Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kilingi-Nõmme Isadepäeva maleturniir   ( id=369 )
11. november 2018 (kell 10:30) - 11. november 2018 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kilingi-Nõmme
Pärnu mnt. 73 Kilingi-Nõmme
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
08. november 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Pärnumaa maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@stemehel.ikie
Info sisestajaSISESTAJA
Eiki Lehemets  (24. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15.min. kummalegi
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
17
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Matvei 1136 1353 1405 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2018-11-04 14:14:30
2.ABalabonin Sergey 0 0 1497 M - - - 180552 Monika Tsõganova
2018-11-04 14:14:30
3.AEinmann Anette 1222 1253 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2018-11-07 12:12:59
4.AEinmann Rauno 1093 1099 0 M - - - 161201 Eiki Lehemets
2018-11-07 12:12:59
5.AHaapsal Maria Ioanna 1393 1558 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-11-01 14:07:37
6.AKöösel Hans Georg 1426 1621 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-11-06 09:40:10
7.ALuup Grevo 1089 1165 1192 M 2008 Pärnu MK 170566 Eiki Lehemets
2018-11-07 12:12:05
8.ALääne Gregor 1256 1294 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2018-11-09 18:59:00
9.AOlde Grete 2005 2116 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-11-08 21:46:38
10.AOlde Hendrik 2308 2296 2328 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2018-11-05 17:56:57
11.AOlde Karl Erik 1783 1976 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2018-11-05 17:56:57
12.AOlde Margareth 2160 2140 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-11-08 21:46:38
13.ARebane Romet 1360 1364 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2018-11-07 12:10:55
14.ARätsep Randar 1404 1324 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2018-11-05 20:13:56
15.ASooniste Pärtel Andres 1258 1265 0 M 2002 Pärnu MK 121009 Eiki Lehemets
2018-11-07 12:11:21
16.ATagobert Elisabeth 0 1406 0 N 2007 Pärnu Spordikool 180306 Eiki Lehemets
2018-11-09 19:00:04
17.ATamm Timo 1774 1878 1878 M 1993 Pärnumaa MK 040376 Eiki Lehemets
2018-11-05 20:13:34