Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018/ J.Randviiru mälestusturniir - EV 100 sari   ( id=353 )
25. november 2018 (kell 10:30) - 25. november 2018 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. november 2018, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (01. oktoober 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (20. november 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
6€; Tallinna MK noored 3€
A- turniir - s.a. 2010 ja nooremad; B-turniir - s.a. 2006 ja nooremad; C-turniir - s.a. 2000 ja nooremad
Hendrik Olde 5142625
87
Kokku
23
Grupp A
41
Grupp B
23
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Matvei 1165 1343 1405 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2018-11-22 20:43:10
2.ABeloshapkin Artur 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2018-11-10 17:00:16
3.ABlokhin Georg 1081 1263 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-11-22 21:58:11
4.ADukova Sofia 1000 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-11-22 19:30:41
5.AGridin Maksim 1109 1146 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2018-11-24 18:30:24
6.AGurinovitš Pavel 0 0 0 M MA Vabaettur u-12038 Natalia Glušakova
2018-11-19 17:14:47
7.AIvanov Jaroslav 1145 1095 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2018-11-18 13:17:00
8.AJarts Nikita 1026 1175 1188 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2018-11-22 10:51:43
9.AJepifanov Daniil 1085 1166 1185 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2018-11-24 11:54:14
10.AKamp Laura 1194 1264 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-11-13 09:40:01
11.ALuik Elo-Mirtel 1051 1080 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-11-04 17:58:29
12.AMolotov Iko 1056 1199 1256 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2018-11-20 09:46:05
13.AMontes Dominic Misha 1048 1172 1178 M 2011 Vanalinna Hariduskolleegium 180771 Rainer Raud
2018-11-23 10:00:47
14.ANormak Mihkel 0 0 0 M 2010 Vanalinna Hariduskolleegium 180511 Rainer Raud
2018-11-23 14:49:03
15.AOrlova Sofiya 1283 1362 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-11-22 21:59:02
16.APlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2018-11-19 11:25:51
17.APritulina Nadezda 1406 1484 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-11-18 13:17:00
18.ARajandu Aaron 1198 1345 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Rainer Raud
2018-11-22 19:58:51
19.AReinsalu Timur 1155 1290 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2018-11-20 13:10:45
20.ASemjonov Stefan 0 0 0 M 2010 MK Areng 180757 Stefan Semjonov
2018-11-03 16:13:09
21.AStepanov Roman 1063 1206 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2018-11-22 16:04:45
22.AVili Uku 1000 1089 1114 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2018-11-23 07:25:34
23.AZagrijev Rafael 1000 1187 1095 M 2010 T. Truusi MKK 180411 Rafael Zagrijev
2018-11-23 17:00:15
24.BAedla Mariel 1401 1569 1574 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2018-11-22 20:00:46
25.BAleksejev Artjom 1508 1585 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-11-24 11:14:56
26.BCherentsov Mikhail 1269 1528 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-11-22 21:58:38
27.BDanilina Diana 1462 1446 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-11-18 13:17:00
28.BDudakov Andrei 1448 1673 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-11-20 16:46:07
29.BDukov Vladimir 1561 1776 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-11-22 19:30:41
30.BEast Marek 1377 1524 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-11-18 13:17:00
31.BHaapsal Maria Ioanna 1414 1592 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-11-19 12:42:50
32.BJanisoo August 1130 1173 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2018-11-19 11:26:57
33.BKidron Alfred 1385 1518 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2018-11-22 19:59:29
34.BKivi Akira 1411 1527 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2018-11-22 20:00:29
35.BKokk Karl Mattias 1640 1853 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2018-11-22 09:16:41
36.BKull Tormi 1626 1872 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Rainer Raud
2018-11-22 20:20:49
37.BKöösel Hans Georg 1424 1628 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-11-19 10:05:07
38.BLaanemets Loit 1048 1102 1133 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2018-11-23 12:04:08
39.BLeifer Anatol 0 1063 0 M 2009 Vabaettur 180742 Natalia Glušakova
2018-11-19 17:09:30
40.BLiebert Teodor 1000 1046 1015 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2018-11-23 12:02:15
41.BLiebert Tristjan 1016 1038 1095 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2018-11-23 12:02:15
42.BLuik Ott-Robert 1572 1686 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-11-04 17:57:52
43.BMaapalu Ralf 1374 1417 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2018-11-23 12:03:32
44.BMolotov Ian 1301 1429 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2018-11-20 09:45:16
45.BÕigus Kristjan 1273 1336 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2018-11-24 10:21:20
46.BÕismets Kevin 1068 1147 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2018-11-19 11:28:14
47.BOrgse Kalev 1000 1098 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2018-11-23 12:02:39
48.BOtt Karl Eric 1354 1554 1514 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-10-28 08:48:15
49.BPadari Tuudur Jakob 1555 1679 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Rainer Raud
2018-11-23 20:36:48
50.BPallum Rasmus 1319 1563 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2018-11-22 20:20:23
51.BPiir Kristjan 1217 1288 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2018-11-19 17:11:23
52.BRannaste Marko 1208 1236 1308 M 2008 - - - 170904 Margit Brokko
2018-11-22 08:31:25
53.BRebane Joonas 0 1151 0 M 2009 Nõmme Noortemaja 180531 Rainer Raud
2018-11-24 16:36:57
54.BRõtšagov Anton 1482 1718 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-11-24 17:26:55
55.BSaue Karl Elias 1474 1519 1601 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2018-11-24 17:37:36
56.BSchneider Uku 1543 1671 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-11-22 19:35:22
57.BSizov Lev 1511 1625 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-11-18 13:17:00
58.BSlavinski Nikita 1735 1789 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-11-05 09:19:00
59.BTaro Marko 1556 1554 1603 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-11-22 16:05:16
60.BTomingas Wilhelm 1175 1271 1225 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2018-11-24 11:35:23
61.BTreumuth Mirtel 1076 1145 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2018-11-19 11:27:20
62.BVaitovitš Roman 0 0 0 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2018-11-19 17:09:00
63.BŠadrina Eva 1556 1667 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-11-22 21:58:28
64.BŠarajev Mihhail 0 0 0 M MA Vabaettur u-12037 Natalia Glušakova
2018-11-19 17:13:52
65.CBlokhin Sofia 1787 1996 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-11-22 21:58:11
66.CChukavin Kirill 2315 2343 2360 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-11-23 06:06:35
67.CGross Uku 1455 1492 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2018-11-23 12:04:40
68.CJõerand Jenna 1581 1514 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2018-11-21 19:47:00
69.CKaasik Jan 1231 1388 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2018-11-19 11:28:37
70.CKalju Edvard 1488 1542 1591 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-11-22 16:05:53
71.CLaanemets Emil 1531 1624 1617 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2018-11-23 12:04:08
72.CLiebert Robin 1303 1515 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2018-11-23 12:02:15
73.CNarva Jaan Oskar 1387 1603 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-11-22 16:23:26
74.COjakäär Mihkel 1000 1073 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2018-11-19 11:29:17
75.COlde Grete 1985 2174 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2018-11-23 18:29:48
76.COlde Karl Erik 1793 1956 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-11-19 20:57:28
77.COlde Margareth 2161 2152 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-11-23 18:31:35
78.COrgse Karl Kristofer 1804 2005 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-11-23 09:21:35
79.CRaag Ardi 1829 1885 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2018-11-22 19:33:47
80.CSavinov Matvei 1771 1849 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-11-20 18:42:08
81.CTilk Tuudur 1349 1443 1449 M 2002 Rapla MK 171109 Olavi Pai
2018-11-19 22:20:50
82.CTomson Mikk 1659 1723 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Ervin Liebert
2018-11-23 12:05:01
83.CTõnso Hannes 1627 1718 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-11-23 09:15:37
84.CUibokant Karl Oskar 1774 1789 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-11-24 17:27:58
85.CUibokant Mathias Robert 2098 2118 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-11-24 17:43:33
86.CVeski Rauno 1478 1759 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-11-22 17:47:05
87.CŠnurov Daniil 1608 1892 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2018-10-29 09:21:09