir 1770 1844 1841 M Kohtla-Järve 080500 Einar Vaino
2018-11-05 09:44:19
33.ARogaten Varvara 1508 1552 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-11-12 17:27:49
34.ARudnik Viktoria 1607 1756 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 17:57:20
35.ASchmidt Mait 1754 1779 1716 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-11-11 13:49:05
36.ASirp Karl Aleksander 1967 2126 2129 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-11-06 16:13:01
37.ASizov Lev 1508 1673 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-11-14 22:32:23
38.ASkatškov Anton 1179 1298 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2018-11-14 23:09:21
39.ASkladtsikov Andrei 2017 2060 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 17:56:57
40.ATsõganova Monika 2088 2150 2117 N 1969 Narva SK Maletäht WIM 030620 Monika Tsõganova
2018-11-02 09:45:36
41.ATurov Maxim 2610 2612 2509 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-11-14 18:02:40
42.AUibokant Karl Oskar 1774 1782 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-11-14 19:00:30
43.AUibokant Mathias Robert 2098 2105 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-11-14 18:56:55
44.AUrgas Jaan 1675 1891 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2018-11-11 03:34:08
45.AVaino Einar 1909 1915 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-11-07 18:54:50
46.AVaino Nikita 1960 1983 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Svetlana Zainetdinova
2018-11-13 21:51:31
47.AVovk Ilja 2319 2341 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-11-12 10:16:29
48.AŠarankov Grigori 2170 2327 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-11-05 09:11:58
49.AŠiškov Andrei 2384 2336 2410 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2018-11-13 11:37:45
50.AŠnurov Daniil 1608 1911 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Daniil Šnurov
2018-11-14 16:23:42
51.AŠvõrjov Igor 2361 2345 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-11-01 14:25:01
52.BAndrejev Arseni 1262 1304 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 17:58:26
53.BBlokhin Georg 1066 1200 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-11-14 21:39:39
54.BBondartšuk Maksim 1435 1417 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Svetlana Pritulina
2018-11-14 22:32:47
55.BDemina Karina 1089 1170 1132 N 2007 SK Diagonaal 160112 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 18:04:44
56.BDukova Sofia 1000 1028 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-11-13 21:36:40
57.BGridin Maksim 1059 1034 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 17:58:48
58.BKaletin Artjom 0 0 0 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2018-11-12 18:33:43
59.BNikitina Anastasia 1018 1053 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2018-11-14 17:50:11
60.BNikitina Anna 1060 1021 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2018-11-14 17:50:11
61.BParthal Rozalia 1205 1252 1310 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160659 Svetlana Zainetdinova
2018-11-13 21:41:27
62.BSala Ellen 1150 1262 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 18:00:44
63.BTimofejeva Polina 1362 1361 1267 N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 120619 Svetlana Zainetdinova
2018-11-13 21:42:03
64.BTsõganov Jaroslav 1168 1228 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 17:59:24
65.BValijev Aleksei 1173 1286 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2018-11-10 17:58:05