Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EMSL Jõud meistrivõistlused kiirmales - EV 100 sari   ( id=362 )
18. november 2018 (kell 10:40) - 18. november 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Raplamaal Rapla vallas Kuimetsa spordihoones
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=ba86a2c1b74afe10f5ea3580fa7801f8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. november 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Täiendav info – Aivo Sildvee 5109491
KontaktKONTAKT
moc.liamg@okram.varo
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (22. oktoober 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (30. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit +2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
6 eurot (hilinenud registreerimisel 9 eurot)
Alates 15.11. ei ole online süsteemis võimalik hilinenud registreerimisi teha ning võistlejate regamine tuleb teha e-posti teel aadressile: kaiu@raplakultuur.ee ja orav.marko@gmail.com, teatades osalejate ees- ja perekonnanime, sünniaasta, maakonna ning spordiklubi. EML-i lehel registreerimisel on põhivõistluseks A-turniir. NB! Kui naismängijaid registreerub võistlustele piisavalt ja võistluse saab korraldada 7-voorulisena, siis toimub turniiri naistele eraldi. Registreerimisel palume märkida võistluseks B-turniir. Korraldajad pakuvad osalejatele tasulist toitlustust lõunapausi ajal, mille maksumus on 2€. Soovist tuleb teada anda kirjalikult korraldajale.
Peakohtunik FA Hendrik Olde telefon 5251623, hendrik.olde@maleliit.ee
55
Kokku
46
Grupp A
9
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2166 2129 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-11-09 00:46:00
2.AAljas Kalle 1667 1750 1767 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Marko Orav
2018-11-13 15:17:17
3.AChukavin Kirill 2315 2350 2414 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-11-11 11:56:07
4.ADubrovin Robert 2248 2401 2339 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-11-11 21:54:05
5.ADunajev Nikolai 1758 1854 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-11-02 20:51:16
6.AHaitin Ilja 2319 2296 2307 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2018-11-12 10:16:46
7.AHansen Jüri 1983 1955 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Jüri Hansen
2018-10-23 11:21:09
8.AJaksin Aleksandr 1610 1593 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2018-11-02 20:52:21
9.AJärvet Jüri 1945 1994 2050 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2018-11-14 15:13:02
10.AKalvet Tõnu 1602 1743 1705 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2018-11-13 14:58:50
11.AKarba Andres 1993 2166 2125 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2018-11-13 20:45:56
12.AKass Viktor 1815 1911 1880 M 1945 Põlva MK 030136 Marko Orav
2018-11-13 12:48:42
13.AKuhi Hillar 1731 1750 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-11-14 08:09:03
14.AMurutalu Aavo 1747 1786 1850 M 1962 Harjumaa 071204 Aavo Murutalu
2018-11-14 18:25:03
15.ANahkur Madis 1972 2036 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2018-10-30 23:05:51
16.ANazarov Vladislav 1778 1836 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-11-02 20:50:08
17.ANestor Kaarel 2202 2315 2300 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-10-30 14:37:58
18.ANõmmsalu Jüri 1936 1860 1822 M 1951 Saue MK 071104 Karel Uurits
2018-11-13 21:24:52
19.APailk Aimur 1663 1760 1733 M 1944 Rapla MK 060106 Olavi Pai
2018-11-06 17:37:04
20.APedoson Georg Aleksander 2184 2356 2223 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-11-14 18:55:30
21.APetrov Dmitri 2239 2297 2331 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-11-08 08:37:26
22.APoom Mati 1775 1791 1740 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-11-14 15:13:34
23.APoom Siim 0 0 0 M Rapla u-11730 Olavi Pai
2018-11-08 19:55:47
24.ARahusalu Riho 1677 1572 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2018-11-09 12:47:15
25.ARauk Tõnu 2119 2126 2037 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-11-12 16:04:43
26.ARistissaar Roger 1358 1576 1629 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2018-11-12 20:15:10
27.ARooni Rein 1886 1986 1980 M 1957 - - - 120163 Hendrik Olde
2018-11-14 10:16:12
28.ASaviir Villy 1591 1663 1691 M 1943 Kose Male-kabeklubi 171205 Marko Orav
2018-11-13 12:43:06
29.ASchmidt Mait 1754 1705 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-11-09 17:28:31
30.ASeeman Tarvo 2374 2461 2396 M 1969 T. Truusi MKK IM 030371 Tarvo Seeman
2018-10-26 08:01:26
31.ASepandi Jaak 1710 1742 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-10-27 22:44:06
32.ASirp Karl Aleksander 1963 2148 2172 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-11-06 16:13:31
33.ASoolo Jüri 1688 1745 1757 M 1965 Viljandimaa 080421 Jüri Hansen
2018-11-14 08:09:18
34.ASulg Jaan 1989 1791 1846 M 1936 Rapla MK 050725 Olavi Pai
2018-11-06 17:37:23
35.ATammus Toivo 1510 1628 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2018-11-08 17:42:35
36.ATedrema Ardi 2127 2183 2172 M 1967 Saue MK 101101 Hendrik Olde
2018-11-16 22:36:55
37.ATiisler Ander 1554 1761 1784 M 1999 Tartu Kalev 110211 Andres Karba
2018-11-13 20:30:56
38.ATiisler Tanel 1772 2080 2088 M 1997 Tartu Kalev 100701 Andres Karba
2018-11-13 20:30:56
39.ATitov Sergey 1590 1703 1631 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2018-11-02 20:49:14
40.ATurov Maxim 2610 2628 2535 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-11-14 19:18:54
41.AUibokant Mathias Robert 2098 2114 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-11-14 19:00:11
42.AUurits Karel 1875 1921 1878 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2018-11-07 22:51:12
43.AViidu Raivo 1927 1824 1851 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2018-11-07 22:51:34
44.AViitkar Enn 1512 1591 1618 M 1956 Rapla MK 111112 Olavi Pai
2018-11-06 17:38:54
45.AŠarankov Grigori 2170 2357 2288 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-11-05 09:11:43
46.AŠvõrjov Igor 2361 2379 2305 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Marko Orav
2018-11-13 12:42:09
47.BAinsar Talvi 0 0 0 N Kohila u-11955 Hendrik Olde
2018-11-16 11:20:42
48.BBitkova Elizavetta 1712 1754 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-11-02 20:48:40
49.BBrokko Margit 2028 1988 1967 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Margit Brokko
2018-11-14 10:03:41
50.BLinroos Monika 1637 1580 1585 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:37:50
51.BNorlamo Sarabella Rita 1724 1785 1723 N 2003 Tartu Kalev 130321 Andres Karba
2018-11-13 20:46:06
52.BOlde Grete 1985 2158 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Hendrik Olde
2018-11-14 19:19:41
53.BOlde Margareth 2161 2138 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-11-14 19:19:41
54.BPõlendik Tiina 1744 1761 1723 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Marko Orav
2018-11-13 12:42:47
55.BPõvvat Aalo 1473 1411 1360 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2018-10-25 17:46:51