Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - III etapp   ( id=349 )
27. oktoober 2018 (kell 10:30) - 27. oktoober 2018 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. oktoober 2018, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (25. september 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (01. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
6€ (Tallinna MK noored 3€)
A- turniir - s.a. 2010 ja nooremad; B-turniir - s.a. 2006 ja nooremad; C-turniir - s.a. 2000 ja nooremad
Hendrik Olde 5142625
54
Kokku
15
Grupp A
25
Grupp B
14
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkulistõi Andrei 0 0 0 M MK Areng u-11366 Monika Tsõganova
2018-10-24 19:30:01
2.ABalabonin Matvei 1136 1338 1405 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2018-10-23 18:31:32
3.ADukova Sofia 1000 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-10-26 10:55:27
4.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2018-10-24 19:28:52
5.AJepifanov Daniil 1085 1172 1185 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2018-10-25 10:20:16
6.AKamp Laura 1174 1263 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-10-15 10:05:03
7.ALuik Elo-Mirtel 1042 1070 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-10-15 06:19:28
8.AOrlova Sofiya 1237 1391 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-10-25 20:14:47
9.APereskokov Martin 1000 1087 1087 M 2010 MK Areng 180202 Monika Tsõganova
2018-10-21 12:34:44
10.ARajandu Aaron 1185 1330 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2018-10-23 21:03:05
11.ARähn Ronan 1069 1021 1047 M 2010 Rae Huvikool 180106 Rainer Raud
2018-10-26 09:56:22
12.AStepanov Roman 1036 1208 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2018-10-25 16:05:05
13.ATorkin Edward 0 0 0 M Vabaettur u-11355 Tiina Raud
2018-10-24 10:07:20
14.AVili Uku 1014 1089 1114 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2018-10-24 15:50:39
15.AZagrijev Rafael 1000 1126 1095 M 2010 T. Truusi MKK 180411 Rafael Zagrijev
2018-10-26 13:23:34
16.BDudakov Andrei 1429 1656 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-10-26 08:27:04
17.BDukov Vladimir 1537 1809 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-10-26 10:55:27
18.BKokk Karl Mattias 1592 1848 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2018-10-25 09:38:02
19.BKull Tormi 1613 1867 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-10-24 10:09:23
20.BKällo Kaur 1185 1198 1285 M 2007 Rae Huvikool 180220 Rainer Raud
2018-10-23 14:10:02
21.BKöösel Hans Georg 1426 1619 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-10-25 14:22:23
22.BLuik Ott-Robert 1541 1729 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-10-25 19:20:39
23.BMihhailov Artur 1544 1642 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-10-25 09:57:41
24.BNaestema Leen 1197 1303 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2018-10-21 12:38:26
25.BOleškevitš Daniil 1030 1150 1034 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2018-10-23 19:08:34
26.BOvtšinnikov Roman 1035 1217 1154 M 2008 MK Chess Continent 171222 Oleg Kortšagin
2018-10-23 19:08:34
27.BPadari Tuudur Jakob 1555 1670 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2018-10-26 15:40:30
28.BPallum Rasmus 1280 1552 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-10-24 10:09:43
29.BPljusnin Fjodor 1260 1313 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2018-10-25 22:51:26
30.BPoleštšuk Arseni 1359 1495 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2018-10-25 10:55:09
31.BPool Linda Maria 1484 1557 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-10-25 21:50:58
32.BRõtšagov Anton 1482 1744 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-10-26 12:30:36
33.BSaue Karl Elias 1474 1526 1601 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2018-10-24 08:33:56
34.BSchneider Uku 1559 1659 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-10-23 19:46:33
35.BSlavinski Nikita 1735 1774 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-10-14 16:35:34
36.BSnitsarenko Ilja 1209 1443 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-10-25 08:40:04
37.BTalu Hella-Lee 1000 1039 1031 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2018-10-25 19:16:21
38.BTaro Marko 1576 1554 1603 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-10-25 16:17:20
39.BVaitovitš Roman 0 0 0 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2018-10-25 16:16:16
40.BŠadrina Eva 1553 1707 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-10-22 20:27:17
41.CBarinov Robert 1389 1590 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Robert Barinov
2018-10-21 13:54:06
42.CKalju Edvard 1488 1542 1591 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-10-25 16:03:51
43.CLainevool Mirko 1420 1503 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2018-10-24 10:08:59
44.CMorozyuk Pavel 1173 1246 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Tiina Raud
2018-10-24 10:08:36
45.CNaestema Joonas Aditya 1637 1713 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-10-22 22:37:55
46.COlde Grete 2005 2097 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-10-26 14:18:34
47.CRaag Ardi 1861 1848 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2018-10-24 15:50:13
48.CRaudväli Anders 1399 1502 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2018-10-22 15:02:57
49.CRõtšagov Nikita 1853 1913 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-10-26 12:31:14
50.CSavinov Matvei 1755 1836 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-10-23 16:14:01
51.CSnitsarenko Igor 1719 1896 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-10-25 08:40:04
52.CTammesalu Martin Ilmar 1102 1177 1202 M 2005 Vanalinna Hariduskolleegium 171207 Rainer Raud
2018-10-26 13:29:00
53.CTõnso Hannes 1627 1718 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Tõnu Tõnso
2018-10-26 14:28:07
54.CVeski Rauno 1481 1753 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-10-23 17:01:08