Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EMSL Jõud meistrivõistlused kiirmales noortele - EV 100 sari   ( id=363 )
18. november 2018 (kell 10:40) - 18. november 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Raplamaal Rapla vallas Kuimetsa spordihoones
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=ba86a2c1b74afe10f5ea3580fa7801f8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. november 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Täiendav info – Aivo Sildvee 5109491
KontaktKONTAKT
moc.liamg@okram.varo
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (22. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3 eurot (hilinenud registreerimisel 6 eurot)
Võistlusklassid registreerimiseks: A-turniir 2000.a. sündinud ja nooremad; B-turniir 2004.a. sündinud ja nooremad; C-turniir 2008.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele). Poisid ja tüdrukud mängivad ühel turniiril, kuid paremusjärjestuse määramine toimub eraldi. Võistlusklasside üldvõitjaid autasustatakse eriauhindadega.
Võistluste peakohtunik on FA Hendrik Olde telefon 5251623, hendrik.olde@maleliit.ee
84
Kokku
14
Grupp A
33
Grupp B
37
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1845 2032 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-11-14 22:21:44
2.AGromov Ragne 1589 1476 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:26:48
3.AHansson Markus 1839 1898 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2018-11-13 18:23:13
4.AKaasik Jan 1231 1378 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2018-10-23 11:28:48
5.AKõlar Karl-Ustav 1677 1699 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-11-14 15:02:48
6.ALainevool Mirko 1467 1534 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2018-11-14 19:47:32
7.ALääne Sten Martin 1332 1449 1432 M 2002 - - - 170229 Hendrik Olde
2018-11-16 11:10:38
8.AOlde Karl Erik 1789 1920 1835 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-11-13 20:48:58
9.APeep Kadri Maarja 1399 1473 1499 N 2002 - - - 171108 Hendrik Olde
2018-11-16 11:09:42
10.ARätsep Randar 1404 1327 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:27:10
11.ASidorov Hannes 1315 1550 1494 M 2003 Tartu Kalev 171007 Andres Karba
2018-11-13 15:28:44
12.ATilk Tuudur 1349 1443 1449 M 2002 Rapla MK 171109 Olavi Pai
2018-11-09 13:17:41
13.ATõnisson Trent Asso 1686 1757 1756 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-11-14 22:44:50
14.AUibokant Karl Oskar 1746 1835 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-11-14 19:09:03
15.BAasma Sten Andreas 1505 1545 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2018-11-14 19:26:44
16.BAksjonova Alisa 1428 1407 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-11-02 20:42:46
17.BCherentsov Mikhail 1269 1530 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-11-14 22:29:38
18.BEinmann Anette 1222 1273 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:31:29
19.BHaapsal Maria Ioanna 1469 1594 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-11-14 11:50:07
20.BJanisoo August 1130 1141 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2018-10-23 11:29:27
21.BKarro Adeliis 1193 1307 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2018-11-13 15:29:39
22.BKokk Karl Mattias 1620 1840 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2018-11-13 09:10:24
23.BKull Tormi 1623 1834 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-11-14 19:48:25
24.BLaur Sandra 0 0 0 N - - - 110608 Andres Karba
2018-11-14 20:59:23
25.BLõhmus Kristina 0 0 0 N Kohila u-11953 Hendrik Olde
2018-11-16 11:14:46
26.BLuik Ott-Robert 1543 1631 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-11-04 17:55:47
27.BMikko Rondo 1901 2005 1867 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:26:04
28.BMoppel Miko 1509 1602 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2018-11-14 18:30:38
29.BNikitin Leonid 1313 1417 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-11-02 20:40:55
30.BÕismets Kevin 1068 1147 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2018-10-23 11:30:31
31.BOjakäär Mihkel 1000 1076 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2018-10-23 11:30:13
32.BOjala Mikk Kaspar 0 0 0 M Kohila u-11954 Hendrik Olde
2018-11-16 11:15:59
33.BOriehov Dagne 1231 1347 1335 N 2007 Pärnumaa MK 161208 Eiki Lehemets
2018-11-14 22:14:16
34.BPadari Tuudur Jakob 1560 1638 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2018-11-14 20:08:04
35.BPala Leo Martin 1182 1173 1290 M 2005 Põlvamaa 180706 Marko Orav
2018-11-13 12:25:46
36.BPool Linda Maria 1440 1582 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2018-11-13 16:12:13
37.BPriks Andre 1029 1108 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Hendrik Olde
2018-11-16 22:35:52
38.BRandrüüt Robin 1388 1620 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2018-11-14 18:32:25
39.BRuugla Raul 1423 1594 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2018-11-14 22:33:34
40.BSchneider Uku 1533 1632 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2018-11-16 11:06:34
41.BSlavinski Nikita 1735 1796 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-10-27 16:31:58
42.BSooväli Markus 1372 1475 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:30:04
43.BTomson Mihkel 1794 1749 1669 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2018-11-13 20:27:53
44.BTreumuth Mirtel 1076 1133 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2018-10-23 11:29:46
45.BVene Urmas 1140 1237 1240 M 2005 Lahmuse Kool 180419 Jüri Hansen
2018-10-23 11:29:07
46.BVool Karl-Markus 1374 1392 1507 M 2007 Põlva MK 150218 Marko Orav
2018-11-13 12:32:37
47.BŠadrina Eva 1565 1654 1556 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-11-14 22:29:08
48.CAndreeva Olga 1001 1000 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-11-02 20:45:11
49.CAus Andreas 1195 1344 1459 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:28:00
50.CBelov Martin 1374 1422 1343 M 2009 Põlvamaa 171117 Marko Orav
2018-11-13 12:33:58
51.CBlokhin Georg 1110 1280 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-11-14 08:11:52
52.CEhala Raido 0 1176 0 M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2018-11-12 08:30:06
53.CGroseva Sofia 1000 1064 1095 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Sergey Titov
2018-11-02 20:46:31
54.CHudilainen Mihhail 1470 1495 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-11-02 20:43:49
55.CKaldmaa Janis 1420 1625 1598 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2018-11-13 22:53:04
56.CKamp Laura 1168 1313 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-10-23 13:13:07
57.CKarba Karoliina 1000 1109 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-11-13 20:35:29
58.CKarba Kertu 1193 1248 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-11-13 20:35:29
59.CKaris Fredi 1400 1548 1548 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-10-23 21:12:29
60.CKuzmina Oleksandra 1077 1307 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-11-02 20:44:26
61.CKöösel Hans Georg 1450 1622 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-11-13 10:55:58
62.CLaanjõe Merili 0 0 0 N Põlvamaa u-11841 Marko Orav
2018-11-13 12:35:27
63.CLain Sander 1261 1433 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2018-11-14 20:59:38
64.CLepnurm Mattias 1170 1270 1270 M 2008 Tartu Kalev 170907 Andres Karba
2018-11-14 20:59:56
65.CLillemaa Raimond 1234 1319 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:27:38
66.CLiubchenko Lev 1117 1241 1270 M 2009 Põlva MK 170560 Marko Orav
2018-11-13 12:31:33
67.CLiubchenko Nikas 0 0 0 M 2012 Põlvamaa 171118 Marko Orav
2018-11-13 12:31:33
68.CLuik Elo-Mirtel 1089 1077 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-11-04 17:55:22
69.CLutsar Enriko 1019 1121 1108 M 2009 Põlvamaa 171114 Marko Orav
2018-11-13 12:34:09
70.CLuup Grevo 1089 1147 1192 M 2008 Pärnu MK 170566 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:28:33
71.CLääne Gregor 1256 1324 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:28:54
72.CMaapalu Ralf 1411 1419 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2018-11-14 20:26:29
73.CNorden Kristen 0 0 0 M Kehra Gümnaasium u-11908 Aavo Murutalu
2018-11-14 18:46:38
74.COtt Karl Eric 1350 1536 1514 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-11-13 13:48:31
75.CPala Magnus 1043 1158 1135 M 2009 Põlvamaa 171116 Marko Orav
2018-11-13 12:25:46
76.CPallum Rasmus 1346 1588 1572 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-11-14 19:49:07
77.CParik Kerttu-Lisett 1226 1206 1252 N 2008 Saue MK 130716 Marko Orav
2018-11-13 12:44:01
78.CPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2018-10-23 11:30:48
79.CSisask Simmo Hendrik 1233 1172 1362 M 2008 Põlvamaa 180707 Marko Orav
2018-11-13 12:33:39
80.CTobonik Regor 1050 1155 1150 M 2008 - - - 160409 Marko Orav
2018-11-13 12:32:18
81.CTusis Janari 0 1072 0 M Järva Noorte MK 180746 Toomas Mihkelev
2018-11-14 18:34:42
82.CVaher Liis Marii 1157 1244 1396 N 2009 Põlvamaa 171120 Marko Orav
2018-11-13 12:34:27
83.CVeski Uku Rudolf 1167 1333 1336 M 2009 - - - 171013 Hendrik Olde
2018-11-17 19:07:36
84.CZazimko Artjom 0 0 0 M Kehra Gümnaasium u-11909 Aavo Murutalu
2018-11-14 18:48:04