Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Hillar Hanssoo 17. mälestusvõistlus kiirmales noortele - EV 100 sari   ( id=346 )
20. oktoober 2018 (kell 11:00) - 20. oktoober 2018 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paide
Lai 33
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Järva Noorte Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.toh@motelam
Info sisestajaSISESTAJA
Toomas Mihkelev  (23. september 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (25. september 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 min + 3 s
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
A-turniir - s.a. 2008 ja nooremad, B-turniir - s.a. 2004 ja nooremad, C-turniir - s.a. 1999 ja nooremad
106
Kokku
55
Grupp A
39
Grupp B
12
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndreeva Olga 1004 1089 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-10-03 20:37:39
2.AAus Andreas 1195 1362 1459 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2018-10-16 21:54:13
3.ABabris Rihards 1137 1139 1144 M 2010 - - - 170954 Toomas Mihkelev
2018-10-17 00:00:20
4.ABlokhin Georg 1107 1124 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-10-15 10:23:54
5.ABolšakov Leonard Kristian 1117 1217 1217 M 2009 Tartu Kalev 180323 Meelis Kuldkepp
2018-10-16 19:27:25
6.AFilippova Evelina 0 1169 0 N 2008 Maleklubi Lootus 171003 Sergey Titov
2018-10-16 19:57:58
7.AGerasimova Eva 0 0 0 N 2010 Maleklubi Lootus 171104 Sergey Titov
2018-10-16 13:42:40
8.AGroseva Sofia 0 0 0 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Sergey Titov
2018-10-16 13:43:02
9.AHudilainen Mihhail 1418 1572 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-10-03 20:37:13
10.AJukk Mari-Liis 0 0 0 N 2008 Jõgevamaa 170816 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:28:45
11.AKaldmaa Janis 1436 1661 1625 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2018-10-16 10:50:45
12.AKallip Kärt 0 0 0 N Tartu Kalev 180725 Andres Karba
2018-10-16 20:27:46
13.AKamp Laura 1174 1253 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-10-05 14:30:39
14.AKarba Karoliina 1000 1093 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-10-15 22:45:14
15.AKarba Kertu 1204 1267 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-10-15 22:45:14
16.AKaris Fredi 1420 1564 1553 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-10-16 05:24:41
17.AKask Janno 0 0 0 M 2009 Jõgevamaa 170814 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:33:09
18.AKask Liina 0 0 0 N 2008 Jõgevamaa 170815 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:28:07
19.AKolbin Helena 1029 1161 1174 N 2008 Jõgevamaa 170818 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:26:32
20.AKoppel Hendrik 1000 1111 1111 M 2009 Tartu Kalev 180212 Andres Karba
2018-10-16 20:27:30
21.AKull Hanna 0 0 0 N u-11115 Meelis Kuldkepp
2018-10-16 19:26:52
22.AKull Helena 0 0 0 N - - - 180423 Meelis Kuldkepp
2018-10-16 19:26:30
23.AKuzmina Oleksandra 1052 1207 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-10-03 20:36:44
24.AKülanurm Jasper 0 1027 0 M 2008 Tartu Kalev 180118 Andres Karba
2018-10-16 20:28:02
25.AKöösel Hans Georg 1426 1593 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-10-16 19:55:51
26.ALaeks Grete 0 0 0 N 2010 Rakvere MK 180450 Peedu Vipper
2018-10-16 11:08:48
27.ALain Sander 1280 1403 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2018-10-16 20:28:40
28.ALiebert Teodor 1000 1026 1015 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2018-10-16 10:05:08
29.ALiebert Tristjan 1016 1116 1095 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2018-10-16 10:05:08
30.ALillemaa Raimond 1234 1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Toomas Mihkelev
2018-10-19 20:33:00
31.ALuik Elo-Mirtel 1042 1056 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-10-15 06:18:02
32.ALuup Grevo 0 1189 1192 M 2008 Pärnu MK 170566 Eiki Lehemets
2018-10-16 21:53:48
33.ALääne Gregor 1256 1245 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2018-10-16 21:54:25
34.AMartirosian Tigran 1435 1684 1578 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-10-16 16:31:07
35.AMorgenson Kaisa 0 0 0 N 2009 - - - 180533 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:31:08
36.AMoroz Leonardo 0 0 0 M - - - 180722 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:31:54
37.AMöls Sulev 1072 1173 1173 M 2009 Tartu Kalev 180226 Andres Karba
2018-10-16 20:28:17
38.ANikkel Rasmus 0 0 0 M 2008 - - - 180522 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:30:31
39.AÕim Mikk Kaarel 0 0 0 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andres Karba
2018-10-16 20:28:27
40.AÕitspuu Grete 0 1055 0 N 2008 Järva Noorte MK 170567 Toomas Mihkelev
2018-10-16 18:10:23
41.APlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2018-09-26 11:44:00
42.APolkovnikov Marcus 0 0 0 M Järva Noorte Maleklubi u-11108 Toomas Mihkelev
2018-10-16 18:14:05
43.APunning Andero 0 0 0 M Tartu Kalev 180720 Andres Karba
2018-10-16 20:27:02
44.ARandmäe Kevin 0 0 0 M - - - 180422 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:30:02
45.ARämmar Märt 0 1262 1264 M 2008 Rakvere MK 170917 Peedu Vipper
2018-10-16 11:27:04
46.ARätsep Karl Hendrik 0 0 0 M 2009 - - - 180539 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:32:35
47.ASobolev Evelin 1122 1118 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2018-10-09 22:04:03
48.ATeder Daren-Marcus 0 0 0 M u-11119 Meelis Kuldkepp
2018-10-16 19:28:58
49.ATee Martin 0 1122 1122 M 2008 - - - 161209 Meelis Kuldkepp
2018-10-16 19:25:48
50.ATee Tanel 0 0 0 M - - - 180441 Meelis Kuldkepp
2018-10-16 19:25:09
51.AToom Joosep 0 0 0 M u-11118 Meelis Kuldkepp
2018-10-16 19:28:40
52.ATrempel Vladislav 0 0 0 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2018-10-16 13:40:40
53.ATusis Janari 0 0 0 M Järva Noorte Maleklubi u-11111 Toomas Mihkelev
2018-10-16 19:24:51
54.AVillak Karl Oskar 0 0 0 M u-11117 Meelis Kuldkepp
2018-10-16 19:28:12
55.AZagrijev Rafael 1000 1123 1095 M 2010 T. Truusi MKK 180411 Rafael Zagrijev
2018-10-16 21:36:21
56.BAasma Sten Andreas 0 1605 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2018-10-16 18:07:43
57.BAksjonova Alisa 1399 1504 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-10-03 20:33:47
58.BAllas Kaspar 1123 1552 1564 M 2007 Tartu Kalev 161228 Toomas Mihkelev
2018-10-17 22:48:10
59.BBlokhin Sofia 1809 1979 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-10-15 10:23:54
60.BDudakov Andrei 1453 1606 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-10-16 22:35:35
61.BEigo Karl-Eerik 0 0 0 M Rakver u-11072 Peedu Vipper
2018-10-16 11:16:00
62.BEinmann Anette 1222 1263 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2018-10-16 21:52:33
63.BHaapsal Maria Ioanna 1362 1520 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-10-16 15:51:08
64.BJanisoo August 1130 1230 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2018-09-26 11:44:51
65.BKarro Adeliis 1183 1329 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2018-10-15 22:49:37
66.BKikkas Daniel 0 1234 1217 M 2007 - - - 180123 Peedu Vipper
2018-10-16 18:11:36
67.BKokk Karl Mattias 1592 1832 1649 M 2007 Tartu Kalev 160709 Andres Karba
2018-10-15 22:56:43
68.BKraav Rando 0 1188 1219 M 2006 Rakvere MK 160145 Peedu Vipper
2018-10-16 18:12:49
69.BKuusk Kaspar 0 1213 1207 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170819 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:24:41
70.BLaeks Loore 0 1271 1257 N 2007 - - - 171220 Peedu Vipper
2018-10-16 11:11:45
71.BLuik Ott-Robert 1541 1761 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-10-15 06:19:59
72.BMaksimova Irena 1099 1251 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2018-10-09 22:02:20
73.BMikko Rondo 1886 1949 1857 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2018-10-16 21:50:39
74.BMoppel Miko 0 1609 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2018-10-16 18:05:38
75.BNaestema Joonas Aditya 1637 1681 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-10-16 19:29:56
76.BNikitin Leonid 1328 1512 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-10-03 20:34:43
77.BNool Devis 1180 1274 1245 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170239 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:21:46
78.BÕismets Kevin 1068 1168 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2018-10-10 09:00:13
79.BOjakäär Mihkel 1000 1083 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2018-09-26 11:45:22
80.BPalm Annaliisa 0 0 0 M Põltsamaa Ühisgümnaasium u-11143 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:35:34
81.BPool Linda Maria 1484 1591 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2018-10-15 22:49:16
82.BPriks Andre 0 1129 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2018-10-16 18:08:11
83.BPäären Karl-Alex 0 1129 0 M - - - 170914 Peedu Vipper
2018-10-16 18:12:18
84.BRandrüüt Robin 1388 1595 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:47:10
85.BRebane Romet 1360 1287 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2018-10-16 21:51:53
86.BSlavinski Nikita 1735 1843 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-10-14 16:33:50
87.BSooväli Markus 1410 1492 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Toomas Mihkelev
2018-10-19 20:34:24
88.BTomson Mihkel 1706 1714 1655 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2018-10-15 23:15:21
89.BTreumuth Mirtel 1076 1176 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2018-09-26 11:44:29
90.BTropp Ainar 0 1527 1562 M 2005 Rakvere MK 150226 Peedu Vipper
2018-10-16 11:23:11
91.BVene Urmas 0 0 0 M 2005 Lahmuse Kool 180419 Jüri Hansen
2018-09-26 11:45:07
92.BVilk Juss 1207 1292 1346 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 161225 Toomas Mihkelev
2018-10-16 20:22:40
93.BŠadrina Eva 1553 1657 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-10-16 21:03:04
94.BŽukovitš Oliver 0 1183 1113 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170820 Hendrik Olde
2018-10-17 00:00:15
95.CAllese Marttin 1491 1591 1591 M 2001 Lahmuse Kool 160101 Jüri Hansen
2018-09-26 11:45:58
96.CBeljajeva Diana 1477 1612 1645 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2018-10-16 13:38:32
97.CBondarevskaja Emilin 1589 1763 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-10-16 13:19:23
98.CHansson Markus 1831 1847 1846 M 2001 Pärnu Spordikool AIM 110505 Markus Hansson
2018-10-14 19:48:56
99.CKaasik Jan 1231 1331 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2018-09-26 11:45:42
100.CNazarov Vladislav 1801 1826 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-10-03 20:34:16
101.COlde Grete 2003 2150 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-10-16 23:56:38
102.COlde Margareth 2183 2136 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-10-16 23:56:38
103.CSidorov Hannes 1315 1415 1392 M 2003 Tartu Kalev 171007 Hannes Sidorov
2018-10-15 22:01:59
104.CTomson Mikk 1606 1743 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Ervin Liebert
2018-10-16 10:05:43
105.CUibokant Karl Oskar 1760 1797 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-10-16 21:28:07
106.CVeski Rauno 1481 1689 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-09-24 19:34:38