Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - IV etapp   ( id=352 )
10. november 2018 (kell 10:30) - 10. november 2018 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
09. november 2018, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (01. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
6€, Tallinna MK 3€
A- turniir - s.a. 2010 ja nooremad; B-turniir - s.a. 2006 ja nooremad; C-turniir - s.a. 2000 ja nooremad
Hendrik Olde 5142625
81
Kokku
17
Grupp A
41
Grupp B
23
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 0 0 0 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2018-11-08 11:55:46
2.ABeloshapkin Artur 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2018-11-06 09:44:24
3.ADukova Sofia 1000 1028 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-11-08 12:19:11
4.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2018-11-04 14:42:59
5.AJepifanov Daniil 1085 1185 1185 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2018-11-09 11:11:23
6.ALuik Elo-Mirtel 1042 1059 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-11-04 17:52:56
7.AMontes Dominic Misha 0 0 0 M Vanalinna Hariduskolleegium u-11747 Rainer Raud
2018-11-08 22:36:45
8.ANormak Mihkel 0 0 0 M 2010 Vanalinna Hariduskolleegium 180511 Rainer Raud
2018-11-08 22:33:56
9.AOrlova Sofiya 1237 1373 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-11-09 12:16:32
10.AProshkin Artjom 0 0 0 M 2010 MK Areng 180407 Monika Tsõganova
2018-11-09 17:42:58
11.ARajandu Aaron 1185 1287 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2018-10-29 12:18:41
12.AReinsalu Timur 1172 1273 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2018-11-06 19:26:28
13.AShamonin Feliks 1067 1067 1041 M 2010 Rae Huvikool 180408 Rainer Raud
2018-11-09 12:14:59
14.AStepanov Roman 1036 1186 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2018-11-08 16:01:46
15.AValk Uku 0 0 0 M Vabaettur u-11749 Rainer Raud
2018-11-08 22:39:17
16.AVili Uku 1014 1103 1114 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2018-11-08 22:13:33
17.AZagrijev Rafael 1000 1113 1095 M 2010 T. Truusi MKK 180411 Rafael Zagrijev
2018-11-09 15:36:37
18.BAleksejev Artjom 1535 1617 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-11-08 23:31:04
19.BAnis Dinara 1542 1576 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2018-11-08 23:30:33
20.BBivrov Timur 1230 1268 1260 M 2006 MK Kuningas 171216 Hendrik Olde
2018-11-08 21:45:02
21.BBušujeva Jelizaveta 1555 1529 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2018-11-08 16:02:51
22.BCherentsov Mikhail 1276 1495 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-11-09 12:17:24
23.BDukov Vladimir 1537 1836 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-11-08 12:19:11
24.BHaapsal Maria Ioanna 1393 1558 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-11-01 14:07:16
25.BKivi Akira 1400 1521 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2018-11-08 22:10:05
26.BKokk Karl Mattias 1592 1842 1649 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2018-11-08 19:20:28
27.BKuhhareva Viktoria 1092 1195 1261 N 2008 Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2018-11-08 16:03:20
28.BKull Tormi 1613 1798 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Rainer Raud
2018-11-08 22:12:41
29.BKöösel Hans Georg 1426 1621 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-11-06 09:37:03
30.BLaanemets Loit 1048 1116 1133 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2018-11-09 10:28:03
31.BLiebert Teodor 1000 1028 1015 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2018-11-09 10:26:42
32.BLiebert Tristjan 1016 1084 1095 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2018-11-09 10:26:42
33.BLugantsev Anton 1000 1045 1050 M 2009 MK Chess Continent 180200 Oleg Kortšagin
2018-10-23 22:39:39
34.BLuik Ott-Robert 1541 1741 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-11-04 17:52:30
35.BMetsa Sander 0 0 0 M Vanalinna Hariduskolleegium u-11770 Rainer Raud
2018-11-09 12:18:44
36.BMihhailov Artur 1544 1638 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-10-29 11:40:17
37.BÕigus Kristjan 1289 1398 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2018-11-09 18:02:51
38.BOleškevitš Daniil 1030 1141 1034 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2018-10-23 22:39:39
39.BOrgse Kalev 1000 1098 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2018-11-09 18:49:56
40.BOvtšinnikov Roman 1035 1217 1154 M 2008 MK Chess Continent 171222 Oleg Kortšagin
2018-10-23 22:39:39
41.BPadari Tuudur Jakob 1555 1661 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Rainer Raud
2018-11-08 22:12:22
42.BPallum Rasmus 1280 1552 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2018-11-08 22:13:16
43.BPljusnin Fjodor 1260 1313 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2018-10-23 22:39:39
44.BPool Linda Maria 1484 1587 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-11-08 18:38:51
45.BRebane Joonas 0 0 0 M 2009 Nõmme Noortemaja 180531 Rainer Raud
2018-11-09 09:39:42
46.BRiispapp Kert 1333 1408 1378 M 2009 MK Areng 170903 Monika Tsõganova
2018-11-05 11:47:36
47.BRõtšagov Anton 1482 1724 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-11-09 15:32:13
48.BSchneider Uku 1559 1650 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-11-08 18:39:28
49.BSlavinski Nikita 1735 1811 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-10-27 16:30:50
50.BSlupitska Sofiya 1293 1442 1393 N 2006 Vabaettur 180715 Natalia Glušakova
2018-11-08 23:32:04
51.BTalu Hella-Lee 1000 1014 1031 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2018-11-08 19:39:16
52.BTaro Marko 1576 1603 1603 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-11-08 23:29:55
53.BTõnisson Astrid-Heleen 1132 1222 1232 N 2008 Tallinna MK 180341 Hendrik Olde
2018-11-08 21:46:10
54.BUljas Rasmus 1039 1183 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Rainer Raud
2018-11-08 22:12:58
55.BValk Illimar 0 0 0 M u-11748 Rainer Raud
2018-11-08 22:38:29
56.BVedeshin Arhip 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent 180109 Oleg Kortšagin
2018-10-23 22:39:39
57.BVulla Hubert 0 1077 0 M 2006 SK Reval-Sport 180430 Ervin Liebert
2018-11-09 18:50:18
58.BŠadrina Eva 1553 1672 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-11-09 12:17:05
59.CAedla Mariel 1436 1599 1574 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2018-11-08 22:11:00
60.CAstashev Kirill 0 1381 0 M 2002 Vabaettur 180744 Natalia Glušakova
2018-11-08 16:37:28
61.CBarinov Robert 1389 1538 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Robert Barinov
2018-10-27 12:52:38
62.CBlokhin Sofia 1774 1950 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-11-09 12:17:49
63.CFilimonov Ilja 1574 1739 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2018-11-05 18:56:08
64.CKalju Edvard 1488 1570 1591 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-11-08 16:35:55
65.CKõlar Karl-Ustav 1676 1761 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-11-08 21:46:56
66.CKrivenko Dion 1783 1823 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-11-09 15:47:39
67.CLaanemets Emil 1531 1608 1617 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2018-11-09 10:28:03
68.CLainevool Mirko 1420 1510 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Rainer Raud
2018-11-08 22:12:05
69.CLevchenko Marina 1600 1792 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2018-11-08 16:01:24
70.CNaestema Joonas Aditya 1637 1704 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-11-07 19:02:50
71.COlde Grete 2005 2116 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-11-09 17:18:57
72.COlde Karl Erik 1783 1976 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-11-06 14:25:44
73.COrgse Karl Kristofer 1804 1963 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-11-08 15:43:06
74.CProvodin Aleksandr 1328 1565 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2018-11-08 16:36:14
75.CRaag Ardi 1861 1831 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2018-11-08 22:11:26
76.CRõtšagov Nikita 1853 1903 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-11-09 15:33:01
77.CTammesalu Martin Ilmar 1102 1188 1202 M 2005 Vanalinna Hariduskolleegium 171207 Rainer Raud
2018-11-08 22:11:48
78.CTomson Mikk 1637 1720 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Ervin Liebert
2018-11-09 15:05:43
79.CTõnso Hannes 1627 1734 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-11-09 17:26:58
80.CVeski Rauno 1481 1693 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-11-06 15:48:49
81.CŠnurov Daniil 1608 1911 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Daniil Šnurov
2018-10-29 09:20:30