Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Saku X kiirmale karikaturniir Hans Tomsoni mälestuseks - EV 100 sari   ( id=375 )
24. november 2018 (kell 10:30) - 24. november 2018 (kell 16:30)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Saku Gümnaasiumi aula
Tallinna mnt 10, Saku
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
22. november 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Saku Maleklubi koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
moc.oohay@dialurae
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (29. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
7€ täiskasvanud ja 5€ noored (s.a 2000 ja nooremad) ja seeniorid (1953 ja vanemad. Saku MK maletajad - 3€
Võistlus kuulub EV 100 maleturniiride sarja
Peakorraldaja Enno Arulaid e-post: earulaid@yahoo.com, telefon +372 5026478 Peakohtunik FA Hendrik Olde e-post: maleliit@maleliit.ee, telefon +372 5251623
37
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AArulaid Enno 1807 1601 1618 M 1951 Saku MK 030025 Enno Arulaid
2018-10-29 14:52:40
2.AHansen Jüri 1983 1963 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Jüri Hansen
2018-10-29 14:00:45
3.AJanisoo August 1130 1220 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2018-11-06 11:29:40
4.AKaasik Jan 1231 1341 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2018-11-06 11:30:00
5.AKang Paul 1428 1585 1577 M 2005 Saku MK 131206 Enno Arulaid
2018-11-06 22:19:07
6.AKipso Agu 2082 2063 2083 M 1977 Rapla MK 030147 Olavi Pai
2018-11-10 13:33:19
7.AKlimenko Veljo 1888 1616 1665 M 1949 Saku MK 030151 Enno Arulaid
2018-11-01 08:42:50
8.AKortšagin Oleg 2092 2116 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-11-01 20:58:07
9.AKuhi Hillar 1731 1742 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-10-29 14:01:24
10.ALõgun Aleksei 1932 2076 1987 M 1985 Saku MK 030234 Aleksei Lõgun
2018-11-03 20:22:29
11.ANahkur Madis 1972 2007 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2018-11-12 12:58:32
12.ANestor Kaarel 2202 2316 2320 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-10-31 11:29:51
13.ANõmmsalu Jüri 1936 1840 1822 M 1951 Saue MK 071104 Karel Uurits
2018-11-13 21:26:07
14.AÕismets Kevin 1068 1162 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2018-11-06 11:35:25
15.AOjakäär Mihkel 1000 1109 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2018-11-06 11:30:14
16.APailk Aimur 1663 1758 1733 M 1944 Rapla MK 060106 Olavi Pai
2018-11-10 13:31:45
17.APark Peeter 1780 1589 1610 M 1952 Saku MK 030299 Enno Arulaid
2018-11-01 08:42:07
18.APetrov Dmitri 2239 2295 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-11-13 07:14:40
19.ARaudväli Anders 1399 1504 1581 M 2003 Saku MK 130104 Enno Arulaid
2018-11-06 22:19:35
20.ASander Jaan 2047 1895 1944 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Enno Arulaid
2018-11-15 23:03:08
21.ASepandi Jaak 1710 1771 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-10-30 20:26:58
22.ASepp Mart 2036 2004 2013 M 1980 Saku MK 030378 Enno Arulaid
2018-11-01 08:44:47
23.ASepp Mati 1989 1876 1877 M 1945 Saku MK 030377 Enno Arulaid
2018-11-01 08:43:51
24.ASirp Ivar 1725 1654 1694 M 1960 Saku MK 111022 Enno Arulaid
2018-11-01 08:48:21
25.ASlavinski Nikita 1735 1811 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-11-05 09:20:55
26.ASulg Jaan 1989 1824 1846 M 1936 Rapla MK 050725 Olavi Pai
2018-11-10 13:29:51
27.ATammus Toivo 1510 1612 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2018-11-08 17:43:17
28.ATomson Aadu 1889 1836 1836 M Viljandi MS 060315 Jüri Hansen
2018-10-29 14:01:09
29.ATreumuth Mirtel 1076 1160 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2018-11-06 11:29:22
30.AUrgas Jaan 1675 1891 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2018-11-03 01:11:43
31.AVene Urmas 1140 1240 1240 M 2005 Lahmuse Kool 180419 Jüri Hansen
2018-11-06 11:30:23
32.AVeskimäe Enn 2153 1964 1964 M 1949 Saku MK mk 030509 Enno Arulaid
2018-11-01 08:45:14
33.AViidu Raivo 1927 1827 1851 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2018-11-07 22:52:20
34.AViitkar Enn 1512 1639 1618 M Rapla MK 111112 Olavi Pai
2018-11-10 13:32:43
35.AŠarankov Grigori 2170 2327 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-11-05 09:12:20
36.AŠvilponis Teet 2172 1994 2042 M 1970 Saku MK 030431 Enno Arulaid
2018-11-02 09:54:59
37.AŠvõrjov Igor 2361 2345 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-10-30 20:33:36