Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EMSL Jõud meistrivõistlused kiirmales - EV 100 sari   ( id=362 )
18. november 2018 (kell 10:40) - 18. november 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Raplamaal Rapla vallas Kuimetsa spordihoones
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=ba86a2c1b74afe10f5ea3580fa7801f8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. november 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Täiendav info – Aivo Sildvee 5109491
KontaktKONTAKT
moc.liamg@okram.varo
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (22. oktoober 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (30. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit +2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
6 eurot (hilinenud registreerimisel 9 eurot)
Alates 15.11. ei ole online süsteemis võimalik hilinenud registreerimisi teha ning võistlejate regamine tuleb teha e-posti teel aadressile: kaiu@raplakultuur.ee ja orav.marko@gmail.com, teatades osalejate ees- ja perekonnanime, sünniaasta, maakonna ning spordiklubi. EML-i lehel registreerimisel on põhivõistluseks A-turniir. NB! Kui naismängijaid registreerub võistlustele piisavalt ja võistluse saab korraldada 7-voorulisena, siis toimub turniiri naistele eraldi. Registreerimisel palume märkida võistluseks B-turniir. Korraldajad pakuvad osalejatele tasulist toitlustust lõunapausi ajal, mille maksumus on 2€. Soovist tuleb teada anda kirjalikult korraldajale.
Peakohtunik FA Hendrik Olde telefon 5251623, hendrik.olde@maleliit.ee
53
Kokku
45
Grupp A
8
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2166 2142 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-11-09 00:46:00
2.AAljas Kalle 1667 1767 1767 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Marko Orav
2018-11-13 15:17:17
3.AChukavin Kirill 2315 2333 2360 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-11-11 11:56:07
4.ADubrovin Robert 2248 2391 2401 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-11-11 21:54:05
5.ADunajev Nikolai 1758 1831 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-11-02 20:51:16
6.AHansen Jüri 1983 1963 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Jüri Hansen
2018-10-23 11:21:09
7.AJaksin Aleksandr 1610 1615 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2018-11-02 20:52:21
8.AJärvet Jüri 1945 2023 2122 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2018-11-14 15:13:02
9.AKalvet Tõnu 1602 1719 1705 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2018-11-13 14:58:50
10.AKarba Andres 1993 2140 2125 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2018-11-13 20:45:56
11.AKass Viktor 1815 1906 1880 M 1945 Põlva MK 030136 Marko Orav
2018-11-13 12:48:42
12.AKuhi Hillar 1731 1742 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-11-14 08:09:03
13.AMurutalu Aavo 0 1847 1850 M 1962 Harjumaa 071204 Aavo Murutalu
2018-11-14 18:25:03
14.ANahkur Madis 1972 2007 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2018-10-30 23:05:51
15.ANazarov Vladislav 1801 1836 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-11-02 20:50:08
16.ANestor Kaarel 2202 2316 2320 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-10-30 14:37:58
17.ANõmmsalu Jüri 1936 1840 1822 M 1951 Saue MK 071104 Karel Uurits
2018-11-13 21:24:52
18.APailk Aimur 1663 1758 1733 M 1944 Rapla MK 060106 Olavi Pai
2018-11-06 17:37:04
19.APedoson Georg Aleksander 2184 2365 2233 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-11-14 18:55:30
20.APetrov Dmitri 2239 2295 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-11-08 08:37:26
21.APoom Mati 1775 1840 1830 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-11-14 15:13:34
22.APoom Siim 0 0 0 M Rapla u-11730 Olavi Pai
2018-11-08 19:55:47
23.ARahusalu Riho 1677 1570 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2018-11-09 12:47:15
24.ARauk Tõnu 2119 2175 2076 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-11-12 16:04:43
25.ARistissaar Roger 1358 1615 1629 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2018-11-12 20:15:10
26.ARooni Rein 0 1986 1980 M 1957 - - - 120163 Hendrik Olde
2018-11-14 10:16:12
27.ASaviir Villy 1591 1697 1691 M 1943 Kose Male-kabeklubi 171205 Marko Orav
2018-11-13 12:43:06
28.ASchmidt Mait 1754 1779 1716 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-11-09 17:28:31
29.ASeeman Tarvo 2378 2456 2395 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-10-26 08:01:26
30.ASepandi Jaak 1710 1771 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-10-27 22:44:06
31.ASirp Karl Aleksander 1967 2126 2129 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-11-06 16:13:31
32.ASoolo Jüri 1688 1745 1757 M 1965 Viljandimaa 080421 Jüri Hansen
2018-11-14 08:09:18
33.ASulg Jaan 1989 1824 1846 M 1936 Rapla MK 050725 Olavi Pai
2018-11-06 17:37:23
34.ATammus Toivo 1510 1612 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2018-11-08 17:42:35
35.ATiisler Ander 1555 1780 1767 M 1999 Tartu Kalev 110211 Andres Karba
2018-11-13 20:30:56
36.ATiisler Tanel 1765 2034 2057 M 1997 Tartu Kalev 100701 Andres Karba
2018-11-13 20:30:56
37.ATitov Sergey 1609 1653 1631 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2018-11-02 20:49:14
38.ATurov Maxim 2610 2612 2509 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-11-14 19:18:54
39.AUibokant Mathias Robert 2098 2105 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-11-14 19:00:11
40.AUurits Karel 1875 1876 1913 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2018-11-07 22:51:12
41.AViidu Raivo 1927 1827 1851 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2018-11-07 22:51:34
42.AViitkar Enn 1512 1639 1618 M Rapla MK 111112 Olavi Pai
2018-11-06 17:38:54
43.AVovk Ilja 2319 2341 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-11-12 10:16:46
44.AŠarankov Grigori 2170 2327 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-11-05 09:11:43
45.AŠvõrjov Igor 2361 2345 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Marko Orav
2018-11-13 12:42:09
46.BBitkova Elizavetta 1755 1727 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-11-02 20:48:40
47.BBrokko Margit 2028 2039 1967 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Margit Brokko
2018-11-14 10:03:41
48.BLinroos Monika 1637 1580 1585 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Eiki Lehemets
2018-11-14 09:37:50
49.BNorlamo Sarabella Rita 1724 1776 1723 N 2003 Tartu Kalev 130321 Andres Karba
2018-11-13 20:46:06
50.BOlde Grete 2005 2116 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-11-14 19:19:41
51.BOlde Margareth 2160 2140 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-11-14 19:19:41
52.BPõlendik Tiina 1744 1759 1723 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Marko Orav
2018-11-13 12:42:47
53.BPõvvat Aalo 1494 1431 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-10-25 17:46:51