Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti meistrivõistlused kiirmales 2018 - EV 100 sari   ( id=364 )
01. detsember 2018 (kell 10:40) - 01. detsember 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
27. november 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (22. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 eurot (noored ja seeniorid (s.a. 1953 ja vanemad) 7 eurot. Alates 28.11.2018 on osamaks 15 eurot või soodustusega 10 eurot.
Kõik Eesti meistrivõitslustel osalevad mängijad peavad omama kehtivat litsentsi. Rahalistele auhindadele konkureerivad kõik osalejad, kuid Eesti meistrivõistluste medalid antakse välja vaid FIDE reitingutabelis Eestit esindavatele maletajatele.
IO Hendrik Olde - 5251623; hendrik.olde@maleliit.ee
86
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2166 2129 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-11-09 00:48:01
2.AAga Rihard 1989 2077 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2018-11-20 18:43:55
3.AAndrijaškin Deniss 1907 2029 1882 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2018-11-26 16:48:25
4.ABarinov Robert 1389 1593 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Robert Barinov
2018-11-27 00:06:07
5.ABaybaratskiy Kirill A. 0 1782 0 M 2006 Venemaa 180777 Hendrik Olde
2018-11-28 08:18:48
6.AChukavin Kirill 2315 2350 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-11-23 06:15:56
7.ADenikin Boris 1704 1804 1825 M 1959 - - - 161252 Mati Poom
2018-11-22 14:16:46
8.ADomoskanov Ivan 1739 1536 1414 M 1938 - - - 090503 Mati Poom
2018-11-27 00:12:28
9.ADubrovin Robert 2248 2401 2339 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-11-27 20:33:20
10.ADukov Vladimir 1586 1771 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-11-27 17:52:16
11.ADunajev Nikolai 1758 1854 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-11-24 15:52:31
12.AFilimonov Ilja 1596 1765 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2018-11-25 14:06:34
13.AGaav Arnold 1597 1677 1555 M 1943 - - - 150200 Mati Poom
2018-11-27 00:12:57
14.AGarber Vjatšeslav 2121 2071 2090 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2018-11-26 13:04:39
15.AHaavamäe Henrik 2193 2184 2159 M 1998 Tallinna MK 080307 Hendrik Olde
2018-11-30 17:30:54
16.AHaitin Ilja 2319 2296 2307 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2018-11-27 13:10:04
17.AHansson Markus 1839 1898 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2018-11-06 20:05:33
18.AHolvason Jüri 2191 2277 2189 M 1992 Vabaettur mk 040066 Jüri Holvason
2018-11-27 20:54:23
19.AHudilainen Mihhail 1470 1495 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-11-24 15:53:39
20.AIlves Jüri 2028 1875 1899 M 1938 - - - mk 030086 Mati Poom
2018-11-22 14:16:03
21.AIoganson Oleg 1860 1698 1741 M 1972 - - - 030102 Mati Poom
2018-11-22 14:16:34
22.AJezov Roman 2314 2339 2293 M 1990 Tallinna MK FM 030101 Roman Jezov
2018-11-26 21:09:22
23.AJärnström Henrik 2032 1943 2004 M 1952 - - - 090402 Tarmo Tuul
2018-11-01 07:54:51
24.AJärvet Jüri 1945 1994 2050 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2018-11-22 14:17:48
25.AKarasmäki Seppo 1763 1820 1863 M 1962 Soome 180764 Tarmo Tuul
2018-11-04 10:10:33
26.AKõlar Karl-Ustav 1677 1699 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Rainer Raud
2018-11-27 16:05:49
27.AKortšagin Oleg 2092 2111 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-10-23 22:33:53
28.AKukk Sander 2275 2385 2413 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2018-11-06 02:13:36
29.ALomp Jaan 1365 1530 1520 M 1969 - - - 080406 Hendrik Olde
2018-11-27 18:17:53
30.ALumiste Rene 2088 2242 2231 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-10-22 21:27:39
31.AMedar Marti 2062 2166 2282 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-11-07 22:28:49
32.AMikko Rondo 1901 2005 1867 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2018-11-27 22:25:07
33.AMolotov Ian 1301 1398 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2018-11-27 08:26:28
34.AMoltšanov Ivan 2123 2207 2241 M 1992 Vabaettur mk 030251 Natalia Glušakova
2018-11-25 14:18:25
35.AMüütnik Ain-Valdo 2118 2172 2119 M 1961 Kadrioru MK mk 030260 Hendrik Olde
2018-11-27 10:57:31
36.ANaestema Joonas Aditya 1641 1694 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-11-25 14:07:19
37.ANahkur Madis 1972 2036 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2018-10-31 15:27:35
38.ANarusberg Peep 1977 2083 2027 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2018-11-19 00:14:25
39.ANazarov Vladislav 1778 1836 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-11-24 15:53:18
40.ANeff Sergei 2238 2272 2259 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Mati Poom
2018-11-22 14:16:58
41.ANero Georg 1885 2098 1981 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2018-11-27 19:16:00
42.ANestor Kaarel 2202 2315 2300 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-10-30 14:38:43
43.ANikitin Pjotr 2053 1998 1969 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Mati Poom
2018-11-22 14:17:25
44.AOlde Karl Erik 1789 1920 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-11-27 07:16:03
45.AOrgse Karl Kristofer 1804 2002 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-11-01 20:56:54
46.APanfilov Sergei 1570 1483 1389 M 1935 - - - 111026 Mati Poom
2018-11-27 00:13:53
47.AParviste Janek 1916 1787 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Sander Liivak
2018-11-26 17:29:34
48.APedoson Georg Aleksander 2184 2356 2223 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-10-27 14:31:28
49.APetrov Dmitri 2239 2297 2331 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-11-21 09:05:35
50.APõldoja Ants 1943 1850 1920 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2018-11-12 17:46:39
51.APoom Mati 1775 1791 1740 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-11-22 14:18:06
52.AProtassov Vlad 2036 1985 2056 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-11-21 14:57:57
53.ARauk Tõnu 2119 2126 2037 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-11-19 14:02:23
54.AReiland Indrek 1717 1805 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2018-11-22 20:51:44
55.ARemmel Anto 2237 2137 2196 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Mati Poom
2018-11-22 14:15:39
56.ARuotanen Helge 0 2097 0 M 1951 Soome 180772 Tarmo Tuul
2018-11-23 14:10:40
57.ASchmidt Mait 1754 1705 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-11-17 22:38:55
58.ASchneider Uku 1533 1632 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2018-11-29 22:31:53
59.ASeeman Tarvo 2374 2461 2396 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2018-10-26 08:03:05
60.ASemjonov Anatoli 1800 1732 1775 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2018-10-27 10:12:02
61.ASepandi Jaak 1710 1742 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-11-23 20:53:40
62.ASild Eero Kristjan 1463 1600 1624 M 1998 MK Areng 061101 Eero Kristjan Sild
2018-11-27 19:54:49
63.ASirp Karl Aleksander 1963 2148 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-10-22 22:19:11
64.ASizov Lev 1622 1636 1571 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-11-18 12:37:04
65.ASlavinski Nikita 1735 1796 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-11-05 09:19:55
66.ASnitsarenko Igor 1725 1894 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-11-26 08:10:33
67.ASnitsarenko Ilja 1368 1469 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Hendrik Olde
2018-11-29 18:31:39
68.AStudentsov Andrei 2171 2049 2094 M 1956 MK Chess Continent mk 030407 Andrei Studentsov
2018-11-26 18:59:37
69.ATammus Toivo 1510 1628 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2018-11-08 17:43:48
70.ATeemäe Leo 1914 1880 1874 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Mati Poom
2018-11-22 14:16:18
71.ATimošin Andrei 2097 2194 2190 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2018-11-13 23:35:27
72.ATitov Sergey 1590 1703 1631 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2018-11-24 15:52:52
73.ATolmatšov Eduard 2175 2180 2172 M 1963 Kadrioru MK mk 030465 Roman Jezov
2018-11-26 21:09:39
74.ATruus Tõnu 2080 2044 2037 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Hendrik Olde
2018-11-28 08:13:30
75.ATurov Maxim 2610 2628 2535 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-11-22 10:37:51
76.AUibokant Karl Oskar 1746 1835 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-11-24 17:28:25
77.AUibokant Mathias Robert 2098 2114 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-11-21 10:39:18
78.AVaino Nikita 1938 2000 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Hendrik Olde
2018-11-28 15:33:06
79.AValner Uku 2331 2337 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Uku Valner
2018-11-25 19:42:58
80.AVeski Rauno 1478 1769 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-11-25 21:48:13
81.AVolodin Aleksander 2453 2517 2476 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2018-11-25 19:38:05
82.AŠarankov Grigori 2170 2357 2288 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-11-05 09:13:49
83.AŠiškov Andrei 2384 2484 2435 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2018-11-04 19:30:56
84.AŠlõkov Vitali 2295 2277 2315 M 1987 MK Chess Continent mk 030429 Vitali Šlõkov
2018-11-27 12:17:24
85.AŠnurov Daniil 1653 1932 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2018-11-11 17:43:54
86.AŠvõrjov Igor 2361 2379 2305 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-11-05 13:05:34